1 zł
2 600 000 zł

NOWACKI Andrzej (ur. 1953, Rabka)

16.11.15, 2015 r.

relief, akryl/płyta pilśniowa, 65 x 64 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' 16.11.15 | A. Nowacki | 2015'

cena wywoławcza: Wykup abonament

10.03.18, 2018 r.

relief, akryl/płyta pilśniowa, 101 x 101 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '10.03.18 | A.NOWACKI | 2018'

31.05.17, 2017 r.

akryl, relief/płyta pilśniowa, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '31.05.17 |A. NOWACKI | 2017'

18.02.2011, 2011

akryl, relief, technika własna / płyta
63 × 63 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 18.02.11 |
A.NOWACKI | 2011

30.05.2007, 2007

99 × 99 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 30.05.07 | A. NOWACKI | 2007

091207-8, 2007

pastel, papier; 22,5 x 22,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A. Nowacki 2007 (ołówkiem), l. d.: 091207-8 (ołówkiem).

091207-14, 2007

pastel, papier; 22,5 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A. Nowacki 2007 (ołówkiem), l. d.: 091207-14 (ołówkiem).

28.02.98, 1998 r.

kredka/papier, 57,5 x 42 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '28.02.98 A. NOWACKI 98'

01.03.98, 1998 r.

sygnowany i datowany p.d.: 'A. NOWACKI 98' oraz opisany śr.d.: '01.03.98'

190503-25, 2003

pastel, papier; 31 x 24 cm (wymiar arkusza), 17 x 18 cm (wymiar w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A.Nowacki 2003 (ołówkiem), l. d.: 190503-25 (ołówkiem).

190503-3, 2003

pastel, papier; 31 x 24 cm (wymiar arkusza), 16 x 16 cm (wymiar w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A.Nowacki 2003 (ołówkiem), l. d.: 190503-3 (ołówkiem).

181002-48, 2002

pastel, papier; 33 x 28 cm (wymiar arkusza), 19 x 18 cm (wymiar w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A.Nowacki 2002 (ołówkiem), l. d.: 18 1002-48 (ołówkiem).

190503-5, 2003

pastel, papier; 32 x 24 cm (wymiar arkusza), 19 x 18 cm (wymiar w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A.Nowacki 2003 (ołówkiem), l. d.: 190503-5 (ołówkiem).

22.08.07, 2007

100 × 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 22.08.07 | A. NOWACKI | 2007

"07.08.18", 2018 r.

relief, akryl/płyta pilśniowa, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '07.08.2018 / A. NOWACKI / 2018'

"25.07.18", 2018 r.

relief, akryl/relief, płyta pilśniowa, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '25.07.2018 / A. NOWACKI / 2018'

28.02.98, 1998 r.

28.02.98, 1998 r.

091207-14, 2007

091207-8, 2007

09.10.07, 2007 r.

akryl, relief/płyta pilśniowa, 48 x 48 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '09.10.07 | A. NOWACKI | 2007'

26.05.07, 2007

akryl, relief, płyta; 99x99 cm, sygnowany na odwrocie: 26.05.07 | A.NOWACKI 2007"

*droit de suite

Kompozycja z czerwonym cieniem - poliptyk, 2018 r.

relief, akryl/sklejka, 64 x 64 cm
każda z części sygnowana, datowana i opisana na odwrociu: 'kompozycja z czerwonym cieniem | 20.06.18 | A. NOWACKI 2018'
na odwrociu każdej z części wskazówka montażowa

12.11.16, 2016 r.

relief, akryl/sklejka, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘20.11.16 | A. NOWACKI 2016’

26.03.98, 1998 r.

kredka, ołówek/papier, 56 x 42 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '26.03.98 A. Nowacki 98'

09.12.97, 1997 r.

pastel/papier, 45 x 42 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '09.12.97 A. Nowacki 97'

100415-10, 2015 r.

pastel, papier, 21 x 21 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. p.d.: A. Nowacki, opisany l.d.: 100415-10

100415, 2015 r.

sygn. i dat. p.d.: A. Nowacki 2015, opisany l.d.: 100415

20.10.2000, 2000 r.

akryl/płyta pilśniowa, relief, sklejka, 63 x 63 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'A. Nowacki | 20.10. 2000 | -1'

38372

relief/akryl, płyta
99x99cm
sygnowany na odwrocie: "A. NOWACKI 2005 | 20.01.2005"

20.12.09, 2009 r.

relief/płyta pilśniowa, sklejka, 96 x 96 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '20.12.09 | A. NOWACKI 2009'

24.04.17, 2017 r.

akryl/relief, sklejka, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '24.04.17. | A. NOWACKI 2017'

04.09.16, 2016 r.

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '04.09.16. | A. NOWACKI | 2016'

100415-8, 2015

pastel, papier; 32 x 24 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: ANowacki 2015 (ołówkiem), opisany l. d.: 100415-08 (ołówkiem).

