1 zł
2 600 000 zł

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z kaczeńcami

olej, tektura, 34 x 50 cm,
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI

cena wywoławcza: Wykup abonament

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, płótno, 59,5 × 90,5 cm w świetle oprawy
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy, ok. 1970

olej, płótno; 61,5 x 91,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

KACZEŃCE

olej, tektura
49,4 x 68,9 cm
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Młyn o zachodzie słońca (1931)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
25.5x36 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany l.d.: 'WIKTOR KORECKI'

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Dwie dziewczyny nad rzeką

olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Droga przez las

olej, sklejka, 25 x 36,5 cm,
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z drogą

sygn. l.d.
olej, płótno
64x95.5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZIMOWA DROGA W ŚWIETLE KSIĘŻYCA

Olej, płótno; 35 x 50 cm
Sygnowany l.d.: Wiktor / Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, płótno; 51 x 80 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej/płótno, 49,6 x 51 cm
sygnowany l.d.: 'WIKTOR KORECKI.'

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ JESIENNY ZE STRUMIENIEM

olej, płyta
100 x 80,3 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy, ok. 1970

olej, płótno; 61,5 x 91,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zachód słońca nad morzem

olej/tektura, 33,5 x 48 cm
sygnowany p.d.: 'WIKTOR KORECKI.'

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Droga przez las

olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z rozlewiskiem, ok. 1920 r.

olej, płótno, 50 x 78 cm,
sygn. l.d.: W.Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z rzeką

olej, sklejka, 49,5 x 69,5 cm,
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zimowy strumyk, 1935 r.

olej, płótno, 88,5 x 120,5 cm,
sygn. i dat. p.d.: WIKTOR KORAECKI / 1935

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Nokturn zimowy, ok. 1970

olej, płótno, 61 x 91,5 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wieczór

olej, płótno; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR / KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

STRUMIEŃ W ZIMOWYM LESIE

olej, płótno
60 x 104,8 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

RYBAK

olej, płótno
50 x 79,5 cm
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Dukt leśny

sygn. l.d.
olej, płótno
50.5x61 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy, ok. 1970

olej, płótno; 61,5 x 91,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy o zachodzie słońca

olej, płótno; 60 x 100 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZIMĄ O ZACHODZIE

olej, płótno
40 x 71 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Strumyk zimą, przed 1945 r.

olej, płótno, 48 x 76,5 cm, sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Las jesienią

olej, tektura, 30 x 39 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

W świetle księżyca

olej, tektura, 24,5 × 33,5 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

BRZOZY NA WRZOSOWISKU

Olej, tektura; 35 x 50 cm
Sygnowany p.d.: Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Rozlewisko z kaczeńcami

olej, płyta, 49 x 69 cm,
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Las zimą, przed 1939

olej, płótno; 69 x 99 cm;
sygn. p. d.: W Korecki.
Sygnatura w formie zapisu, jaki stosował artysta przed wojną.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Nokturn zimowy, ok. 1970

olej, płótno, 61 x 91,5 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z młynem

olej/płyta, 60 x 73,5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Mostek

olej, płótno, 60 × 90 cm
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zachód słońca

olej, tektura, 48,5 × 33,5 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, tektura; 35 x 49 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Młyn o zachodzie słońca, 1931

olej, płótno; 50 x 72 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Korecki / 31.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

STOGI

olej, płyta
33 x 39 cm
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZACHÓD SŁOŃCA NAD MORZEM

olej, tektura
69,3 x 49,3 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z rzeką

olej, tektura; 25 x 35 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, tektura; 48 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Głuszec

olej/tektura, 48 x 33,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'WIKTOR KORECKI'

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Spacer w deszczu

olej/płótno, 32,5 x 39,5 cm

- kolekcja prywatna, Wiedeń

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Kaczeńce

sygn. l.d.
olej, tektura
49x69 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

BRZOZA NA WRZOSOWISKU

Olej, płótno; 51 x 81 cm
Sygnowany l.d.: Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Rybak

olej/tektura, 51 x 34 cm
sygn. p.d.: "Wiktor Korecki"
pochodzenie: kolekcja prywatna

KORECKI Wiktor (1890-1980)

W świetle księżyca

olej, tektura; 25,5 x 34 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zima

olej, płyta; 47 x 72 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż wiosenny z kaczeńcami

olej/tektura, 49,5 x 69,5 cm
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ ZIMOWY Z GOSPODARSTWEM NA SKRAJU LASU

Olej, płótno; 60 x 90 cm

*droit de suite

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ WIECZORNY Z DWOMA STOGAMI NAD WODĄ

Olej, tektura; 35 x 50 cm

*droit de suite

KORECKI Wiktor (1890-1980)

BRZOZY NA WRZOSOWISKU

Olej, tektura; 35 x 50 cm

*droit de suite

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wrzosowisko o świcie

olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI (zatarta).

