1 zł
2 600 000 zł

ABAKANOWICZ Magdalena (1930 Falenty - 2017 Warszawa)

Teka trzech grafik z cyklu Katarsis, 1985 r.

miękki werniks/papier, 75 x 48 cm (zadruk)
każdy arkusz sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'M. Abakanowicz 85', opisany l.d.: [numer edycji]
Teka 3 grafik w płóciennej obwolucie

cena wywoławcza: Wykup abonament

Deux brunnes colines, 1973 r.

gobelin/wełna, sizal, włosie, 100 x 135 cm
sygnowany, datowany i opisany na autorskiej naszywce: 'MAGDALENA ABAKANOWICZ | "DEUX BRUNNES COLINES" | 100 x 135 1973 | M. Abakanowicz'

Fraction, 1982 r.

ręczna, gobelin/wełna, sizal, włosie, 120 x 93 cm
sygnowany, datowany i opisany na autorskiej naszywce: 'M.ABAKANOWICZ | "FRACTION" | 1982 | M. Abakanowicz | 120 x 93'

Z cyklu Anatomia, 2009 r.

drewno, tkanina jutowa, żywica, 5,5 x 22,5 x 14 cm
sygnowany i datowany na tabliczce: 'ABAKANOWICZ 09'
rzeźba unikatowa

Parys i Odys, 2005 r.

tkanina jutowa, żywica, 215 x 90 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na metalowej tabliczce:
'PARYS | ABAKANOWICZ | 2005' [Parys]
'ODYS | ABAKANOWICZ | 2005' [Odys]

MAG z serii Portrety Anonimowe, 2000 r.

metal, tkanina jutowa, żywica, 102 x 22 cm
sygnowany i datowany na podstawie: 'MAG 2000' oraz sygnowany monogramem wiązanym: 'AM'
rzeźba unikatowa

Tom on bench, 1993 r.

drewno, tkanina jutowa, żywica, 213 x 55,5 cm

Postać z serii Group of Ten (Crowd), 1986 r.

tkanina jutowa, 108 x 30 x 25 cm
opisany, datowany i sygnowany na odwrociu na metalowej plakietce: 'GROUP OF TEN | ABKANOWICZ |1986'
rzeźba unikatowa

Landscape (szkic), 1976 r.

tkanina jutowa, żywica, drewno, 89 x 59 cm
sygnowany i datowany na metalowej autorskiej tabliczce: 'Abakanowicz | 1976 MA '
rzeźba unikatowa

Portret Anonimowy, 1986 r.

drewno, tkanina jutowa, 59 x 20 x 20 cm
sygnowany i datowany na odwrociu podstawy: '[sygnatura] 86'
rzeźba unikatowa

Postać, 2008 r.

beton, 162 x 76 cm
sygnowany i datowany na odwrociu monogramem wiązanym: 'AM 08'
rzeźba unikatowa

Postać, 2008 r.

brąz patynowany, 143 x 97 cm
rzeźba unikatowa

Walking Figure, 1998 r.

brąz patynowany, 172 x 45 x 120 cm
sygnowany monogramem wiązanym i datowany na odwrociu: 'AM1998'

Bez tytułu, 2002 r.

brąz, 77 x 19 cm
sygnowany i datowany na krawędzi podstawy: 'AM 02'
rzeźba unikatowa

Postać, 2008 r.

brąz, 104 x 30 cm

Bez tytułu, 1979 r.

tusz, długopis/papier, 64 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'M.Abakanowicz |1979'

Bez tytułu, 1979 r.

tusz/papier, 65 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'M.Abakanowicz | 1979'

Bez tytułu z cyklu Humpbacked Tree , 1992 r.

węgiel/karton, 60 x 47 cm
sygnowany l.d.: 'M. Abakanowicz', datowany p.d.: '1992'

Bez tytułu (Słoń), 2002 r.

metal, 10,5 x 19,5 x 5,5 cm
sygnowany i datowany monogramem wiązanym: 'AM 2002'
rzeźba unikatowa

liczba obiektów: 216