26.03.98, 1998 r.

kredka/papier, 56 x 42 cm (arkusz)

04.12.97, 1997 r.

pastel/papier, 42 x 29,5 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '04.12.97 A. Nowacki 97'

Zestaw czterech prac: 29-30.12.17, 2017 r.

akryl, relief/sklejka, płyta pilśniowa, 48 x 48 cm (wymiary dotyczą każdej z części)
(wymiary dotyczą jednej części)
każda z części sygnowana, datowana i opisana na odwrociu: '29-30.12.17 | A. NOWACKI 2017'
na odwrociu każdej z części wskazówka montażowa, aczkolwiek obrazy mogą być eksponowane w dowolnym układzie

Kompozycja zawieszona w pamięci - dyptyk, 2017 r.

akryl, relief/sklejka, płyta pilśniowa, 100 x 100 cm (wymiary dotyczą kżdej z części)
(wymiary dotyczą każdej z części)
część lewa sygnowana, datowana i opisana na odwrociu: 'Kompozycja zawieszona | w pamięci cz. I | 21.11.17 | A. NOWACKI | 2017' | cz. 1
część prawa sygnowana, datowana i opisana na odwrociu: 'Kompozycja zawieszona | w pamięci cz. II | 21.11.17 | A. NOWACKI | 2017 | cz. 2'
na odwrociu każdej z części instrukcja montażowa

08.12.97, 1997 r.

pastel/papier, 42 x 44,5 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '08.12.97 A. Nowacki 97'

06.12.97, 1997 r.

pastel/papier, 43 x 42 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '06.12.97 A. Nowacki '97'

080601-5, 2001

pastel, papier; 32 cmx32 cm (w świetle passe-partout)

160302-26, 2002

03.03.2003, 2003

relief/akryl, deska; 54 x 54 cm
sygnowany na odwrocie

07.12.97, 1997 r.

sygnowany, datowany i opisany p.d.: '07.12.97 A. Nowacki '97'

07.12.97, 1997 r.

Kompozycja ponura, 2016 r.

akryl/relief, sklejka, 99,5 x 200 cm
opisany na odwrociu: 'Kompozycja | ponura | A. NOWACKI | 2016 | 22.06.16 | A. NOWACKI | 2016'

Kompozycja liryczna, 2016 r.

akryl, relief/sklejka, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '22.05.16. | A. NOWACKI | 2016 | Kompozycja | liryczna'

RELIEF, 2010

tech. własna, 96 x 96 cm
sygn. na odwrocie: 08.06.10 A.NOWACKI 2010 8x10

Kompozycja równoległa (dyptyk), 2017 r.

akryl/relief, sklejka, 200 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu każdej części: 'Kompozycja równoległa [numer] | 19.08.17 | A. NOWACKI | 2017'
na odwrociu instrukcja montażu od artysty

06.06.2017, 2017 r.

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '06.06.2017 | A. NOWACKI | 2017'

BEZ TYTUŁU, 2012 r.

akryl/deska, 64 x 64 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: A. NOWACKI | 2012

13.03.98, 1998 r.

kredka/papier, 36,5 x 36,5 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '13.03.98 A. NOWACKI 98'

10.12.97, 1997 r.

pastel/papier, 45,7 x 42 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '10.12.97 A. NOWACKI 97'

Bez tytułu, 2003

tusz, patyk (?), kredka, papier; 32 x 24 cm (wymiar arkusza);
l. d. opis ołówkiem: 200503-1, sygn. i dat. p. d. ołówkiem: A. Nowacki 2003.

Bez tytułu, 2003

l. d. opis ołówkiem: 200503-10, sygn. i dat. p. d. ołówkiem: A. Nowacki 2003.

RELIEF, 2009

akryl, relief, sklejka, 96 x 96 cm
sygn. i opisany na odwrocie: 15.10.09. / A.NOWACKI 2009

15.05.17, 2017 r.

sygnowany i datowany na odwrociu: '15.05.17 | A. NOWACKI | 2017'

17.04.17, 2017 r.

akryl/relief, sklejka, 96 x 196 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'A. NOWACKI 17.04.17 | 2017 | A. NOWACKI 2017'

181002-61, 2002

pastel, papier; 27,5 x 27 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat p. d.: A. Nowacki 2002 (ołówkiem), l. d.: 181002-61 (ołówkiem).