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wiosna na rozlewisku

olej/płótno, 66 x 105 cm
sygnowany p.d.: 'W.Korecki'

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z rzeką

olej/płótno, 52,5 x 63 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej/płótno, 62 x 92 cm
sygnowany l.d.: Wiktor | Korecki'

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż jesienny

olej/płótno, 60,5 x 91,5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

W świetle księżyca

sygn. p.d.
olej, tektura
25.5x34 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Brzozy jesienią

olej, tektura; 33 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Stogi siana o zachodzie słońca

sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

DZIEWCZYNA Z WIADREM, ok. 1940

Olej, płótno; 50,5 x 81 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zachód słońca

olej, płyta, 71 x 58 cm, sygn. p.d.: W. Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

olej/płótno, 51 x 78 cm
sygn. l.d.: "Wiktor Korecki"
obraz po konserwacji

KORECKI Wiktor (1890-1980)

STARY MŁYN, 1933

olej, tektura
36 x 51 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI | 1933

KORECKI Wiktor (1890-1980)

WIECZÓR W WARSZAWIE. W DESZCZOWY WIECZÓR, 1939

olej, płótno
33 x 22,2 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI | 1939
Na odwrocie na płótnie sygnatura i autorski napis (adres artysty): WIKTOR KORECKI | WARSZAWA ul. Szczygla 11 - 41.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z chatą

olej, płyta, 36 x 51.8 cm
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wrzosowisko

olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. śr. d.: WIKTOR KORECKI;
obraz przed konserwacją

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy, 1930 r.

olej/tektura, 45,5 x 65 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'W. Korecki | 1930'

KORECKI Wiktor (1890-1980)

POTOK LEŚNY ZIMĄ, przed 1939 r.

olej na tekturze, 67 x 99,5 cm,
sygnowany l.d. "Wiktor Korecki".

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zima

olej, płyta; 47 x 72 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Leśna droga

olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Droga do lasu

olej/płótno, 61 x 92 cm
sygnowany l.d.: 'WIKTOR | KORECKI.'

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z chatami

olej/płótno, 50 x 60,5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

olej/płyta pilśniowa, 55 x 85 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej/płótno, 65,5 x 92 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z potokiem

olej/płótno, 67 x 99,5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej/płótno, 61 x 93 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Nokturn

olej, płótno; 60,5 x 92 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zimowa noc

olej, płótno; 60,5 x 90,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zachód słońca

olej, płyta, 71 × 58 cm
sygn. p. d.: W KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zimą

olej, płótno, 60 × 90 cm,
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

DROGA PRZEZ BRZEZINĘ

Olej, pilśnia; 61 x 76 cm
Sygnowany l.d.: W. Korecki

*opłata droit de suite

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, płótno, 62 × 92 cm
sygn. l. d.: Wiktor/Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

W lesie

olej, płyta, 50,5 × 60 cm
sygn. l. d.: W.KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z chatą nad strumieniem

olej/tektura, 32 x 48 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z potokiem

Olej, tektura, 71 x 50 cm,
sygn. l.d.: Wiktor Korecki.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zima

olej, płótno; 50 x 69,7 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, płótno, 50,5 x 69,5 cm
sygn. p.d.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ ZIMOWY Z SOSNAMI

olej, płótno, 66 x 104.5 cm
sygn. l.d.: Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

BRZOZY NA WRZOSOWISKU, 1930

Olej, płótno; 53 x 72,5 cm
Sygnowany p.d.: W. Korecki | 1930
Na ramie stemple: Oprawa obrazów Michał Kutnikowski, Warszawa

