1 zł
2 600 000 zł

ORBITOWSKI Janusz (1940 Kraków - 2017 Kraków)

Z cyklu: Ślady, 15/97, 1997

akryl, płótno; 110 x 80 cm;

cena wywoławcza: Wykup abonament

Ołówek, tusz, papier, 49,5 x 39,5 cm,
sygn. p.d.: Janusz Orbitowski 1991.

sygn. p.d.: Janusz Orbitowski 1992.

RELIEF 23/03, 2003 r.

akryl/płyta pilśniowa, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Janusz Orbitowski 23/03 | 80 x 60

8/97, 1997 r.

technika własna/płyta pilśniowa, 61 x 40 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Janusz Orbitowski | 8/97 | 60 x 40'

Z cyklu: Ślady, 15/97, 1997

akryl, płótno; 110 x 80 cm;

"Kompozycja przestrzenna", 1969 r.

olej/płótno, 94 x 74,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JANUSZ ORBITOWSKI 1969 / 73 x 94 / KOMPOZYCJA PRZESTRZENNA'
opisany na blejtramie 'Orbitowski J. "Kompozycje przestrzenne" B.W.A. 3.500 zł 39 '
na odwrociu naklejka BWA Kraków

6/85, 1985

akryl, relief, płyta; 60 x 42 cm;
na odwrocie opis autorski: JANUSZ ORBITOWSKI 85 / 6/85.

1/88, 1988

relief, akryl, sklejka; 115×95 cm, sygnowany na odwrocie: "Janusz ORBITOWSKI | 1988 | 1/88, 115 × 95"

*droit de suite

RELIEF 4/02, 2002 r.

akryl/płyta pilśniowa, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Janusz Orbitowski 4/02

4/90, 1990 r.

akryl/płyta, 42 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 1990 | 4/9 | 42 x 60'
na odwrociu papierowa nalepka z Galerii pod Różą w Krakowie z opisem obrazu

Bez tytułu, 1992 r.

tusz, papier, 69 x 49 cm,
sygn. i dat. p.d.: Janusz Orbitowski - 1992

6/05, 2005

technika własna, relief, akryl, płótno
70×50 cm
sygnowany na odwrocie: „Janusz ORBITOWSKI 2005 | 6/05 | 70×50 cm”

S-VI, 1970

olej, płótno, 101,5 x 81,5
sygn. na odwrocie: JANUSZ ORBITOWSKI 1970
S-VI 100 X 80

18/89, 1989 r.

akryl/płyta pilśniowa, 93 x 74 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBIOWSKI 1989 | 18/86 91 x 73'

Relief 5/94, 1994

akryl, relief, płótno, płyta; 61 x 42 cm;
na odwrocie opis autorski: Janusz ORBITOWSKI 1994 / 5/94 61 x 42.

6/85, 1985 r.

relief/akryl/płyta, 60 x 42 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JANUSZ ORBITOWSKI 85 | 6/85 60x42'

Kompozycja, 1985

linoryt, papier; 18,5 x 12,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. p. d.: Janusz Orbitowski 85 (ołówkiem);
nr odbitki pośrodku u dołu: 23/100 (ołówkiem).

16/91, 1991 r.

akryl/karton, płyta, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 1991 | 16/91 | 80 x 60'
na odwrociu pieczęć wojewódzkiego konserwatora zabytków w Krakowie

Pejzaż [W pobliżu Kopca Kościuszki], lata 60. XX w.

Olej, płótno; wym.: 61 x 75 cm; sygn. l.d.: J.Orbitowski, na odwrocie opis autorski. Płótno naciągnięte na nowy blejtram.

