1 zł
2 600 000 zł
/3

BOGACKA Agata (ur. 1976, Warszawa)

Bez tytułu, 2003 r.

druk, folia, drut/papier, 29 x 20 cm (arkusz)
sygnowany i datowany kredką p.d.: 'AGATA 2003', opisany kredką l.d.: '5/30'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Portrait 1, 2016 r.

akryl/płótno, 140 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGATA BOGACKA | 2016 | "PORTRAIT 1."'

Bez tytułu, 2002 r.

druk, folia, drut/papier, 29,5 x 21 cm
sygnowany, datowany i numer edycji na odwrociu: 'AGATA BOGACKA | 2002 | 23/30'

"Lips" 3, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 145 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGATA BOGACKA 2018 | "LIPS" 3'
na odwrociu wskazówka montażowa

Agata, 2003

technika własna, druk/papier, 38 x 28,5 cm w świetle passe-partout
sygn., dat. i opisany u dołu: 5/30 AGATA 2003 (ołówkiem)

Człowiek, którego nie było (1), 2003 r.

akryl/płótno, 114 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGATA | 2003 | • CZŁOWIEK, | KTÓREGO NIE BYŁO • 1 •'

Wolność, 2006 r.

akryl/płótno, 160 x 135 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGATA | BOGACKA | 2006 | • WOLNOŚĆ • | • FREEDOM •'

Kompozycja z oczami

tusz na papierze, 41x32 cm, 2018 r.

Agata

technika własna, druk, papier; 30 x 20,5 cm;
sygn., dat. i opisana u dołu: 5/30 AGATA 2003 (ołówkiem).

bez tytułu, 2012

serigrafia, 35x35 cm
sygnowany l.d.: "Agata Bogacka, 2012", p.d.: "19/100 + 7AP"

On the grass, 2001 r.

akryl/płótno, 114 x 130 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'AGATA | 2001'

- Galeria Karowa, Warszawa
- DYPLOM, wystawa podyplomowa, Akademia Sztuk Pięknych, Warszawa, 2001
- Karol Zapart, Agata Bogacka, "Positiff. Nie tylko dla studentów", Warszawa, Nr 1/2003, s. 94 (il.)

I Don’t Trust You Don’t Trust Me, 2009 r.

sitodruk/papier, 70 x 65 cm

sygn. 'Agata Bogacka 2009' '78/80'

Wazon, 2018

akryl na płótnie
81x60 cm

Kompozycja Usta 1, 2017 r.

akryl/płótno, 120 x 145 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGATA BOGACKA | 2017 | ''KOMPOZYCJA USTA'' 1 / | ''LIPS COMPOSITION'' 1'

Portrait composition 4, 2016 r.

akryl/płótno, 130 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGATA BOGACKA | 2016 | "PORTRAIT COMPOSITION" 4'

Z cyklu Życie 2, 2005 r.

akryl/płótno, 146 x 114 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGATA | BOGACKA | 2005 | • ŻYCIE • 2'

Face Composition 1, 2015 r.

akryl/płótno, 114 x 146 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGATA BOGACKA | 2015 | "FACE COMPOSITION" 1'

- "Obraz psuje się od głowy", wystaw indywidualna, BWA Jelenia Góra, 3.09-3.10.2015

Displacement / Przesunięcie 3

Technika: tusz na papierze, klej
Data powstania: 2017
Wymiary: 41 cm x 32 cm

Przesunięcie (2)

tusz na papierze, 41 x 32 cm, 2016

Blue Nude, 2015 r.

akryl, olej wodorozcieńczalny/płótno, 146 x 114 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGATA BOGACKA | 2015 | "BLUE NUDE"'

/3
liczba obiektów: 42