PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno
53,2 x 65 cm
sygn. p.d.: Ig Pieńkowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno, 61 x 81 cm
sygnowany p.d.: 'Ign. Pieńkowski'
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno, 60 x 71 cm
sygnowany p.d.: ‘I. Pieńkowski’
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno naklejone na tekturę, 56 x 75,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ign. Pieńkowski | 23'
na odwrociu papierowa nalepka Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie z Salonu Dorocznego 1923/24 z opisem pracy
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, 61 x 74 cm
sygn.l.d.: Ign.Pieńkowski
Ignacy Pieńkowski (1877-1948).Malarz z Podlasia, Muzeum Rolnictaw im. Ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu, 18 czerwca - 18 sierpnia 2018 r.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
akwarela, papier, 34 x 58 cm w świetle oprawy
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, 61 × 81 cm
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Martwa natura z kwiatami i porcelanową figurką
olej, płótno; 65,5 x 54 cm;
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Fragment katedry z kaplicą Zygmuntowską
litografia barwna, papier; 430 x 350mm;
sygn.p.d.: I.P.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, 68,5 x 56,5 cm
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Widok na kościół Dominikanów w Krakowie
kredka, papier, 40,5 × 25 cm w świetle oprawy
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
sygn. u dołu: Ign Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
akwarela, gwasz/papier, 8,5 x 13,2 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, opisany i datowany l.g.: 'Ign. Pienkowski | dla Stefana nasze | Dołubowo | 12 VI 16 r.'
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
akwarela, gwasz/papier, 9 x 13,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, opisany i datowany l.g.: 'Ign. Pienkowski | dla kochanej Zuzanny | Dołubowo | 12 VI 16 r'
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno; 65,5 x 54 cm;
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno
45,3 x 55 cm
sygn. p.d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
litografia barwna, 19 x 26,5 cm na arkuszu 30 x 40 cm,
sygnowany i datowany ołówkiem p.d. "Ign.Pieńkowski’23", l.d. "litografia kolorowa".
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
MARTWA NATURA z KWIATAMI i OWOCAMI, 1929
gwasz na tekturze, 52 x 46,5 cm, sygnowany i datowany l.d.
"Ign. Pieńkowski 1929".
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
litografia barwna, papier; 43 x 35 cm;
sygn. p. d.: I.P.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
litografia barwna, papier; 430 x 350 mm;
sygn.p.d.: I.P.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
MARTWA NATURA Z KWIATAMI, po 1920
olej, płótno
81,5 x 63 cm
sygn. p.g.: Ign Pieńkowski
Na krośnie nalepka wystawy w Towarzystwie Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie w kwietniu 1936 roku z nazwiskiem autora i tytułem obrazu Owoce i kwiaty. Na ramie nalepka wystawy z okazji dwudziestej rocznicy śmierci I. Pieńkowskiego w Muzeum w Bielsku-Białej, 3 XI 1968 - 10 III 1969.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno, 115,5 x 96 cm
sygnowany p.g.: 'IPieńkowski'
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, tektura; 77,5 x 55,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: IPieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej na płótnie, 64 x 80 cm,
sygnowany i datowany p.d. "Ign. Pieńkowski 1941".
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, 100,5 × 81,5 cm
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
na odwrocie nalepka: ZE ZBIORÓW Henryka Bednarskiego ze Lwowa L.p. z numerem odręcznie wpisanym 639
Kolekcja Henryka Bednarskiego, Lwów
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno, 115,5 x 96 cm
sygnowany p.g.: 'J. Pieńkowski'
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, 40,5 × 57,5 cm
sygn. p. d.: I Pieńkowski
na krośnie stempel Zakładu Przyborów Malarskich R. Aleksandrowicza z Krakowa
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno, 44 x 63 cm
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, tektura; 28,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, 56 × 69 cm
sygn. p. d.: Ign.Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Martwa natura z anemonami, ok. 1925
olej, płótno; 55,5 x 38,5 cm;
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, tektura; 59 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Ign. Pieńkowski
Na odwrocie odręcznie napisane: Nr. 228- (ołówkiem)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, tektura, 25 x 35 cm,
sygn. p.d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Olej, płótno; 50 x 61 cm
Sygnowany l.d.: I. Pieńkowski
Na odwrocie owalna pieczęć, prawdopodobnie urzędu celnego i cztery przedwojenne, fragmentarycznie zachowane nalepki wystawowe:
z Salonu Artystycznego Feliksa Richlinga w Warszawie z numerem 109 i wpisanym piórem tytułem:Grusza
z warszawskiego TZSP, z wpisanym piórem numerem: 14937, autorem: Ignacy Pieńkowski, tytułem: Grusza,
z wpisem piórem rodzajem dzieła: olej, ceną: 300 zł
nieczytelna
Obraz wystawiany w okresie międzywojennym w Warszawie, w Salonie Artystycznym Feliksa Richlinga i w "Zachęcie".