25.12.97, 1997 r.

pastel/papier, 45 x 47 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany: '25.12.97 A. Nowacki 97'

10.12.97, 1997 r.

pastel/papier, 43,3 x 42 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '10.12.97 A. Nowacki 97'

01.03.98, 1998 r.

sygnowany, datowany p.d.: 'A. Nowacki 98' i opisany u dołu: '01.03.98'

28.02.98, 1998 r.

bez tytułu, 25.08.04, 2004

relief / technika własna, płyta pilśniowa, 99 × 99 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: "25.08.04 A. Nowacki 2004"

bez tytułu, 07.03.05, 2005

relief / technika własna, płyta pilśniowa, 48 × 48 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: "07.03.05 A. Nowacki 2005"

21.06.14, 2014 r.

akryl/relief/deska, 64 x 64 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: 21.06.14 | A. Nowacki | 2014 | 6/2014

Kompozycja ułożona na nowo, 2016 r.

relief/sklejka, 200 x 200 cm; każda z części 64 x 64 cm
wszystkie części opisane i sygnowane na odwrociu

- "U progu nieskończoności. Reliefy Andrzeja Nowackiego", Państwowa Galeria Sztuki, Sopot 24.03.-24.04.2017
- "U progu nieskończoności. Reliefy Andrzeja Nowackiego" katalog wystawy w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie, Sopot 2017, s. 110-111.

01.03.98, 1998 r.

01.03.98, 1998 r.

06.01.2005 relief

relief/technika własna, płyta pilśniowa, 99×99 cm
sygnowany na odwrocie: "A. Nowacki 2005 06.01.2005"

09.08.16., 2016 r.

akryl, relief/deska, 99,5 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '09.08.16 | A. NOWACKI 2016'

17.10.10, 2010 r.

akryl, relief/deska, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '17.10.10 | A. NOWACKI | 2010'

07.05.98-22, 1998 r.

pastel/papier, 47,5 x 42 cm
sygnowany, datowany p.d.: 'A. Nowacki 98' i opisany l.d.: '07.05.98-22'

03.12.97, 1997 r.

pastel/papier, 42 x 29,6 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '03.12.97 A. Nowacki 97'

20.08.15, 2015 r.

relief, akryl/sklejka, 99,5 x 200 cm
opisany na odwrociu: '20.08.15 | A. NOWACKI 2015'

14.06.14, 2014 r.

relief, akryl/sklejka, 99,5 x 99,5 cm
opisany na odwociu: '14.06.14 | A. NOWACKI 2014'

26.03.98, 1998 r.

kredka, ołówek/papier, 36 x 36 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '26.03.98 A. NOWACKI 98'

26.03.98, 1998 r.

19 04 98, projekt reliefu, 1998 r.

kredka/papier, 36 x 36 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '19 04 98 A.Nowacki 98'

13.03.98, projekt reliefu, 1998 r.

kredka/papier, 36,5 x 36,5 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '13.03.98 A.Nowacki 98'

30.11.15, 2015 r.

akryl, relief/deska, 92 x 184 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '30.11.15 | A. NOWACKI | 2015'

14.12.15, 2015 r.

relief, akryl/deska, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '14.12.15 | A. NOWACKI 2015'

07.06.13, 2013 r.

relief, akryl/płyta pilśniowa, sklejka, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `07.06.13 | A. NOWACKI 2013`

15.09.15, 2015 r.

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `15.09.15 | A.NOWACKI | 2015 | cz/b nr. 7`

27.03.14, 2014 r.

relief/płyta pilśniowa, sklejka, 100 x 100 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: `27.03.14 | A. NOWACKI | 2014`

Kompozycja 88/90, 1990 r.

olej, kolaż/płótno, 56 x 56 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `A.NOWACKI | 88/90`

RELIEF, 2009

relief, technika własna, pilśń, 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: 06.09.09/A.NOWACKI 2009

Bez tytułu, 2002 r.

ołówek, pastel/papier, 22 x 22 cm
sygnowany i datowany p.d.: `A. NOWACKI 2002` oraz l.d.: `131102 - 9`

Relief, 2014

relief, płyta, 99x99 cm
sygn. na odwrocie: 16.02.2014

Bez tytułu, 1998 r.

kredka, pastel/papier, 38 x 38 cm arkusz (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany p.d.: `26 03 98` oraz `A. NOWACKI 98`

Relief

technika własna; relief, 99 x 99 cm
Sygn. na odwrocie

Wystawiany: "Widzieć jasno w zachwyceniu FANGOR/ NOWACKI" , Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, 18 maja-26 czerwca 2011
Reprodukowany i opisany: Katalog wystawy "Widzieć jasno w zachwyceniu FANGOR/ NOWACKI", PGS, Sopot 2011, str. 40, 41

Estymacja: 60 000 - 80 000 zł

19.09.2000-2

2000 r.
Relief
Akryl na płycie 54 x 54 cm
Sygnowany na odwrocie - "A. Nowacki / 19.09.2000-2"

20.10.01. - 1, 2001 r.

Grafit, pastel na papierze 36 x 36 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d. - "A. Nowacki 2001"

23.10.01. - 11, 2001 r.

Grafit, pastel, kredka na papierze 36 x 36 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d. - "A. Nowacki 01"

26.11.00.-2, 2000 r.

Relief, akryl na płycie 45 x 45 cm
Sygnowany na odwrocie - "A. Nowacki / 26.11.00.-2"

liczba obiektów: 95