1 zł
2 600 000 zł

JACKIEWICZ Władysław (ur. 1924 Podbrodzie k. Wilna - 2016)

OBRAZ XI, 2011

olej, płótno
65 x 50 cm; sygn. p.d.: Jackiewicz
sygn. na g. listwie krosna: W. Jackiewicz O / XI / 2011

cena wywoławcza: Wykup abonament

OBRAZ, lata 90. XX w.

olej, kredka, płótno
116 x 89 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz

Obraz X/92, circa 1992 r.

olej, węgiel, kredka olejna/płótno, 89 x 116 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'
opisany na odwrociu, na blejtramie: 'W. JACKIEWICZ "X/92 BILD" 89 x 116'

Akt XXXVI, 1986

olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Jack;
opis autorski na odwrocie, na krośnie malarskim: W.JACKIEIWCZ OBRAZ XXXVI / 86.

Obraz IX/2004, 2004

olej, płótno, 130 x 97 cm
sygn. p.d.: JACKIEWICZ, opisany na odwrocie: W. JACKIEWICZ OBRAZ IX/2004 130 x 97

Ciało XII, 1990

olej, płótno, 117 x 90 cm
sygn. p.d. Jackiewicz 89 oraz na blejtramie: W. JACKIEWICZ OBRAZ XII / 90

Obraz XIII, 1991

olej, płótno, 70 × 80 cm
sygn. p. d.: Jackiewicz oraz na blejtramie: W.JACKIEWICZ OBRAZ XII/91

Bild XXV/91, 1991

olej, płótno,
60 x 75 cm,
sygnowany p.d.: "Jackiewicz"

* Droit de suite

Akt z cyklu Pejzaże Ciała

Olej, płótno, 150 x 130 cm,
sygn. p.d.: Jackiewicz.

Obraz IV, 2003

olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. p. d.: Jackiewicz;
sygn. na odwrocie, na blejtramie: JACKIEWICZ OBRAZ IV/2003.

CIAŁO X, 1975

olej, kredka, płótno
120 x 100 cm
sygn. na odwr. na górnej żerdzi krosna: W. JACKIEWICZ CIAŁO X/75

"Obraz XII", 1996 r.

olej/płótno, 120 x 150 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'
opisany na blejtramie: 'W. JACKIEWICZ OBRAZ XII/96 120 x 150'

Obraz IV/2003 (2003)

sygn. p.d.dat. na odwrociu
olej, płótno
100x81 cm

Obraz II/28, 2008

olej, płótno; 130x114 cm, sygnowany p.d.: "Jackiewicz", na odwrocie: "Obraz II/28, W. Jackiewcz 2008"

*droit de suite

OBRAZ, lata 90. XX w.

olej, płótno
119,5 x 100 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz

OBRAZ XI, 2000

olej, płótno
114, 5 x 130 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz
na odwrocie na górnej listwie sygnatura: W. JACKIEWICZ OBRAZ XI/2000 114 x 130

olej/płótno, 81,5 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz''

Moje marzenie, 2010

olej/płótno, 60 x 40,5 cm
sygn. p.d.: "Jackiewicz" oraz opisany na odwrocie: "Dla/ Marty Latosińskiej/ Władysław Jackiewicz/ 2010

Pejzaż, 1973 r

olej, płótno, 170 x 130 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz, na krośnie W. JACKIEWICZ, PEJZAŻ I /73

Ciało XXV, 1989

olej, płótno, 82 x 100 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz 89 oraz na blejtramie: W. JACKIEWICZ OBRAZ XXV / 89

Akt, 1988

olej, płótno,100 x 89 cm
sygnowany p.d.: Jackiewicz

Akt z czerwienią, 1990

olej, płótno, 130 x 97 cm
sygnowany i datowany p.d.: Jackiewicz / 90
reprodukowany: GK Collection #1 Kolekcja sztuki Grażyny Kulczyk, 2007 Poznań, s. 62.