24/03, 2003

technika własna, relief, płyta; 70 x 50 cm
sygnowany na odwrocie: "Janusz ORBITOWSKI 2003 | 24/03 | 70 x 50 cm"

4/93, 1993 r.

akryl, tektura/płyta, 80 x 60 cm
opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 1993 | 4/93 80x60 cm' oraz pieczęć konserwatora zezwalająca na wywóz za granicę

14/97, 1997 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 1997 | 14/97 | 100 x 100 cm'

Bez tytułu, 1992 r.

tusz, papier, 69 × 49 cm w świetle ramy
sygn. i dat. p. d.: Janusz Orbitowski - 1992

technika mieszana, papier, 50 × 43 cm w świetle passe-partout
sygn. u dołu ołówkiem: Orbitowski

5/04, 2004 r.

akryl, tektura/płótno naklejone na płytę pilśniową, 70 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 2004 | 5/04 | 70x50cm'

13/92, 1992 r.

akryl, sznurek/płótno, 73 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 92 | 13/92 | 73x50'

11/02, 2002 r.

relief, akryl/tektura, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Janusz Orbitowski| 100 X 100 cm | 11/02 | 2002

3/88, 1988 r.

relief, akryl, płyta, 60 x 42 cm
na odwrocie autorski opis: Janusz ORBITOWSKI 1988/3/88 60 x 42

3/09, 2009

technika własna, relief, akryl, płótno; 70 x 50 cm
sygnowany na odwrocie: "Janusz ORBITOWSKI 2009 | 3/09 |70 x 50 cm"

Relief, 1988 r.

relief, akryl/płyta, 85 x 115 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ORBITOWSKI 1988'

14/97, 1997,

olej na płótnie, 100 x 100 cm, w opr. 102 x 102 cm,

6.85, 1985

akryl, relief, płyta, 60 x 42 cm,
sygn. i opisany na odwrociu: JANUSZ ORBITOWSKI 85 / 6.85 60 X 42

Kompozycja 6/67, 1976 r.

akryl/płyta pilśniowa, 60 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JANUSZ ORBITOWSKI 1976 | 6/76, 60 x 120'

11/06, 2006 r.

relief, akryl/płótno, 73 x 56 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 2006 | 11/06 | 73 x 54 cm'

Kompozycja, 1966 r.

akryl, papier, 31 × 21,5 cm w świetle passe-partout
sygn. na odwrocie ołówkiem: Janusz Orbitowski/66

Bez tytułu, 1991 r.

tusz, papier, 42 × 61 cm
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Janusz Orbitowski 1991

Bez tytułu (1993)

sygn.dat.p.d.
tusz, papier, 50x40 cm

Kompozycja, 1992 r.

tusz/papier, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Janusz Orbitowski 1992'

- Orbitowski teraz. Reliefy i rysunki, katalog wystawy indywidualnej, Kraków 2015, str. nlb. (il.)

Kompozycja, 1992 r.

tusz/papier, 70 x 50 cm

13/02, 2002 r.

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 2002 | 13/02 | 100 x 100 cm'

- kolekcja prywatna, Kraków

Relief, 1987 r.

relief, akryl, tektura/płyta, 60 x 75 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 1987/06? | 2/87/06? | 75x60 cm'
na odwrociu naklejka z Galerii i Domu Aukcyjnego Rynek Sztuki

- Polski Dom Aukcyjny Sztuka, 2005

3/86, 1986 r.

akryl, relief/płyta, 97 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany pismem odręcznym na odwrocie:
Janusz Orbitowski | 1986|3|86| 87 x 70

3/79, 1979 r.

akryl, relief/płótno, 74 x 74 cm
sygnowany, datowany i opisany pismem odręcznym na odwrocie: Janusz Orbitowski | 1979 | 3 |79 |74 x 74

11/88, 1988

akryl, relief, płyta; 31,5 x 24 cm;
napis i sygn. na odwrocie: Janusz ORBITOWSKI 1988 / 11/88 31 x 24 cm (ołówkiem)

Kompozycja 2/94, 1994 r.

olej, technika własna/płótno, płyta, 80 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 1994 | 2/94 80 x 60'

1/88, 1988

relief, akryl, sklejka, 115 × 95 cm
sygn. na odwrocie: Janusz ORBITOWSKI/ 1988/1/88/115 × 95

5/94, 1994

relief, akryl, sklejka, 61 × 42 cm
sygn. na odwrocie: Janusz ORBITOWSKI 1994/5/94 61 × 42 cm

12/92, 1992 r.

olej, relief/płótno, 73 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 92 | 12/92 | 73 x 50'

8/76, 1976 r.

akryl, relief/płyta pilśniowa, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JANUSZ ORBITOWSKI 1976 | 8/76, 100 x 100'

Kompozycja 11/89, 1989

akryl, sznurek, płótno; 33 x 46 cm;
na odwrocie opis autorski: Janusz ORBITOWSKI
1989/ 11/89/ 33 x 46

3/08, 2008 r.