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Nokturn z głuszcem

olej, płótno, 49,5 x 60,5 cm, sygn. l.d.: WIKTOR / KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Nokturn zimowy

olej, tektura, 30 x 40 cm, sygn. l.d.: Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej/tektura, 34,8 x 49,5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z wrzosami

olej/płótno, 67,5 x 97,5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zima

olej, płótno, 47 × 57 cm
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

KORECKI Wiktor (1890-1980)

STRUMIEŃ W LESIE, przed 1939

olej, tektura
49,5 x 68,55 cm
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z chatą w słońcu

olej/płyta pilśniowa, 21 x 39 cm
sygnowany dwukrotnie l.d.: 'WIKTOR KORECKI' oraz p.d.: 'Wiktor Korecki' (ołówkiem)

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Jesień nadchodzi

olej, płótno; 66 x 106,5 cm;
sygn. l. d.: WKORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zimowy nokturn, l. 70 XX w.

olej, płótno; 51 x 61 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI;
na odwrocie: opis czarną kredką: 6SA / XI626 oraz zielony, prostokątny stempel z informacją po angielsku

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Las zimą

olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZACHÓD SŁOŃCA ZIMĄ, 1939

olej, płótno
25 x 40,3 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI | 1939

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZACHÓD SŁOŃCA NAD RZEKĄ

olej, płótno
69 x 116 cm
sygn. p.d.: W. KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, tektura, 35 x 50 cm,
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zima

olej, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zima

olej, płótno, 61 x 122 cm
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zimowy strumyk, 1935 r.

olej, płótno, 70 × 100 cm
sygn. i dat. p. d.: Wiktor Korecki/1935

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej/płótno, 52 x 61 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej/płótno, 50,16 x 60,32 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z brzozami

olej/płyta pilśniowa, 61 x 77 cm
sygnowany l.d.: 'W. KORECKI"

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej/płótno, 62 x 92 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z nad jeziora o zachodzie słońca

sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, sklejka; 49,5 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

STARY MŁYN, 1939

olej, płótno
25 x 40,2 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zima

olej, płótno, 50 × 60 cm
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZIMOWY LAS

Olej, płótno; 30 x 40 cm
Sygnowany p.d.: W. Korecki | 1927
Wczesne, datowane dzieło znanego pejzażysty.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

RYBAK, ok. 1930

Olej, tektura; 49,5 x 69,5
Sygnowany p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż letni z kaczeńcami

olej, tektura, 34,5 x 49 cm,
sygn. l.d.: Wiktor Korecki.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ Z CHATĄ

olej, tektura, 22,5 x 33,5 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z brzozami

olej, tektura, 34,5 x 49,5 cm,
sygn. p.d.: Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Mokradła leśne, 1958 r.

olej, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. i dat. l.d.: Wiktor Korecki / 1958

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zachód słońca nad morzem

olej, płótno naklejone na deskę, 36 x 47,5 cm,
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Księżycowa noc, lata 60. XX w.

olej, płótno; 59,5 x 90 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI;
na odwrocie na płótnie nr: S - 2958

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zachód słońca nad wodą i lasem, ok. 1970

olej, płyta; 71 x 58 cm;
sygn. p. d.: W KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

LEŚNA DROGA

Olej, płótno, 62 x 92 cm
Sygnowany l.d.: Wiktor | Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z jeziorem na skraju lasu

olej, płótno; 60 x 120 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zimą

olej, płótno, 59,5 × 90,5 cm
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż jesienny

olej/tektura, 38 x 59 cm
sygnowany p.d.: 'Wiktor Korecki'

stan zachowania: w górnej części przedstawienia pęknięcie podobrazia, pęknięta rama

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Młyn

olej, tektura; 53 x 68 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zima, przed 1939 r.

olej, tektura, 29 x 35 cm
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, tektura, 24,5 x 34 cm
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Droga wiejska zimą

olej, płótno, 62 x 92 cm
sygn. l. d: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

MAKI NA ŁĄCE

olej, tektura
22,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. ołówkiem l.d: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

WIOSNA. KACZEŃCE

olej, tektura
25 x 34,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. l.d: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ Z MEANDRUJĄCĄ RZEKĄ