Bild XVII/99, 1999

olej, płótno
87x65 cm
sygnowany p.d. "Jackiewicz", opisany na odwrocie (blejtram): "W. JACKIEWICZ, BILD XVII/99, 87x65"

Akt, lata 80. XX w.

olej, płótno, 114 x 146 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz

OBRAZ / X /, 2002

olej, węgiel, płótno
120 x 100 cm
sygn. p.d.: JACKIEWICZ
na odwrocie na górnym krośnie sygnatura: W. JACKIEWICZ OBRAZ / X / 2002

KOMPOZYCJA, 1967

olej, płótno
114,2 x 94,5 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz 67
sygn. na odwrocie na płótnie: W. JACKIEWICZ | GDAŃSK | MARIACKA 50/52 - 2

Obraz IV/90, 1990 r.

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '‘W. JACKIEWICZ "OBRAZ IV/90" 80 x 100'

Akt XXXVI, 1986

olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Jack;
sygn., dat. i opisany na odwrocie, na krośnie malarskim: W. JACKIEWICZ OBRAZ XXXVI / 86 / 100 x 80.

Obraz VI, 1997 r.

olej, płótno, 117 x 91 cm,
sygn. p.d.: Jackiewicz, na krośnie W. JACKIEWICZ, OBRAZ VI /97

Akt

olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Jack

AKT, 1984

olej, płótno, 80 x 60 cm
sygn. p.d.: Jack 84
opisany l.d.: Leonowi - Wadik / 27. IX. 88
opisany na blejtramie: XV/76 W. JACKIEWICZ GDAŃSK MARIACKA 80x60 / W. JACKIEWICZ OBRAZ II/84; dalej: P.A. XVI/75
na blejtramie naklejka z nr 18 oraz numerem inwentaryzacyjnym
naklejka z napisem: W. JACKIEWICZ
Dedykacja dla Leona Zatonia znajomego artysty z Gdańska.

Abstrakcja, lata 60-te XX wieku

olej, płótno, 130 x 95 cm
sygn. p. d.: Jackiewicz, na odwrocie nalepka Centralnego Biura Wystaw Artystycznych z danymi obrazu

Ciało XII, 1984

olej, płótno, 60 x 73 cm
sygn. na blejtramie: Wł. Jackiewicz

olej, płótno, 115 x 147 cm
sygn. p. d.: Jackiewicz

Corpo XXII, 1987 r.

olej/płótno, 70 x 55 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jack | 87'
opisany na blejtramie: 'W. JACKIEWICZ | Corpo XXII / 81 | 70 x 55 cm'

Obraz XV, 2005-2006 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'
na blejtramie opisy pracy, dwie pieczęcie z Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Gdańsku oraz papierowa nalepka z Galerii Jackiewicz

- Galeria Jackiewicz, Gdańsk

AKT

Olej, płótno, 130 x 97 cm,
sygn. na bleitramie W. Jackiewicz XI 206.

*droit de suite

Akt na niebieskim tle, 1990

olej, płótno; 122 x 102 cm
sygnowany p.d. "Jack | 90"

Akt

olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Jack

Bez tytułu (figura)

olej/płótno, 130 x 114 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'

OBRAZ I, 1959

olej, płótno
115 x 85 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz
na odwrocie, na krośnie:
W. JACKIEWICZ/ OBRAZ I/ 59

* opłata z tytułu "droit de suite"

OBRAZ XII, 1994

olej, płótno
150 x 130 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz
na odwrocie: Obraz XII/94 / W.Jackiewicz

OBRAZ X, 2004

olej, płótno
130 x 97 cm
sygn. na odwrocie na górnym krośnie: W. JACKIEWICZ X / OBRAZ X / 2004 130 x 97

Figura II, 1964 r.

olej/płótno, 105 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'
opisany na odwrociu: 'W. JACKIEWICZ | 1964 | FIGURA II'

Obraz XVII/89', 1989 r.

olej/płótno, 150 x 110 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'

- Władysław Jackiewicz, red. Janusz Jankowski, Gdańsk 2007, s. 48 (il.)