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 2008 | 3/08 | 73 x 50 cm'

akryl/papier, 31,5 x 22,5 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Orbitowski'

7/76, 1976 r.

akryl, relief/płyta, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JANUSZ ORBITOWSKI 1976 | 7/76 100 x 100'

Kompozycja 19/06, 2006 r.

technika własna, akryl, relief/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Janusz ORBITOWSKI 2006 | 19/06 | 70 x 50 cm’

5/66, 1966

akryl/papier, 17 x 31 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: Orbitowski 66, l.d.: 5/66

11/88 - relief, 1988

akryl, relief/płyta, 31 x 24 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Janusz ORBITOWSKI 1988 / 11/88 / 31 x 24 cm

Relief 5/94, 1994

relief/akryl, 61 x 42 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Janusz ORBITOWSKI 1994 / 5/94 / 61 x 42

8/97, 1997

Technika mieszana; wym.: 61 x 40 cm; na odwrocie opis autorski.

4/95, 1995

Akryl, płótno, tektura, płyta pilśniowa; wym.: 61,5 x 41,5 cm, na odwrocie opis autorski.

Kompozycja 1/75, 1975 r.

relief, akryl/płyta, 60 x 240 cm, praca składa się z 4 elementów, każdy o wymiarach 60 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JANUSZ ORBITOWSKI 1975 | "1/75" 60 x 240 cm'

- Galeria Krzysztofory, Kraków
- BWA, Rzeszów, 1980
- Janusz Orbitowski, katalog wystawy, BWA Rzeszów, Rzeszów 1980, (il.) na s. nlb.

Kompozycja X/90, 1990 r.

relief, akryl, technika własna/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JANUSZ ORBITOWSKI 1990 | X/90 | 92 x 73'

- zakup bezpośrednio od artysty
- kolekcja prywatna, Kraków

9/96, 1996 r.

relief, akryl/płyta pilśniowa, 42 x 30,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 1996 | 9/96 | 42 x 30,5', na odwrociu nieczytelny stempel wywozowy i numer inwentaryzacyjny: 'PSOZ. III-202/98'

Kompozycja 12/72, 1972 r.

relief, akryl/płyta, 60 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Janusz ORBITOWSKI 1972 | 12/72 | 60 x 100 cm`

Kompozycja /93, 1993 r.

technika mieszana, relief/tektura, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Janusz ORBITOWSKI 1993 | /93 | 80 x 60`
na odwrociu stempel wywozowy

- zakup bezpośrednio od autora
- kolekcja prywatna, Kraków

Kompozycja owalna, 1995

Tusz, papier; wym.: owal. wys.: 46,5 cm, szer.: 35,6 cm;
sygn. i dat. oł. p.d.: Janusz Orbitowski 1995.

Kompozycja 4/90, 1990 r.

akryl, relief/płyta, 42 x 60 cm
sygnowany na odwrociu: `Janusz ORBITOWSKI`

Kompozycja 2/94`, 1994 r.

olej, technika własna/płótno naklejone na płytę, 80 x 60 cm
opisany na odwrociu: `Janusz ORBITOWSKI 1994 | 2/94 80 x 60`

sygn. p.d.
akryl, papier
32x22.5 cm (w świetle passe-partout )

akwarela, papier; 22 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: Orbitowski ? (słabo czytelne).
na odwrocie nalepka karkowskiej galerii "Artemis".