Olej, pilśnia; 25 x 35 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wrzosy

olej, płótno dublowane; 64,5 x 95 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, płótno; 51 x 80 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Młyn

sygn. p.d.
olej, tektura
53x67.5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zachód słońca

olej, płyta, 70,5 x 57,5 cm
sygn. p.d. W KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Przedwojenne prace artysty są rzadkością na rynku antykwarycznym. W powstaniu warszawskim spłonęła pracownia malarza z większością jego dorobku.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Dziewczyna z wiadrami

olej, tektura, 48 x 68 cm,
sygn. p.d.: Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Ścieżka na wrzosowisku

olej, płótno, 71 x 100 cm,
sygn. i dat. l.d.: WIKTOR KORECKI / 15-X-61 / DLA J.M.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

olej, płótno; 60 x 120 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

MŁYN O ZACHODZIE SŁOŃCA, 1931

Olej, płótno; 26 x 35,5 cm
Sygnowany l.d.: Wiktor Korecki | 1931

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ ZIMOWY Z DOMAMI POD LASEM

Olej, płótno; 50 x 61 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Kosiarz

olej/tektura, 34 x 24 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zima

olej, płótno, 62 × 92 cm
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, płótno; 51 x 80 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wrzosy

sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

KRAJOBRAZ ZIMOWY

olej, płótno
69,5 x 100 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

POTOK W ZIMOWYM LESIE

olej, tektura
19,8 x 35 cm
sygn. p.d.: W. KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Jesień

olej, tektura, 48 × 66 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zimowy pejzaż

olej, płótno, 53,5 × 63 cm
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Jesień

olej/tektura, 47 x 68 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z jeziorem

olej/płótno, 60 x 120 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Droga wśród brzóz

olej/tektura, 38 x 52 cm
sygnowany p.d.: 'W.KORECKI'

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Księżyc nad jeziorem

olej/tektura, 43 x 34 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wiosna na rozlewisku

olej/płótno, 66 x 105 cm
sygnowany p.d.: 'W.Korecki'

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy, ok. 1970

olej, płótno; 51 x 61 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Chata w śniegu

olej, tektura; 33,5 x 50 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z rzeką

sygn. p.d.
olej, płótno
50x80 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

OKIŚĆ NA ŚWIERKACH o ZACHODZIE SŁOŃCA, przed 1939

olej na tekturze,
24 x 34 cm w świetle passe-partout,
sygnowany p.d. "W. Korecki”

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Nokturn z głuszcem

olej, płótno, 30,5 x 46,5 cm
sygn. p.d.: Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

CHATY W ZIMOWYM PEJZAŻU

olej, płótno
42 x 51,5 cm
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI
na odwrocie napis farbą: Wiktor Korecki | Warszawa | Poland

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z chałupami

olej, płótno, 61 x 92 cm,
sygn. p.d.: Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Rzeka, przed 1939 r.

olej, płyta, 48,5 × 67 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wilk nocą

olej/tektura, 48 x 37 cm
sygnowany p.d.: `WIKTOR KORECKI`

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wrzosowisko, ok. 1960

olej, płótno; 49,5 x 71,5 cm;
sygn. u dołu.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

JESIENNY LAS

olej, tektura
25,5 x 35,5 cm
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

WRZOSY NA SKRAJU LASU

olej, tektura
48,2 x 67,2 cm (w świetle ramy)
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

KRAJOBRAZ ZIMOWY

olej, płótno
69,5 x 100 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Żniwa

olej, płótno, 28 x 28 cm
sygn. l. d.: Wiktor Korecki
na odwrociu odręczny napis: "Wiktor Korecki Warszawa Szczygla 11 - 41/1939"

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wrzosowisko, 1937

olej, płótno; 48,5 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: WIKTOR KORECKI / 1937

KORECKI Wiktor (1890-1980)

STARY MŁYN

Olej, płótno; 35 x 50,5 cm
Sygnowany l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Scena

olej, płótno, 51 × 61,5 cm
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Droga wiejska zimą

olej, płótno, 62 x 92 cm
sygn. l. d: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, tektura, 24,5 x 34 cm
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Rybak z siecią

olej/płótno, 51 x 80,5 cm
sygnowany l.d.: `Wiktor Korecki`

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ Z ŁANEM MAKÓW

olej, tektura
47,5 x 67 cm (w świetle ramy)
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z brzozami, 1937 r.

olej/płótno, 48,5 x 80 cm
sygnowany i datowany l.d: `WIKTOR KORECKI | 1937`

KORECKI Wiktor (1890-1980)

olej/płótno, 61 x 91 cm
- kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone

KORECKI Wiktor (1890-1980)

olej, płótno, krawędzie dublowane,
24 × 36 cm
sygn. i dat. l. d.: WIKTOR KORECKI 1941 (?)