Sytuacja X, 1984

olej, płótno, 120 x 150 cm
sygn. p. d.: Jackiewicz, z tyłu na blejtramie: W. JACKIEWICZ |SYTUACJA X |84

Obraz XII/92, 1992 r.

olej/płótno, 149,5 x 124,3 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'
opisany na blejtramie: 'W. JACKIEWICZ "BILD XII/92" 150 x 120'

Obraz XXXIX, 1990

akryl, płótno; 149,7 x 119,8 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: W. JACKIEWICZ "IMAGE XXXIX / 90 150 x 120

Obraz IV/2003 (2003)

sygn. p.d.dat. na odwrociu
olej, płótno
100x81 cm

Bez tytułu, 2003 r.

olej/płótno, 100 x 120,5 cm
na odwrociu, na blejtramie napis: "W. JACKIEWICZ
- 0/XV/2003"

- kolekcja prywatna, Warszawa

OBRAZ X/07, 2007

olej, płótno
116 x 89,5 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz
na odwrocie na górnej listwie blejtramu sygnatura: W. JACKIEWICZ OBRAZ X/07 116 x 89
obok podłużna pieczątka Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Gdańsku

Obraz X, 1992

olej, płótno; 150,5 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: Jackiewicz;
opisany na blejtramie: W. JACKIEWICZ "OBRAZ X/92 150 x 100"

Obraz VI/95, 1995 r.

olej/płótno, 146 x 114 cm
sygnowany p.d.: "Jackiewicz"
na odwrociu, na blejtramie napis (wtórny): "W. JACKIEWICZ OBRAZ VI/95" oraz stempel Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Gdańsku

Obraz XI/90, 1990 r.

olej/płótno, 150 x 110 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'
opisany na odwrociu, na blejtramie: 'W. JACKIEWICZ OBRAZ XI / 90 150 x 110'

XIX/87, 1987

olej/płótno, 150 × 120 cm
na odwrociu: nalepka z Biennale 43’ 1988
1988 XLIII Biennale di Venezia

* dodatkowa opłata wynikająca z tzw. droit de suite

Obraz XXXVII/87

olej/płótno, 150 × 120 cm
sygn.: p.d. Jackiewicz 87

Obraz 11/92, 1992 r.

olej/płótno, 76 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'
opisany na odwrociu, na krośnie: 'W.JACKIEWICZ OBRAZ | BILD | 11/92 75 x 60'

Pejzaż, 1973,

olej, płótno, 170 x 130 cm

Obraz VI/97, 1997,

olej, płótno, 117 x 91 cm
Publikacje: Album Władysław Jackiewicz, Związek Polskich Artystów Plastyków, Gdańsk 2007

Kompozycja, 1977

olej/ceramika, wys.: 4,5 cm, śr.:29,1 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Jack 77'

Corpo XXII, 1981 r.

olej/płótno, 70 x 55 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu, na blejtramie: 'W. Jackiewicz | Corpo XXII / 81 | 70 x 55 cm'

Ciało XXX, 1978

olej, płótno, 151 x 110 cm,
sygn. p.d. Jack/78 oraz na blejtramie

Obraz XIX/91, 1991 r.

olej/płótno, 130 x 150 cm
sygnowany p.d.: 'Jac'
opisany na odwrociu na blejtramie: 'W. JACKIEWICZ "OBRAZ XIX/91 130 x 150'

Akt, 1984

olej, płótno; 80 x 60 cm;
p. d. opis: Jack 84, l. d. opis: Leonowi - Wadik / 27. IX. 88;
na odwrocie na blejtramie: XV/76 W. JACKIEWICZ GDAŃSK MARIACKA 50-2 oraz wymiar, nalepka z nr 18 oraz numerem inwetaryzacyjnym; dalej:
W. JACKIEWICZ OBRAZ II/84; dalej: P.A. XVI/75, nalepka z napisem: W. JACKIEWICZ