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno, 70 x 85 cm
sygnowany p.d.: `Ign. Pieńkowski`
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
(z teki "Kraków. Sześć Autolitografii", 1928)
sygn. na kamień p.d.
litografia barwna
39x31
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
MARTWA NATURA Z KWIATAMI W WAZONIE, lata 20-te XXw,
olej, płótno, 55.5 x 75.5 cm,
sygn. p.d. Ign.Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, tektura; 28,5 x 40 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: I. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, 40,5 × 57,5 cm
sygn. p. d.: I Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, 73,5 x 71 cm,
sygn. p.d.: Pieńkowski. Na odwrocie nalepki wystawowe.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Olej, płótno; wym. 60 x 80 cm; sygn. l.d.: Ign. Pieńkowski.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Olej, płótno, 52,5 x 71 cm;
Nie sygnowany
Udział w wystawach: III Wystawa Prac Polskich Artystów Niezależnych w Warszawie; Wystawa obrazów z okazji 20-tej rocznicy zgonu i 150-ta rocznica ASP, gdzie był profesorem. Muz. Okręgowe Bielsko-Biała 3.XI. 1968-10.III.1969
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno, 56 x 69,5 cm
Estymacja 12 000 - 18 000 zł
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
BUKIET POLNYCH KWIATÓW W GLINIANYM WAZONIE
olej na płótnie, 72 x 60 cm,
sygnowany po prawej "Ign. Pieńkowski"
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `IPieńkowski`
Estymacja 14 000 - 20 000 zł
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, 55,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Fragment Katedry z Kaplicą Zygmuntowską, 1926;
Litografia barwna
wym.: 430 x 350 mm
sygn. pł. p.d.: IP. Plansza z teki "Kraków. 6 autolitografii", Kraków 1926. Lit.: M. Grońska, "Grafika w książce, tece i albumie", Wrocław 1994, poz. 28.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
BUKIET KWIATÓW W POLEWANYM WAZONIE
olej na płótnie,
55 x 38 cm,
sygnowany l.d. "Ign. Pieńkowski", na krośnie dawna kartka z odręcznym napisem: "Ignacy Pieńkowski /Kwiaty".
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, tektura,
24 x 32 cm,
sygn. p.d.: Ign. Pieńkowski, naklejka Tow. Przyj. Sztuk Pięknych Kraków
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno naklejone na tekturę,
63,5 x 54,5 cm
sygn. p.g.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
ołówek/papier,
57,5 x 53,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany p. d.: `ze mnie w lustrze | 1/8 1929 IP`
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno,
64 x 80,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Ign. Pieńkowski | 1941`
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, sklejka,
50 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Fragment Katedry z Kaplicą Zygmuntowską, po 1926
Litografia barwna;
wym. pl.: 420 x 340 mm; grafika z teki "Kraków. 6 autolitografii", Kraków 1926. Lit.: M. Grońska, "Grafika w książce, tece i albumie", Warszawa 1994, poz. 28.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Kraków. Ulica Skałeczna, lata 30. XX w.
