1 zł
2 600 000 zł

KRUCZEK Marian (1927 - 1983)

Kompozycja, 1973 r.

technika własna, beton, metal, 60,5 x 36 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '73 | MARIAN KRUCZEK'

cena wywoławcza: Wykup abonament

KRUCZEK Marian (1927 - 1983)

Żuk szczęścia

metal, technika własna, 23 x 39 cm.

KRUCZEK Marian (1927 - 1983)

Spacer, 1972

technika własna; 31,5 x 44 cm
sygn.dat. i opisany na odwrocie: SPACER/ MK/ 72/ M.KRUCZEK

KRUCZEK Marian (1927 - 1983)

Wesołek, około 1967 r.

technika własna, beton, metal, 74 x 36,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WESOŁEK | MK | KRUCZEK MARIAN 67'

KRUCZEK Marian (1927 - 1983)

Postać, l. 60. XX w.

akwaforta (?), papier naklejony na karton;
22,7 x 17 cm (wymiar arkusza); 22,7 x 22,5 cm (wymiar kartonu);
sygn. p. d.: M Kruczek;
Praca pochodzi z teki Konfrontacje.

KRUCZEK Marian (1927 - 1983)

Wesołek, 1967 r.

sygnowana, datowana i opisana na odwrociu: 'WESOŁEK | MK | KRUCZEK MARIAN 67'

KRUCZEK Marian (1927 - 1983)

Mała I, lata 60.

Relief, technika własna; wym.: 22 x 16,3 cm;
sygn. wypukłym reliefem w górnej części kompozycji KM; na odwrocie wyryty monogram wiązany i tytuł.

KRUCZEK Marian (1927 - 1983)

Spacer, 1972

technika własna; 31,5 x 44 cm

KRUCZEK Marian (1927 - 1983)

Trzej Królowie

technika własna, beton, metal, 44 x 22 cm
sygnowany i zatytułowany na odwrociu: `MK | TRZEJ KRÓLOWIE`

KRUCZEK Marian (1927 - 1983)

Kompozycja (1973)

sygn. śr.d.sygn. dat. na odwrociu
technika własna
60.5x36 cm

KRUCZEK Marian (1927 - 1983)

KOMPOZYCJA

Relief na betonie, metal, 35,5 x 25 cm,
sygn na odwrocie monogramem wiązanym MK 65

KRUCZEK Marian (1927 - 1983)

TRYBUNA KRASNALI

Relief na betonie, metal, 80 x 55 cm,
sygnatura na odwrocie

KRUCZEK Marian (1927 - 1983)

ŻUK SZCZĘŚCIA

Metal, technika własna, 23 x 39 cm

KRUCZEK Marian (1927 - 1983)

Przedmowa, 1967

relief cementowy, technika własna;
61,5 x 38 cm;
sygn. l. g.: M, p. g.: K oraz napisy na odwrocie: PRZEDMOWA/ 67 / M K

KRUCZEK Marian (1927 - 1983)

KRUCZEK Marian (1927 - 1983)

Żuk szczęścia

metal, technika własna, 23 x 39 cm

KRUCZEK Marian (1927 - 1983)

Przedmowa, 1967

61,5 x 38 cm;

KRUCZEK Marian (1927 - 1983)

Kompozycja (1967)

sygn. l.g.:M, p.g.:K oraz
sygn. dat. na odwrociu
relief, technika własna
64x49 cm

KRUCZEK Marian (1927 - 1983)

Trybuna krasnali

relief na betonie, metal, 80 x 55 cm, sygnatura na odwrocie

KRUCZEK Marian (1927 - 1983)

Pojazd kosmiczny, lata 60.

Gipsoryt barwny na bibule; wym.: 235 x 135 mm; sygn. pł. śr.d. monogramem wiązanym MK; praca z kolekcji dra J. Mitarskiego.

liczba obiektów: 37