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z jeziorem

olej/płótno, 39,5 x 55 cm
sygnowany l.d.: `WIKTOR | KORECKI`

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Jesienny pejzaż

olej/tektura, 34 x 50 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej/płótno, 62 x 92 cm
sygnowany l. d.: `Wiktor | Korecki`

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Staw leśny

olej, tektura; 57 x 48,5 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR / KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Droga w lesie, po 1950

olej, płótno; 60,5 x 91,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR/ KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, płótno, 60 × 91 cm
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zachód słońca nad morzem

sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Niosąca wodę

olej, tektura, 48 × 68 cm
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
na odwrocie pieczątka

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z chatami

olej/tektura, 17 x 23 cm
sygnowany l.d.: `WIKTOR KORECKI`

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z mostkiem o zachodzie słońca, 1945

olej, płyta fakturowana; 61 x 72 cm;
sygn. i dat. p. d.: WIKTOR KORECKI / 1945

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z drogą

olej, płótno; 64 x 95,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż wiejski

olej, płótno; 43,5 x 58,5 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wrzosowisko

olej, płótno; 43,5 x 53,5 cm;
sygnowany po środku u dołu: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Łowienie ryb

olej, płótno; 43,5 x 53,5 cm;

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, płótno, 60 x 91 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż, 1941 r.

olej, płótno dublowane, 24 x 36 cm;
sygn. i dat. l. d.: WIKTOR KORECKI 1941

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zima

olej, płótno; 68 x 115 cm;
sygn. p. d.: W. KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZACHÓD SŁOŃCA ZIMĄ

Olej, płótno, 51 x 61 cm,
sygn. l.d.: Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

WRZOSY NA SKRAJU LASU

Olej, tektura, 48,2 x 67,2 cm,
sygn. p.d.: Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, płótno; 51 x 80 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zachód słońca nad morzem, ok. 1930

olej, tektura; 50 x 35,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

NOKTURN

Olej, płótno naklejone na tekturę; 39 x 28 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

NOKTURN ZIMOWY Z WIEJSKĄ DROGĄ

Olej, tektura; 25 x 35 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zimowy pejzaż z chatami

olej/płótno, 50 x 64,5 cm
sygnowany l. d.: `W. Korecki`

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Młyn o zachodzie słońca

Olej, tektura; 29 x 39cm
Sygn.p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wiejska chata z malwami i słonecznikami

olej, płótno, 40,5 × 80,5 cm
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Chaty w śniegu

olej, płótno, 61 × 91 cm
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Las zimą

olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wiosenny pejzaż z brzozami

olej/tektura, 35 x 50 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ WIOSENNY Z BŁOTNISTĄ DROGĄ, ok. 1970

Olej, płótno; 73 x 100 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zachód słońca nad wrzosowiskiem

olej, płyta; 54,5 x 85 cm;
sygn. u dołu.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z mokradłami

olej, tektura; 49 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI ( ołówkiem)

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

sygn. p.d.
olej, płótno
50x70 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z drogą

sygn. l.d.
olej, płótno
64x95.5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Młyn o zachodzie słońca

Olej, tektura; 29 x 39cm
Sygn.p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Kaczeńce na łące

olej, tektura, 23,5 x 33 cm
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

Estymacja: 10000 - 11000 zł

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Mostek

olej, płótno, 61 x 93 cm
sygn.p.d.: W.KORECKI

Estymacja: 13000 - 16000 zł

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż leśny z jeziorem

Olej, płótno, tektura, 50 x 60,5 cm,
sygn. l.d.: Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zachód słońca nad lasem

olej/płótno, 68,5 x 114 cm
sygnowany p.d.: `W. Korecki`

Estymacja 10 000 - 15 000 zł

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ TOKUJĄCYM GŁUSZCEM

Olej, tektura; 74 x 34 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z wilkami

olej, płótno; 87 x 133 cm
sygn. p.d. WIKTOR KORECKI.