Olej, tektura;
wym.: 29,2 x 41,2 cm;
sygn. p.d.: Ign. Pieńkowski.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Olej, płótno,
100 x 80 cm,
sygn. p.d.: Ign. Pieńkowski. Po konserwacji
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Park z postaciami kobiecymi w tle
Olej, płótno,
59 x 79 cm,
sygn. l.d.: Ignacy Pieńkowski; Wg. relacji właścicieli przedstawione osoby to siostry Pareńskie nad rzeczką Czarną w obecnym Parku krakowskim
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Fragment katedry z kaplicą Zygmuntowską, 1926
Litografia barwna;
wym.: 430 x 350 mm;
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
KOMPOZYCJA Z PRYMULKAMI I CYTRYNĄ
olej na płótnie,
65 x 50,5 cm,
sygnowany p.d. "Ign.Pieńkowski" (sygnatura podwójna)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
piórko, tusz lawowany na papierze,
16 x 13 cm w świetle passe-partout,
sygnowany monogramem i datowany przy prawej krawędzi "IP/48 r".
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Olej, płótno,
55 x 46 cm
sygn. l.d.: Ign. Pieńkowski. Atest Pani Małgorzaty Wieczorek-Tomaszewskiej
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Litografia barwna; wym. pl.: 420 x 340 mm; grafika z teki Kraków 1926;
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
MARTWA NATURA Z OWOCAMI NA TLE HUCULSKIEGO KILIMU
olej na tekturze,
34 x 48,5 cm,
sygnowany p.d. "Ign. Pieńkowski"
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno
50 x 70 cm;
sygn. p. d.: Ign Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
MARTWA NATURA Z BZEM, OK. 1933 R.
olej/płótno
82 x 66 cm
sygnowany p. d.: "Ign. Pieńkowski"
Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie, 1933 r.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PANNA MŁODA (STRÓJ ZNAD NARWI), 1926
olej na płótnie
115 x 150 cm
sygnowany p.d. "IgnPieńkowski"
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno
44 x 63,5 cm;
sygn. l. d.: Ign. Pieńkowski
Na odwrocie naklejka z wystawy artysty ("MARZ 1933"), z tytułem.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
autolitografia, wym.: 39 x 30 cm,
sygn. p.d.: IP. Z teki: Kraków, wyd. przed 1939 r.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
KWIATY W GLINIANYM WAZONIE, 1932
olej na płótnie, 56 x 46 cm, sygnowany u dołu:
"Ign. Pieńkowski 32"
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, 66,5 x 95,5 cm
sygn. p. d.: Ign Pieńkowski
Na odwrocie dwie nalepki wystawowe z T.P.S.P w Krakowie: Wystawa "Krajobraz i życie wsi polskiej" grudzień 1953 - styczeń 1954 z tytułem "Jelenie w Ojcowie" oraz z tytułem "Pejzaż z Ojcowa"
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
obraz dwustronny, na odwrocie "Pejzaż z jeziorem"
olej, tektura, 40 x 47 cm
sygn. p.d.: Ig. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Olej, płótno naklejone na tekturę; 27,5 x 37,5 cm
Sygnowany p. d.: I. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno, 74 x 93 cm
sygnowany p. d.: `Ign. Pieńkowski`
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno, 110 x 81 cm
sygnowany i datowany l. g.: `I. Pieńkowski`
na odwrocie fragmentarycznie zachowana naklejka: `Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie | 1907 | (...) | Tytuł Zjawisko Rodzaj ol.`
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PRYMULKI, przed kwietniem 1923
olej, tektura,
70 x 49 cm
sygnowany l.g.: IPieńkowski
Na odwrocie napis czerwoną kredką: N. 197.
Ponadto dwie nalepki wystawowe:
- 1. z wystawy w warszawskim Towarzystwie Zachęty; z nazwiskiem artysty, tytułem Prymule, określeniem techniki (olej) i datą przyjęcia obrazu na wystawę 29. IV 1923;
- 2. z wystawy w Towarzystwie Przyjaciół Sztuk Pięknych w Poznaniu; z nazwiskiem artysty, tytułem obrazu Kwiaty II. Primule i określeniem techniki (olej).