Kompozycja 12/86, 1986 r.

akryl/płyta, relief, 86 x 86 cm
na odwrociu nalepka: `JESIENNE | KONFRONTACJE | Imię: JANUSZ | Nazwisko: ORBITOWSKI | Tytuł pracy: 12/86 | Technika: RELIEF, AKRYL | Wymiary: 85x85 | Rok powstanie: 1986 | Cena: 200.000`, opisy na odwrociu: `1986 | 12/86 | 85x85`

Kompozycja 14/97, 1997 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu sygnowany, datowany i opisany: `Janusz ORBITOWSKI 1997 | 14/97 | 100 x 100 cm`

-"Janusz Orbitowski. Ślady", Galeria Starmach, maj 1997
- Janusz Orbitowski. Ślady, katalog wystawy, Galeria Starmach, Kraków, 1997 (il.)

Kompozycja 11/89 (1989)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, płótno, sznurek
33x46 cm

Kompozycja przestrzenna XI, 1968

olej, płyta pilśniowa; 78,5 x 76,2 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: JANUSZ ORBITOWSKI 1968 / KOMPOZYCJA PRZESTRZENNA XI / 78 X 76

Relief 5/94, 1994

akryl, relief, płyta;
61 x 41,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Janusz ORBITOWSKI 1994 / 5/94 dalej 61 x 42

Kompozycja 5/97, 1997 r.

akryl/płótno naklejone na płytę, 115 x 95 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: `Janusz ORBITOWSKI 1997 | 5/97 | 115 x 95 cm`

Bez tytułu (1966)

sygn. dat. p.d.
akryl, papier
17x31.5 (w świetle passe-partout)

Kompozycja 3/88 (1988)

sygn. dat. na odwrociu
technika własna, pilśnia
60x42

Kompozycja 18/89, 1989 r.

technika własna, relief/płótno, karton, 91 x 73 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: `Janusz ORBITOWSKI 1989 | 18/89 91 x 73 cm`

- kolekcja prywatna, Kraków

- Janusz Orbitowski, Galeria Starmach, Kraków, maj 2005

Kompozycja 23/03, 2003 r.

technika własna, karton/płyta, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Janusz Orbitowski 2003 | 23/03 | 80x60 cm`

Kompozycja 30/03 (2003)

sygn. dat. na odwrociu
technika własna
80x60 cm

Kompozycja 19/06, 2006 r.

technika własna/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Janusz Orbitowski 2006 | 19/06 | 70x50 cm`

S-IV, 1970

olej, płótno; 100 x 80 cm;
napis na odwrocie: JANUSZ ORBITOWSKI 1970 / S-IV / 100 X 80

Relief 2/87/06

sygn. dat. na odwrociu
technika własna
60x75 cm

Kompozycja 15/06, 2006 r.

relief, karton, technika własna/płótno, 65 x 54 cm
na odwrociu sygnowany i autorsko opisany: `Janusz Orbitowski 2006 | 15/06 | 65x54 cm`

Estymacja: 9 000 - 12 000

Kompozycja przestrzenna XVII, 1970 r.

olej/płótno, 77,5 x 116,5 cm
sygnowany i opisany autorsko na odwrociu: `Janusz Orbitowski | "Kompozycja przestrzenna XVII" 1970 | 77,5x116,5 cm, vinavil, płótno`
na odwrociu nalepka wystawowa z Biura Wystaw Artystycznych w Krakowie

Estymacja: 15 000 - 18 000 zł

Kompozycja przestrzenna II, 1968 r.

olej/płyta pilśniowa, 100 x 65 cm
na odwrociu opisany autorsko: `Janusz Orbitowski 1968 | "Kompozycja przestrzenna II" | 100x65 `

Estymacja: 15 000 - 19 000 zł

Pejzaż, lata 60.

Olej, płótno; wym.: 58 x 72 cm; sygn. l.d.: J. Orbitowski.