Obraz IX, 2009

olej, płótno; 81 x 100 cm;
opis, sygn. i dat. na odwrocie, na blejtramie: W. JACKIEWICZ OBRAZ IX / 2009

Moje marzenie, 2010 r.

olej/płótno, 60 x 40 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'
na odwrociu dedykacja: 'DLA | MARTY LATOSIŃSKIEJ | WŁADYSŁAW JACKIEWICZ | 2010' oraz dedykacja odautorska dla p. Latosińskiego

Obraz XXI/88, 1988 r.

olej/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jackiewicz 88'
opisany na odwrociu, na bletramie: 'W.JACKIEWICZ "OBRAZ XXI/88" 80 x 100'

Głowa, 1959

olej, płótno; 81,5 x 65 cm; sygn. śr. d.: JACKIEWICZ
praca przed konserwacją

Obraz IX/2009 (2009)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
81x100 cm

Obraz XII, 1994

olej, płótno, 130,5 x 160 cm
sygn. l.d.: Jackiewicz
na odwrocie na blejtramie: Jackiewicz Obraz XII/94

Obraz XI/90, 1990 r.

olej/płótno, 150 x 110 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'

Obraz XIII, 2003

olej, płótno; 129,7 x 96,8 cm;
sygn. p. d.: Jackiewicz;
na odwrocie opis: W. JACKIEWICZ XIII/2003 oraz oznaczenia: O/IX/2006" 130 x ?7; 97 x 130 48,-; XIII/2003

Ciało XXXV, 1978

olej, płótno
149,5 x 120 cm
sygn. p. d.: Jack/ 78
na odwrocie, na blejtramie: W Jackiewicz / Ciało XXXV /78

OBRAZ XII, 1995

olej, płótno
122 x 151,5 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz
na odwr. na g. listwie krosna: W. JACKIEWICZ OBRAZ XII/95

Kompozycja z aktem

olej/płótno, 50 x 70 cm
opisany na odwrociu, na blejtramie: [nieczytelnie]

Kompozycja, 1968 r.

olej/płótno, 94 x 114,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jackiewicz 68', opisany na odwrociu: 'W. JACKIEWICZ | GDAŃSK | MARIACKA 50/52-2'

Obraz XI, 1967 r.

olej/płótno, 170 x 124 cm
sygnowany p.d.: `Jackiewicz`
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu, na płótnie: `W. JACKIEWICZ 67 | OBRAZ XI` oraz sygnowany na blejtramie: `W. JACKIEWICZ`

Corpo XXII, 1981 r.

olej/płótno, 70 x 55 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu, na blejtramie: `W.Jackiewicz | Corpo XXII / 81 | 70 x 55 cm`

Portret anonimowy, 1978 r.

olej, płótno, 70 × 55 cm
sygn. i dat. p. d.: Jackiewicz/78
opisany na odwrocie oraz na krośnie: W. JACKIEWICZ/PORTRET ANONIMOWY V 78

Obraz II, 2005

olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Jackiewicz
na odwrocie na krośnie napis autorski czerwonym
flamastrem: W. Jackiewicz OBRAZ II / 2005 100 x 70

Obraz VII/05

sygn. p.d.
olej, płótno
100x81 cm

Obraz II/2005

sygn. p.d.
olej, płótno
100x70 cm

Ciało XXX, 1978 r.

olej, płótno, 151 × 110 cm
sygn. i dat. p. d.: Jack/ 78

Ciało II, 1982

olej, płótno; 73 x 60,5 cm.
na odwrocie m.in.: nalepka wywozowa z Gdańskiego Kantoru Sztuki z opisem obrazu.

