Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7379)
ŻURAWSKI Stanisław (1889-1976)
"Podarek"
ołówek na papierze
61 x 45 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "St. Żur".

2 100 zł

28-03-2024
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
TERLECKI Alfred (1883 - 1973)
"Na Bałtyku. Jastarnia" , 1952
akwarela na papierze
41 x 28,5 cm
sygnowana, datowana i opisana w prawym, dolnym rogu: "Alfred Terlecki | Jastarnia 1952".

3 200 zł

28-03-2024
Nowość
ZAKRZEWSKI Władysław (1903-1944)
"Krakowski Rynek"
akwaforta na papierze
17 x 27,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Zakrz" oraz opisany w lewym, dolnym rogu: "Kraków".

850 zł

28-03-2024
Nowość
MATEJKO Jan (1838 Kraków - 1893 Kraków)
ok. 1881 r.
ołówek na papierze
11 x 9 cm
sygnowany monogramem wiązanym w prawym dolnym rogu: "JM".
Praca stanowi studium portretowe mężczyzny, którego możemy odnaleźć w korowodzie postaci w dziele Matejki "Chrzest Władysława Warneńczyka" z 1881 roku.

32 000 zł

28-03-2024
Nowość
MEHOFFER Józef (1869 Ropczyce k. Lwowa - 1946 Wadowice)
"Jan Effenberger-Śliwiński"
węgiel na papierze
104 x 60 cm

16 000 zł

28-03-2024
Nowość
CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)
"Sanna w górach”
Olej na kartonie, sygn. p. d.: "Wł. Chmieliński”.

Wymiary w ramie: 45x58 cm (32x45 cm)

13 500 zł

28-03-2024
Nowość
KORECKI Wiktor (1890-1980)
“Nad wodą o zachodzie słońca”
Olej na kartonie, sygn. p.d. “WIKTOR KORECKI”.

Wymiary w ramie: 45x60 cm (34,5x48 cm)

11 000 zł

28-03-2024
Nowość
FAŁAT Julian (1853 Tuligłowy k. Przemyśla - 1929 Bystra k. Bielska Białej)
“Powrót z polowania z łosiem” 1919 r.
Autolitografia barwna, papier, sygn. p. d.: “Jul Fałat”.

Praca wydana jako jedna z 8 autolitografii Juliana Fałata w "I Tece Myśliwskiej", Wyd. Ar­tystyczne "Sztuka" [Toruń 1919-1920].

Wymiary w ramie: 43x53 cm (30x45 cm)

3 800 zł

28-03-2024
Nowość
STACHOWICZ Teodor Baltazar (1800 Kraków - 1873 tamże)
"Święty Jan Ewangelista"
olej na płótnie dublowanym
113 x 77 cm
"T. B. Stachowicz | [...] w Krakowie".
Praca po konserwacji; dostępna pełna dokumentacja konserwatorska.

26 000 zł

28-03-2024
Nowość
/820
liczba obiektów: 7379