Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7398)
Lisy, Peter Herold, Royal Copenhagen, 1965 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 11x13x10 cm

Peter Herold (1879-1920) duński rzeźbiarz współpracujący z manufakturą porcelany Royal Copenhagen.

1 800 zł

24-05-2024
Nowość
Solniczka srebrna, srebro złocone wym.6x8,3x6 cm; waga 138 g. . cecha miejska: głowa Św. Jana Chrzciciela, znak Wrocławia, w owalu Q i słabo widoczna cecha złotnika ; Czarka na delfinkach Wrocław, lata 1822-1834 r.

1 900 zł

24-05-2024
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Solniczka srebrna 1 poł. XIX w.
Solniczka srebrna . srebro pr 12 waga 92 g. wys. 5 cm szer. 8,5x5 cm cechowana 12 i słabo czytelny znak warsztatowy Malcz? 1 poł. XIX w.

1 200 zł

24-05-2024
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Pojemnik srebrny na cygara XIX w.
Pojemnik srebrny. etui na cygara Srebro, próba 12, waga 84 g; wym. 12,5x6,7x1,8cm. sygnowana; 12 . XIX w.

1 000 zł

24-05-2024
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
WOŁOWSKA Halina (Alina)
Alina Wołowska (1923 Lwów - 1998 Grecja), Forma... , 1974
Forma dekoracyjna, 1974 . szkło sodowe, barwione w masie, wys. 8 cm 29 x 29 cm. sygnowany na spodzie: 'aWołowska | 65 /74'

2 500 zł

24-05-2024
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
PLEWKIEWICZ Roman
mosiądz patynowany ; wys. 19 cm, śr. podstawy 9,5 cmSygnowany: M | w owalu PLEWKIEWICZ W WARSZAWIE. Polska, Warszawa, Plewkiewicz, XIX/XX w.

900 zł

24-05-2024
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Korek srebrny Wiedeń po 1872 r.
Korek srebrny do karafki butelki srebro próby 3(800); wysokość 12 cm. , średnica. 3,5 cm; średnica korka 22 mm. waga 89 g. cecha probierni austriackiej, z głowa psa, próbą 3 i literą A, monogram złotnika . Austro-Węgry, Austria Wiedeń, lata 1872-1922

1 400 zł

24-05-2024
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
PIERŚCIONEK Z DIAMENTEM, 1 ĆW. XX W.
złoto pr. 0,750
platyna pr. 0,950
1 szt. diament w szlifie cushion ~ 0,55 ct J/SI1
5 szt. rozet diamentowych
1 szt. diament 8/8 ł. ~ 0,12 ct H-I/SI-P
rozmiar: 15
masa: 2,45 g

ID 3612/KGS
23-05-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
Kwietnik, XX w.
Mosiężny kwietnik z marmurowym blatem.

Wysokość: 80 cm

Wymiary blatu: 29x29 cm

1 200 zł

23-05-2024
Nowość
/822
liczba obiektów: 7398