1 zł
2 600 000 zł
/4

MAZIARSKA Jadwiga (1916 Sosnowiec - 2003)

Relief, lata 60. XX w.

wosk barwiony, płyta pilśniowa, 87 x 97 cm
opisany na odwrocie: Jadwiga Maziarska / Kraków Sobieskiego 1, m 5

cena wywoławcza: Wykup abonament

Pola ryżowe, ok. 1980

olej, płótno, 125 x 52,5 cm
sygn. Na odwrocie: Jadwiga Maziarska

Bez tytułu, 1979 r.

olej/płótno, 125 x 81 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jadwiga Maziarska / Kraków ul. Mikołajska 8. / 1979 r. / 126 cm x 80 cm.'

olej/płótno, 100 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jadwiga | Maziarska | Kraków, 1980 r.'

Bez tytułu, lata 60. XX w.

inna/płyta, 116 x 63 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Jadwiga | Maziarska | Kraków | ul. Mikołajska 8.'

"Zjawisko godne uwagi"

olej/płótno, 91,8 x 73 cm
opisany, datowany i sygnowany na odwrociu: 'Jadwiga Maziarska | 1993 r. | Zjawisko godne uwagi'

Abstrakcja

gwasz, papier; 75 x 49 cm w św. p-p.;
sygn. na odwrocie: Jadwiga / Maziarska

Relief, 1967 r.

wosk barwiony pigmentami/płyta, 115 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jadwiga | Maziarska | Kraków 1967 r.'

BEZ TYTUŁU (KOMPOZYCJA), LATA 60-TE XX W.

olej, płótno, 109,5 x 80,5 cm
sygn. i opisany na odwrocie: Jadwiga Maziarska/ Kraków, ul. Mikołajska 8.

Kompozycja, lata 80. XX w.

kolaż/papier, 29,5 x 31,5 cm

gwasz/tektura, 42,5 x 34,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany u dołu: 'Jadwiga Maziarska'

olej, płótno; 90 x 67 cm;
sygn., i opisany na odwrocie: Jadwiga / Maziarska / Kraków, ul. Mikołajska 8.

W linie

relief, technika własna; 61 x 40,5 cm;
sygn. na odwrocie: Jadwiga / Maziarska / 41 cm. X 61 cm.

Informacja, 1980

olej, płótno; 72,5 x 72,5 cm
sygnowany na odwrocie: "autor | Jadwiga Maziarska | Kraków | ul. Mikołajska 8/9 | tytuł: »Informacja« | 72,5 cm x 72,5 cm | 1980 r."

KOMPOZYCJA, 1969

tech. własna, płyta, 98 x 85 cm
sygn. i opisany na odwrocie: Jadwiga Maziarska Kraków, Sobieskiego 1 m5.

PROWENIENCJA:
Poznań, kolekcja prywatna
Kraków, własność Jadwigi Maziarskiej

No. 6, 1976 r.

akryl, olej/płótno, 75 x 54 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'No 6. | Jadwiga Maziarska | Kraków Pologne | 1976 r. | 75 cm x 54 cm.'
na blejtramie nalepka: 'olej | 76'
na odwrociu pieczęć

- kolekcja Józefa Chrobaka, Kraków
- Jadwiga Maziarska, wystawa indywidualna, Galeria Pawilon, Kraków, grudzień 1976 - styczeń 1977

Bez tytułu, 1989 r.

olej/płótno, 145 x 110 cm
opisany na odwrociu: 'Jadwiga Maziarska | 1989 r. | 145 cm x 110 cm.'

Abstrakcja koloru

olej, płótno; 80,1 x 60,2 cm;
sygn. na odwrocie: Jadwiga / Maziarska / Kraków, ul. Mikołajska 8.

Kompozycja z elipsami

gwasz, akwarela, papier; 68,6 x 48,7 cm w świetle ramy;
sygn. u dołu: Jadwiga Maziarska

Kompozycja, ok. 1985

Tempera, tusz, karton; wym.: 100 x 70 cm; sygn. tuszem p.d.: Jadwiga Maziarska.

/4
liczba obiektów: 70