Estymacja: 18000-20000 PLN

KORECKI Wiktor (1890-1980)

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż ze stogami siana

olej, tektura; 25 x 35 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż ze stogami siana

sygn. p.d.
olej, tektura
25x35 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

SOSNOWY LAS, 1969

Olej, płótno, 70 x 100 cm
Sygnowany l.d.: WIKTOR KORECKI | 1969

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ ZIMOWY Z RZEKź, ok. 1940

Olej, płótno, 50 x 79,5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Na wsi, przed 1939 r.

olej, płótno, 40 × 59 cm
sygn. p. d.: W.KORECKI

Estymacja: 9 000 - 11 000 zł

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zachód słońca nad morzem, 1933 r.

olej/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany i datowany l.d.: `WIKTOR KORECKI | 1933`

Estymacja 18 000 - 25 000 zł

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Las zimą

olej/płótno, 66 x 103 cm
sygnowany l.d.: `WIKTOR KORECKI"

Estymacja 10 000 - 15 000 zł

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Chaty w śniegu

olej/tektura, 25 x 35 cm

Estymacja: 3 000 - 5 000 zł

KORECKI Wiktor (1890-1980)

WIEŚ ZIMOWĄ NOCĄ

Olej, tektura; 35 x 50 cm
Sygnowany p.d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Głuszec, 1932 r.

olej, płótno, 34,5 × 25 cm
sygn. i dat. l. d.: WIKTOR KORECKI/1932

3 500 - 4 500 zł

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, płótno, 62 × 82 cm
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

13 000 - 15 000 zł

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż jesienny z aleją brzozową

olej, tektura, 49 x 34,5 cm
sygn. l.d.: Wiktor Korecki.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z brzozami i wrzosowiskiem

olej, płótno; 65 x 95 cm;

KORECKI Wiktor (1890-1980)

NA RYBACH

olej na tekturze, 24,5 x 17,5 cm,
sygnowany u dołu "WIKTOR KORECKI."

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Stary młyn

olej, płótno; 50,5 x 78 cm
sygn. p.d. WIKTOR KORECKI

Estymacja: 10000 - 12000 PLN

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Chata w śniegu

olej/płótno, 61,5 x 92 cm

Estymacja 4 000 - 6 000 zł

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wrzosowisko, ok. 1960

olej, płótno; 49,5 x 71,5 cm;
sygn. u dołu.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

LAS ZIMĄ

Olej, płótno; 61 x 90 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Rybak z podrywką, ok. 1935

olej, płótno, 74 x 104 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Rozlewisko z kaczeńcami

olej, tektura; 25 x 35 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Kapliczka

olej, tektura; 35 x 49 cm
sygn. p.d. WIKTOR KORECKI

Estymacja: 3000-4000 zł

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z zachodzącym słońcem

olej/tektura, 36,5 x 50 cm
sygnowany p.d.: `Wiktor Korecki`

Estymacja 3 500 - 5 000 zł

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Młyn o zachodzie słońca

olej, tektura; 29 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z drogą

olej, płótno, 66 x 105 cm
sygnowany l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Chata nad wodą

olej, płyta; 40 x 60 cm;

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Łódź na brzegu morza, 1933

olej, płótno; 60 x 90 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI/ 1933

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Rybak z siecią

olej, płótno; 74 x 104 cm
sygn. l.d. WIKTOR KORECKI

Estymacja: 18 000 - 25 000 zł

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z rzeką

Olej, płótno; 49 x 79 cm
Sygn. l.d. Wiktor Korecki

Estymacja: 12 000- 15 000 zł

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż o zachodzie słońca

sygn. p.d.,
olej, płótno,
61x92 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

RYBAK Z SIECIź

Olej, płótno; 50 x 80 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

WIEJSKA DROGA ZIMź O ZMIERZCHU

olej na tekturze, 40 x 58 cm,
sygnowany l.d. "WIKTOR KORECKI"

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z kapliczką

sygn. p.d.
olej, tektura
49.5x69 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Jesień, 1946

olej, karton; 72 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: WIKTOR KORECKI 1946

