1 zł
2 600 000 zł
/7

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Trzech Artystów, 1985

olej, płótno; 120 x 170 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: TOMASZ TATARCZYK / "TRZECH ARTYSTÓW" - "THREE ARTISTS" / VERNANAS 1985.

cena wywoławcza: Wykup abonament

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 2009 r.

olej/płótno, 180 x 260 cm
sygnowany l.d.: 'TOMASZ TATARCZYK'
pierwsza część dyptyku sygnowana na odwrociu: 'TATARCZYK'
druga część dyptyku sygnowany i datowana: 'TOMASZ | 2009' oraz wskazówka montażowa

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu (Wzgórza), 1997

gwasz, węgiel, papier, 70 x 100 cm
sygn. p.d.: TOMASZ TATARCZYK 1997; na odwrocie pieczęć LWKZ LUBLIN z informacją o możliwości wywozu pracy

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bukowina, 1997 r.

węgiel, kredka, papier, 72 x 101 cm,
sygn. p.d.: Tomasz/Tatarczyk/1997

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

"Oddział", 1985 r.

akryl/płótno, 120 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK 1985 / "ODDZIAŁ"'
na odwrociu wskazówka montażowa

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

"Czarne wzgórze", 1991 r.

olej/papier, 105 x 74 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK / "CZARNE WZGÓRZE" / "BLACK HILL" / 1991' oraz wskazówka montażowa

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarna droga, 1992

olej, płyta pilśniowa; 86 x 120 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: TOMASZ TATARCZYK / "CZARNA DROGA" / 1992.

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

BEZ TYTUŁU, 1990 r.

tempera, smoła/papier naklejony na płótno, 73 x 108 cm
sygnowany i datowany oł. p.d.: Tomasz Tatarczyk 1990

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Ślady, 1997 r.

tempera, węgiel/papier, 72,5 x 101,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK | 1997 | węgiel, tempera

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Stos, 1986 r.

tempera/papier, 198 x 280 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu śr.g.: 'TOMASZ TATARCZYK | 1986 | "STOS"'
na odwrociu nalepka z Galerii Foksal z opisem pracy: 'TOMASZ TATARCZYK | "STOS" TEMPERA NA PAPIERZE | "THE PILE" DISTEMPER ON PAPER | 1986 | WYSTAWA INDYWIDUALNA LUTY-MARZEC '87 | ONE-MAN SHOW FEBRUARY-MARCH '87'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Dyptyk czarno-biały, 1982/83 r.

olej, technika mieszana/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ | TATARCZYK' oraz | "DYPTYK | CZARNO-BIAŁY" | 82/83'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Kazimierz

akwarela, gwasz, tusz/papier, 17,5 x 9,5 cm
sygnowany p.d.: 'Tatarczyk'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Kazimierz

akwarela, gwasz, tusz/papier, 15,5 x 10 cm
sygnowany p.d.: 'Tatarczyk'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne rozwiązanie, 1983 r.

akryl/płótno, 120 x 99,5 cm
sygnowany na prawej krajce: 'TATARCZYK'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMEK | TATARCZYK 83 | "CZARNE ROZWIĄZANIE"'
na blejtramie nalepka Fibak & Program

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Dyptyk Biały, seria Księgi, 1982-83

olej, płótno, sznurek; 120 x 120 cm
sygnowany na odwrociu "Tomasz Tatarczyk | DYPTYK BIAŁY | 1982/83"
- Tomasz Tatarczyk. Księgi, Galeria wizTUjąca, 2016.

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Stos, 1986 r.

tempera/papier, 140 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK | 1986 | STOS'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

bez tytułu, nd.

olej, papier naklejony na płytę; 14x17 cm (w opr. 27,5x33 cm)
sygnowany p.d.: "T.T."

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

bez tytułu, nd.

akryl, papier; 30x40 cm
sygnowany na odwrocie p.d.: "Tomasz Tatarczyk"

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Podwórko w Kazimierzu (1968)

sygn. p.d.dat. na odwrociu
olej, pilśnia
41x55 cm

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne anioły, 1983

olej, sznurek, płótno; 120 x 120 cm (każda z dwóch części po 120 x 60 cm)
sygnowany na odwrocie: "TOMASZ TATARCZYK | 1983 | »CZARNE ANIOŁY«"

/7
liczba obiektów: 124