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Martwa natura z kwiatami w wazonie
olej, płótno, 78 x 51,5 cm;
sygn. p.d.: Ign Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Pejzaż z oraczem i krakowskimi Bielanami w tle
olej, deska, 19 x 30,5 cm;
sygn. p.d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
KWIATY W GLINIANYCH WAZONACH, ok. 1910
olej, płótno,
60.5 x 73.5 cm
sygnowany l.d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno, 96 x 71 cm
sygnowany p. d.: `I. Pieńkowski`
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Przy kołowrotku i przy książce
olej, płótno, 61 x 56,5 cm; sygn. p.d.: I. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno,
81 x 65,5 cm;
sygn. p.g.: Ign. Pieńkowski;
na odwrocie: nalepka wystawowa z TZSP w Warszawie (?) z 6.III. 1933 (nr 24986)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, wym.: 90 x 71 cm
sygn. p.d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno dublowane,
95,5 x 84,5 cm;
sygn. p.d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płyta;
36 x 30,5 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej na płótnie naklejonym na tekturę, 36,5 x 47 cm
sygn. p.g.: "Ign. Pieńkowski"
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, tektura; 69,5 x 49 cm;
sygnowany po lewej stronie u góry: I. Pieńkowski; na odwrocie dwie nalepki: 688 Autor Pieńkowski Ignacy | Tytuł Prymule Rodzaj dzieła ol | Cena Własność Data nadesłania 24 IV 1923, na drugiej napis: Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych | Poznań Plac Wilhelmowski 18. | Reg. Obrazów nr. bież.: 158 | Nazwisko artysty: Ign. Pieńkowski | Tytył obrazu (dzieła): Kwiaty II. Primule | Cena sprzedaży: zł
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, 59,5 x 74 cm; sygn. l.d.: Ign.Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, 70 x 86 cm; sygn. p.d.: Ign. Pieńkowski
Na odwrocie na krośnie nalepka wystawowa z Państwowego Muzeum w Bielsku Białej w 20-tą rocznicę śmierci artysty i w 150-tą rocznicę ASP w Krakowie.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno naklejone na tekturę, 33,5 x 47 cm; sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, 77,5 x 62 cm; sygn. p.g.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej na płótnie, 72 x 59 cm,
sygnowany p. d. "IgnPieńkowski", na odwrocie naklejki wystawowe: TPSP w Krakowie i wystawy Ignacego Pieńkowskiego w Bielsku Białej w 20-tą rocznicę śmierci artysty oraz fragmenty kolejnej nalepki
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej na płótnie, 81,5 x 63 cm,
sygnowany p. g. "Ign. Pieńkowski",
na odwrocie kartka wystawowa z muzeum w Bielsku-Białej (wystawa w 20. rocznicę śmierci artysty, oraz z roku1936 z wystawy TPSP w Krakowie).
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Martwa natura z dzbanem do wina
olej, płótno
sygn. l.d.: Ign Pieńkowski
wym.: 60 x 78 cm
Na odwrocie naklejka autorska
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, wym.: 66 x 95 cm
sygn. p.d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
sygnowany p.d.
olej tektura
44x35.5
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno naklejone na tekturę, wymiary: 37 x 48 cm;
sygnowany prawy góra: "Ign.Pieńkowski"
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Portret Marii Przybyłko-Potockiej
pastel, karton, 178 x 125 cm, sygn. p.d.: IP (monogram wiązany)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej na tekturze, 25 x 35 cm,
sygn. p.d. "Ign.Pieńkowski"
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Olej, płótno naklejone na tekturę, 24,9 x 34,8 cm
Sygnowany czarnym olejem p.d.: Ign Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno,
70 x 93 cm;
sygn, p.d.: J. Pieńkowski
na odwrocie nalepka z wystawy obrazów artysty w dwudziestą rocznicę jego śmierci w Bielsku-Białej; listopad 1968 - marzec 1969
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, tektura, 69,5 x 49
sygn. (wiązana) l. g.: IPieńkowski; na odwrociu nalepka z wystawy w poznańskim TPSP oraz naklejka z napisem "Prymule ... przed 1923"
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno
60 x 73,3 cm
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno
65,2 x 81 cm