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż jesienny z rzeką, ok.1950

olej, płótno; 60 x 83,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Skalisty brzeg - Dubrownik

olej, płótno naklejone na tekturę; 49 x 64 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI / DUBROWNIK
Na odwrocie stempel z zakładu ramiarskiego z Karlina (Chorwacja)

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zachód słońca

Olej, płyta 35 x 50 cm
Sygn. p.d. WIKTOR KORECKI

Estymacja: 8.000 - 10.000 zł

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Olej, tektura; 35 x 35 cm
Sygn. p.d. WIKTOR KORECKI

Estymacja: 4.000 - 5.000 zł

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, płótno, 47 x 76 cm,
sygn. l.d.: Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wrzosowisko

olej, płyta; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Rybak z podrywką

sygn. l.d.
olej, płótno
73x104

KORECKI Wiktor (1890-1980)

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZIMOWA NOC

olej na tekturze, 34,5 x 43,5 cm,
sygnowany p.d. "Wiktor Korecki"

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Droga w zimowym lesie

olej/tektura, 26,5 x 36 cm

Estymacja: 2 500 - 3 500

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z chatą

olej/płótno, 76 x 126 cm

Estymacja: 12 000 - 16 000

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z brzozami, ok. 1927

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: W.Korecki
Przedwojenna praca artysty z charakterystycznym dla tego czasu zapisem sygnatury - rzadkość na rynku antykwarycznym.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ Z MŁYNEM, ok. 1925

Olej, płótno; 61 x 81 cm
Sygnowany p.d.: W.Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z brzozami, ok. 1927

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: W.Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Rybak z podrywką, ok. 1935

olej, płótno, 74 x 104 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

SOSNOWY LAS, 1969

Olej, płótno, 70 x 100 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Chaty w śniegu

olej/płótno, 54 x 60 cm
sygnowany l. d.: `WIKTOR KORECKI`

Estymacja: 4 500 - 6 000 zł

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zima w lesie

olej/tektura, 36 x 50 cm

Estymacja: 3 500 - 5 000 zł

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Kapliczka przy drodze

sygn. p.d.,
olej, tektura,
34.5x49.5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ ZIMOWY Z RZEKĄ, ok. 1940

olej, płótno, 50 x 79,5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ ZE STOGAMI I CHATĄ

Olej, płyta pilśniowa, 42,5 x 61 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zimowy pejzaż z potokiem

olej, tektura,
35 x 50,5 cm
sygn. p.d.: Wiktor Korecki.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Jesień, przed 1939

Olej, tektura,
35,5 x 50 cm
Sygn. l.d. WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Rybak z podrywką, ok. 1935

olej, płótno, 74 x 104 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż o zachodzie słońca

olej, płótno, 61 x 92 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy, ok. 1970

olej, płótno,
30,5 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

WSCHÓD SŁOŃCA ZIMĄ

olej/płótno,
50 x 60 cm

Estymacja: 5 000 - 10 000

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZACHÓD SŁOŃCA NAD STUMIENIEM

olej/płótno,
50 x 60 cm
sygnowany p. d.: `WIKTOR KORECKI`

Estymacja: 7 000 - 12 000

KORECKI Wiktor (1890-1980)

POTOK ZIMĄ

olej/płótno,
60 x 50 cm

Estymacja: 6 000 - 12 000

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z rzeką

olej, płótno, 50 x 80 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ ZIMOWY

Olej, tektura; 50 x 69 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

NOKTURN - SOSNA NAD WODĄ

Olej, tektura; 49 x 34,5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

NOKTURN Z MOSTKIEM

Olej, płótno; 54 x 73 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ Z KOSIARZEM, ok. 1920-39

Olej, płótno; 34,5 x 24,5 cm
Sygnowany p.d.: Wiktor Korecki Stemple Julian Burof | Warszawa | Nowy Świat 47 ; resztka nalepki wystawowej z salonu Juliana Burofa

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Potok w zimie, 1930 r.

olej/płótno,
50 x 80 cm
sygnowany i datowany p. d.: `W. Korecki | 1930`

ESTYMACJA 8 000 - 14 000

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wschód słońca, 1932 r.

