1 zł
2 600 000 zł

DŁUŻNIEWSKI Andrzej (1939 - 2012)

Uraz, 2011

akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na blejtramie: A. Dłużniewski "Uraz" 2011.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Z serii Ikonogramy nr 38

1975
rysunek, papier, tusz
32,5 x 49 cm
sygn., tyt., dat. na przodzie
oprawa: czarna, drewniana rama, szkło

Z serii Proceder

1979
kolaż, papier, akryl
40 x 30 cm
sygn., dat., tyt. na przodzie
oprawa: drewniana rama, szkło

Z serii Nieon nr XXXIV

1996
kolaż, fotografia, papier
30 x 24 cm
sygn., tyt., dat. na przodzie
oprawa: czarna, drewniana rama

Ikonogram 39, 1975 r.

tusz, ołówek/papier, 33 x 49 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'Ikonogram 39 A. Dłużniewski 1975'

Nieon XIX, 2005 r.

kredka, kolaż/papier, 30 x 21,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'Nieon XIX A. Dłużniewski '96'
na odwrociu dedykacja

Z serii Nieon, nr XXXVII

1995
Kolaż, papier, 30 x 24 cm; w oprawie (metalowa rama, szkło)
Sygn., dat. i tytuł na przodzie

z serii Ikonogramy, nr 31

1975
Rysunek, tusz, papier. 32,6 x 49,1 cm podklejone na czarnym kartonie o wym. 49,5 x 69,8; w oprawie (drewniana rama, szkło)

Z CYKLU- CZTERY ŻYWIOŁY, 1986

OGIEŃ / DAS FEUER
akryl, szablon, płótno, 140 x 130 cm
sygn. p.d.: A. Dużniewski 1986

ZIEMIA / DIE ERDE
akryl, szablon, płótno, 142 x 130 cm

WODA / DAS WASSER

POWIETRZE / DIE LUFT
akryl, szablon, płótno, 144 x 130 cm

Kompozycja geometryczna, 1988

technika własna; ok. 48 x 48,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Dłużniewski 88 (ołówkiem)

Z serii Nieon, nr XXXIII

1995
kolaż, papier, 30 x 24 cm
sygn., dat. i tytuł na przodzie

Z serii Nieon, nr XVIII

1995
kolaż, papier (kartki na niedostępne produkty), 30 x 24 cm

Z serii 22 obrazy figuralne

1979
fotografia na płótnie, 92 x 92 cm
sygn. i dat. na odwrocie oprawy
vintage print

Literatura piękna, 1981 r.

kredka, ołówek, tusz/papier, 65 x 46 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: ' "literatura piękna" | A. Dłużniewski '81'

- dar od artysty, 1981

ABSTRAKCJA

Technika własna, 63 x 63 cm,
sygn. p.d.: A. Dłużniewski 88

Obraz niebieski, 2002 r.

akryl/płótno, 170 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: '120 x 170 cm | Andrzej DŁUŻNIEWSKI “OBRAZ NIEBIESKI" 2002'

z serii Ikonogramy, nr 40

1975
rysunek, tusz, papier. 33 x 49 cm

z serii Ikonogramy, nr 41

1975

Z cyklu Proceder

1979
akryl, papier, 70 x 50 cm

Z cyklu Proceder

1979
akryl, papier, 50 x 70 cm

liczba obiektów: 25