Obraz XXIII

olej, płótno; 152, 3 x 122 cm;
sygn. p. d.: Jackiewicz;
napis na blejtramie: W. Jackiewicz OBAZ XXIII / 9 r;
na odwrocie nalepka galeryjna

Obraz II/1967, 1967 r.

olej/płótno, 150 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Jackiewicz`
na blejtramie sygnowany, opisany i datowany: `W. Jackiewicz OBRAZ II/1967`
na odwrociu: `P`

Milion, 1962 r.

olej/płótno, 120 x 70 cm
na odwrociu papierowa nalepka wystawowa CBWA Oddział Gdańsk w Sopocie z 1962 roku z opisem pracy

- kolekcja prywatna, Nowy Jork

- XV Festiwal Sztuk Plastycznych: "5 malarzy", wystawa malarstwa Zdzisława Brodowicza, Władysława Jackiewicza, Teresy Pagowskiej, Romana Usarewicza, Jerzego Zabłockiego, BWA, Sopot, 1962

Obraz VI/97, 1997 r.

olej/płótno, 117 x 90,5 cm
sygnowany p.d.: `Jackiewicz`
opisany na blejtramie: `W. JACKIEWICZ OBRAZ VI/97 116 x 85`

- kolekcja pryywatna, Stany Zjednoczone

- Władysław Jackiewicz: nagroda im. Kazimierza Ostrowskiego 2007 za 2006 rok, [rozmowę przeprowadził] Janusz Janowski, Związek Polskich Artystów Plastyków. Okręg Gdański, Gdańsk 2007, s. 28

Ciało XXVIII/80, 1980 r.

olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Jack | 80`
na odwrociu naklejka wystawowa z CBWA - Galerii Zachęta w Warszawie z 1986 oraz numery inwentarzowe na blejtramie

Warszawa, Galeria Zachęta, VI.1987

Władysław Jackiewicz - malarstwo, katalog wystawy, czerwiec 1987, Galeria Zachęta, wyd. CBWA Warszawa - Zachęta, Warszawa 1987

Ciało II, 1982 r.

płótno, olej, 69,3 × 54,5 cm
opisany na krośnie: Władysław Jackiewicz/Ciało II/82
Opisany i reprodukowany:
Kolekcja Pakoska. Sztuka Polska, (oprac.) Anna Kroplewska-Gajewska, katalog wystawy Muzeum Okręgowe w Toruniu 26 kwietnia - 1 września 2013, Toruń 2013,s. 122

Obraz X/2006

olej, płótno; 150x120 cm
opisany na blejtramie

Głowa, 1959

olej, płótno; 81,5 x 65 cm;
sygn. śr. d.: JACKIEWICZ
praca przed konserwacją

Głowa, 1959

olej, płótno; 81,5 x 65 cm;
sygn. śr. d.: JACKIEWICZ
praca przed konserwacją

Akt, 2005

olej, płótno;
150 x 120 cm;
sygn. na odwrocie na krośnie malarskim: W. JACKIEWICZ obraz VI / 2005 150 x 120

Obraz XIV/96, 1996 r.

olej/płótno, 150,5 x 130 cm
sygnowany p.d.: `Jackiewicz`
opisany na odwrociu na blejtramie: `W.JACKIEWICZ OBRAZ XIV/96 150 x 130`

- Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie "Władysław Jackiewicz: malarstwo", 10.11.-10.12.2004

Literatura:
- Władysław Jackiewicz, katalog wystawy, [kurator] Gabriela Kurowska, Sopot 2004, s. 28 (reprodukcja barwna), reprodukcja na okładce.

