1 zł
2 600 000 zł

ORBITOWSKI Janusz (1940 Kraków - 2017 Kraków)

24/03, 2003

technika własna, relief, płyta; 70 x 50 cm
sygnowany na odwrocie: "Janusz ORBITOWSKI 2003 | 24/03 | 70 x 50 cm"

cena wywoławcza: Wykup abonament

4/93, 1993 r.

akryl, tektura/płyta, 80 x 60 cm
opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 1993 | 4/93 80x60 cm' oraz pieczęć konserwatora zezwalająca na wywóz za granicę

14/97, 1997 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 1997 | 14/97 | 100 x 100 cm'

Bez tytułu, 1992 r.

tusz, papier, 69 × 49 cm w świetle ramy
sygn. i dat. p. d.: Janusz Orbitowski - 1992

technika mieszana, papier, 50 × 43 cm w świetle passe-partout
sygn. u dołu ołówkiem: Orbitowski

5/04, 2004 r.

akryl, tektura/płótno naklejone na płytę pilśniową, 70 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 2004 | 5/04 | 70x50cm'

13/92, 1992 r.

akryl, sznurek/płótno, 73 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 92 | 13/92 | 73x50'

11/02, 2002 r.

relief, akryl/tektura, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Janusz Orbitowski| 100 X 100 cm | 11/02 | 2002

3/88, 1988 r.

relief, akryl, płyta, 60 x 42 cm
na odwrocie autorski opis: Janusz ORBITOWSKI 1988/3/88 60 x 42

3/09, 2009

technika własna, relief, akryl, płótno; 70 x 50 cm
sygnowany na odwrocie: "Janusz ORBITOWSKI 2009 | 3/09 |70 x 50 cm"

Relief, 1988 r.

relief, akryl/płyta, 85 x 115 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ORBITOWSKI 1988'

14/97, 1997,

olej na płótnie, 100 x 100 cm, w opr. 102 x 102 cm,

6.85, 1985

akryl, relief, płyta, 60 x 42 cm,
sygn. i opisany na odwrociu: JANUSZ ORBITOWSKI 85 / 6.85 60 X 42

Kompozycja 6/67, 1976 r.

akryl/płyta pilśniowa, 60 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JANUSZ ORBITOWSKI 1976 | 6/76, 60 x 120'

11/06, 2006 r.

relief, akryl/płótno, 73 x 56 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 2006 | 11/06 | 73 x 54 cm'

Kompozycja, 1966 r.

akryl, papier, 31 × 21,5 cm w świetle passe-partout
sygn. na odwrocie ołówkiem: Janusz Orbitowski/66

Bez tytułu, 1991 r.

tusz, papier, 42 × 61 cm
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Janusz Orbitowski 1991

Bez tytułu (1993)

sygn.dat.p.d.
tusz, papier, 50x40 cm

Kompozycja, 1992 r.

tusz/papier, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Janusz Orbitowski 1992'

- Orbitowski teraz. Reliefy i rysunki, katalog wystawy indywidualnej, Kraków 2015, str. nlb. (il.)

Kompozycja, 1992 r.

tusz/papier, 70 x 50 cm

liczba obiektów: 137