2-75, 1975 r.

relief, akryl, deska/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `JANUSZ ORBITOWSKI 1975 | "2/75" 100x80`
na odwrociu naklejki galeryjne

Pochodzenie: D.A. Agra Art

Aukcja Dzieł z Kolekcji Cezarego Pieczyńskiego
Estymacja: 10 000 - 15 000

25/02 (2002)

sygn. dat.na odwrociu,
relief, akryl, płyta,
50x40

Kompozycja 17/89, 1989

Relief, technika własna,
wym.: 60 x 42 cm,
sygn. na odwrocie.

Kompozycja 6/85, 1985

Relief, technika własna;
wym.: 60 x 42 cm;
sygn. na odwrocie.

8/97, 1997

Technika mieszana;
wym.: 61 x 40 cm;
opis autorski na odwrocie.

Kompozycja 18/03, 2003 r.

relief, katon,
80 x 60 cm,
oprawa drewniana
sygnowany i datowany na odwrociu: `Janusz ORBITOWSKI 2003 | 18/03 | 80x60`

Kompozycja (1991)

sygn. dat. p.d.
tusz, papier
50x40

Pejzaż, lata 60. XX w.

Olej, płótno;
wym.: 58 x 72 cm;
sygn. l.d.: J. Orbitowski.

Kompozycja owalna, 1995

Tusz, papier;
wym.: owal. wys.: 46,5 cm, szer.: 35,6 cm;

KOMPOZYCJA, ok. 1970

collage, papier,
60 x 42 cm (w św. ramy)
sygn. oł. p.d.: Orbitowski

Kompozycja owalna, 1995

Linoryt; wym.: owal. h: 465 mm; szer. 356 mm; sygn. i dat. oł.p.d.: Janusz Orbitowski 1995.

Kompozycja 9/03,

Technika własna (relief); wym. 50 x 40 cm; sygn. na odwrocie

11/96, 1996

relief, akryl, płyta pilśniowa
40 x 30,5 cm
sygn. i dat. na odwrocie: Janusz ORBITOWSKI 1996 / 11/96 / 40 x 30,5 cm

S - IV

Olej, płótno,
100 x 80 cm
sygn. na odwrocie "S - IV" 1970

Kompozycja 17/89, 1989

Relief, technika własna,
wym.: 60 x 42 cm,
sygn. na odwrocie.

Kompozycja 6/85, 1985 38.

Relief, technika własna,
wym.: 60 x 42 cm,
sygn. na odwrocie.

Bez tytułu, 2002 r.

relief, akryl/płyta,
100 x 100 cm,
sygn.

12/86, 1986

elementy reliefowe, akryl/płyta pilśniowa,
86 x 86 cm
sygn. na odwrocie: `Janusz ORBITOWSKI `
na odwrocie nalepka: `JESIENNE / KONFRONTACJE / Imię: JANUSZ / Nazwisko: ORBITOWSKI / Tytuł pracy: 12/86 / Technika: RELIEF, AKRYL / Wymiary: 85x85 / Rok powstanie: 1986 / Cena: 200.000`, opisy na odwrocie: `1986 / 12/86 / 85x85`

Kompozycja abstrakcyjna, lata 60. XX wieku

olej na płótnie;
wym.: 58 x 72 cm;
sygn. l.d.: J. Orbitowski.

olej, płyta pilśniowa, 78 x 76 cm
sygn. i dat. na odwrocie
JANUSZ ORBITOWSKI 1968 / KOMPOZYCJA PRZESTRZENNA XI/ 78 X 76

Bez tytułu, 2007 r.

technika własna/płótno, 50 x 40 cm, sygn.

2/87/06 (1987)

sygnowany dat. na odwrociu
relief,akryl,płyta, 75x60 cm

Kompozycja, 1991

piórko, tusz, papier, 49,8 x 40 cm;
sygn. p.d.: Janusz Orbitowski 1991

S-IV, 1970 r.

olej/płótno, 100 x 80 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `JANUSZ ORBITOWSKI 1970 / S-IV / 100 X 80`

Bez tytułu, 1996 r.

technika własna/płyta pilśniowa, 40,5 x 30,5 cm
sygn., dat. i nr na odwrocie: `Janusz ORBITOWSKI 96 / 13/96` oraz dedykacja autorska z 2001 r.