Estymacja: 22 000 - 26 000 zł

Obraz II (1969)

sygn. p.d.dat. na odwrociu
olej, płótno
70x120 cm

Kompozycja, 1959

olej, płótno;
73 x 96 cm
sygn. i dat. p. d.: Jackiewicz 59

olej, płótno, 71 × 56 cm
niesygnowany na odwrocie dedykacja: "Panu Janowi w dowód szczerej sympatii, 24.06.73 W.Jackiewicz"

Estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Kompozycja, 1959 r.

olej/płótno, 73 x 96 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Jackiewicz 59`

Estymacja: 13 000 - 17 000 zł

Obraz X/2006, 2006 r.

olej/płótno, 150 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu na blejtramie: `W. JACKIEWICZ OBRAZ X/2006`

Estymacja: 26 000 - 32 000 zł

Obraz XIX/87, 1987 r.

olej/płótno, 120 x 150 cm
opisany na odwrociu

Estymacja: 26 000 - 36 000

Ciało - Obraz XXXVII/87, 1987 r.

olej/płótno, 150 x 120 cm
opisany na odwrociu

Estymacja: 30 000 - 35 000 zł

Kompozycja z aktem

olej/płótno,
50 x 70 cm

Estymacja: 13 000 - 16 000

Quadro IX/87, 1987 r.

olej/płótno,
150 x 120 cm
na odwrociu naklejka z Biennale w Wenecji z 1988 r.

Estymacja: 38 000 - 42 000

Obraz XXXVII/86

Olej, płótno,
100 x 80 cm,
sygn. p.d.: Jack

Studium czerni, 1967

olej, płótno,
124 x 170 cm;
sygn. p. d.: Jackiewicz 67`

Obraz III/2009

sygn. p.d.
olej, płótno
60x72.5

Ciało II, 1982

olej, płótno,
69,5 x 54,7 cm;
sygn. i opisany na krośnie: W. JACKIEWICZ/ CIAŁO II/ 82

Obraz 11/2009

sygn. p.d.
olej, płótno
81x65

Akt, 1994

olej, Płotno;
130 x 150 cm
sygn. na odwrocie na krośnie: W.JACKIEWICZ OBRAZ XII/94

Ciało II, 1982 r.

olej/płótno,
69,3 x 54,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu, na blejtramie: `W. JACKIEWICZ | CIAŁO II/82`; na odwrociu papierowa naklejka

PORTRET ANONIMOWY II, 1999 R.

olej/płótno
66 x 50 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `W. JACKIEWICZ`

AKT

olej/płótno
80,5 x 60 cm
sygn. na odwrocie na blejtramie

OBRAZ V/03, 2003 R.

olej/płótno
81 x 60 cm
sygn. p.d.: `Jackiewicz`
opisany na odwrocie: `W. JACKIEWICZ OBRAZ V/03`

Ciało XXVIII/80, 1980

ol., pł.,
100 x 80 cm

OBRAZ XII, 1995

olej/płótno,
121,5 x 151 cm
sygn. p. d.: `Jackiewicz`, opisany na odwrocie: `W. JACKIEWICZ OBRAZ XII/95`

Akt z czerwienią, 1990

olej/płótno,
130 x 97 cm
sygn. i dat. p.d.: `Jackiewicz / 90` oraz na odwrocie, na blejtramie

KOMPOZYCJA, 1959

olej, płótno,
86 x 97 cm
sygnowany p.d.: JACKIEWICZ 59

OBRAZ V/94, 1994

olej na płótnie, 118 x 91 cm,
sygnowany p.d. "Jackiewicz",
na odwrocie (na blejtramie) "W. JACKIEWICZ OBRAZ V/94"

Akt tyłem

olej, płótno,
101 x 82 cm
sygn. na górnej żerdzi krosien zasłonięta przez ramę

Akt, 1994

olej, płótno, 130 x 150
sygn. p. d.: Jackiewicz; na rewersie na blejtramie napis: W. JACKIEWICZ OBRAZ XII/94

Obraz IV 1998

olej, płótno, 120 x 100 cm; sygn. p. d.: Jackiewicz

OBRAZ XIII/93

1993 r.
Olej na płótnie 97 x 130 cm
Sygnowany p.d. - "Jackiewicz"

liczba obiektów: 124