Bez tytułu, 2006 r.

technika własna/płyta pilśniowa, 73 x 54 cm
sygn. i dat. na odwrocie: ` Janusz ORBITOWSKI 2006 / 11/06 / 73 x 54 cm`

Bez tytułu, 2006 r.

sygn. i dat. na odwrocie: ` Janusz ORBITOWSKI 2006 / 12/06 / 73 x 54 cm`

BEZ TYTULU, 1969

olej, plyta pilsniowa,
50 x 34.5 cm
sygnowany na odwrocie g.: Janusz ORBITOWSKI 1969 | 50 x 34,5 cm

Kompozycja 6/02, 2002

relief, wym.: 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Janusz Orbitowski 2002, 6/02.
Obraz prezentowano na wystawie Białe re.efy w muzeum w Chełmie Lubelskim (2002). Lit. Katalog ww. wystawy; okładka.

Bez tytułu, 1996 r.

rysunek tuszem, 50 x 40 cm, sygn.

17/89

sygnowany, datowany na odwrociu
technika własna, relief, pilśnia
60x42

Bez tytułu, 1989 r.

rysunek tuszem,
51 x 40,5 cm,
sygn.

17/89

technika własna,
płyta 61 x 40 cm
opis tył: Janusz ORBITOWSKI / 17/89 / 61 x 40 cm

KOMPOZYCJA PRZESTRZENNA XIII, 1968 r.

Akryl na płycie 80 x 60 cm
Sygnowany na odwrocie - "Janusz Orbitowski 1968"

bez tytułu, 1999

relief/tektura, sklejka, drewno,
33,5 x 33,5 cm

17/02 (2002)

sygn. dat. na odwrociu
technika własna, płyta
50x40

7/74, 1974

collage, olej, płyta pilśniowa,
100 x 100 cm
sygn. na odwr. l.g.: JANUSZ ORBITOWSKI 1974 | "7/74" 100 X 100 CM, l.d. nalepka z wystawy: 17 Contemporary Artists from Poland, Albright-Knox Art Gallery, Buffalo 26 IX - 31 X 1976

S-III, 1970 r.

Akryl na płótnie 100 x 80 cm
Sygnowany na odwrocie - "Janusz Orbitowski 1970"

S-II, 1970 r.

Akryl na płótnie 90 x 70 cm
Sygnowanyna odwrocie- "Janusz Orbitowski 1970"

BEZ TYTUŁU, 1969

olej, płyta pilśniowa,
50 x 34.5 cm

Relief R-12

akryl, płyta pilśniowa,
76 x 57 cm
sygnowany na odwrocie na ramie u góry: JANUSZ ORBITOWSKI 1970 | R-12 80 x 60

Kompozycja (1969)

technika własna, pilśnia
wymiary: 50x34.5

RELIEF 23/02, 2002 r.

Płyta pilśniowa, tektura, płótno, akryl 50 x 40 cm
Sygnowany na odwrocie - "Janusz Orbitowski 2002"

11/92

1992 r.
Relief
Akryl na tekturze 80 x 60 cm
Sygnowany na odwrocie - "Janusz Orbitowski 1992"

Z CYKLU "ŚLADY" 1997 r.

Akryl na kartonie 100 x 70 cm
Sygnowany p.d. - "Janusz Orbitowski 1997"

RELIEF 12/96

1996 r.
Akryl na płótnie naklejonym na płytę, tektura 40 x 30 cm
Sygnowany na odwrocie - "Janusz Orbitowski 1996"

RELIEF 11/96

1996 r.
Akryl na płótnie naklejonym na płytę, tektura 40 x 30,5 cm

BEZ TYTUŁU

1955 r.
Tusz na papierze 50 x 40 cm
Sygnowany p.d. - "Janusz Orbitowski 1995"

Z CYKLU ŚLADY 15/97

1997 r.
Akryl na płótnie 110 x 80 cm
Sygnowany i datowany na odwrocie - "Janusz Orbitowski 1997"

liczba obiektów: 137