olej/tektura,
52 x 40 cm
sygnowany i datowany p. d.: `WIKTOR KORECKI | 1932.`

ESTYMACJA 7 000 - 10 000

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Rybak w łodzi, ok. 1935

olej, tektura, 57 x 49 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Młyn o zachodzie słońca

sygn.p.d.,
olej, tektura,
25x35

KORECKI Wiktor (1890-1980)

W zimowy wieczór

olej, płótno;
66 x 90 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: WIKTOR KORECKI na krośnie napis tuszem: 70511/p; na odwrocie na płótnie tuszem: 587

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Kaczeńce, ok. 1935

olej, płótno naklejone na tekturę,
39,5 x 59,5 cm
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zimowy pejzaż z chatami

olej/płótno, 50 x 60,4 cm
sygnowany l. d.: `W. Korecki`

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z rzeką

olej/płótno, 61 x 91 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy ze strumieniem

olej/płótno, 50 x 81 cm
sygnowany l. d.: `Wiktor Korecki`

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Rybak brodzący w rzece, ok. 1930

olej, tektura, 38 x 28,5 cm;
sygn. l. d.: W. Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ Z WRZOSOWISKIEM NA SKRAJU LASU

Olej, płótno; 66 x 108 cm
Sygnowany p.d.: W. Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Rybak, 1930

olej, płótno, 30 x 39 cm;
sygn. p. d.: W. KORECKI / 1930

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z rzeką

olej, płótno,
61 x 92 cm;
sygn. u dołu: WITKOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ ZIMOWY

olej/płótno,
62 x 92 cm
sygnowany l. d.: Wiktor | Korecki`

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ Z WRZOSOWISKIEM

olej/płótno,
67 x 107 cm
sygnowany p. d.: `W. Korecki`

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż o zachodzie słońca

olej, płótno,
61 x 92 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Kaczeńce nad strumieniem, ok. 1935

olej, płótno,
60 x 90 cm;
sygn. l. d.: W. KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

O świcie, 1937

olej, tektura,
50,5 x 40,5 cm
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI/ 1937.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ Z BROZAMI I WRZOSOWISKIEM

Olej, tektura;
35 x 50 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ Z ZACHODEM SŁOŃCA NAD STAWEM

Olej, płótno;
m50 x 60 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ Z PARĄ BRZÓZ I WRZOSOWISKIEM

Olej, płótno;
50 x 60 cm
Sygnowany l.d.: WIKTOR | KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Rybak, 1930

olej, płótno, 30 x 39 cm;

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Żniwiarz, przed 1939

olej, płótno,
34,2 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
Na odwrocie fragmentarycznie zachowana naklejka z Salonu Juliana Burofa oraz owalne stemple Julian Burof/ Warszawa/ Nowy świat 47.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy w blasku księżyca

olej, płótno,
60 x 80,5 cm
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wrzosowisko, ok. 1950

olej, płótno naklejone na płytę,
50 x 64,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

RYBAK W ŁODZI

olej/tektura,
55 x 46 cm (w świetle oprawy)

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ ZIMOWY Z CHATAMI

olej/płótno,
70 x 120 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ŁÓDŹ NA MORZU O WSCHODZIE SŁOŃCA

olej na tekturze,
35 x 50 cm,
sygnowany p.d. "WIKTOR KORECKI"

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej na tekturze,
24,4 x 34 cm;
sygn. p.d.: Wiktor Korecki.
Na odwrocie naklejka: magazyn artystyczny i Salon obrazów Juliana Burofa Warszawa Nowy Świat 48

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, tektura,
17,5 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy, przed 1939

olej, sklejka,
56 x 76 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ LETNI Z MŁYNEM O ZACHODZIE SŁOŃCA

Olej, płyta;
50,5 x 85 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, tektura,
17,5 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z rzeką, 1934

olej, tektura,
26 x 36,5 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI;
na odwrocie: nalepka z magazynu artystycznego i salonu obrazów Juliana Burofa, z Warszawy, Nowego Światu 47, z numerem 3821, autorem, tytułem, rodzaj dzieła, datą 11. 12. 1934

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Jesień, przed 1934

olej, tektura;
17 x 25 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d. WIKTOR KORECKI
Na odwrocie nalepka: Magazyn Artystyczny i Salon obrazów/ Juliana Burofa/ Warszawa, Nowy Świat 47/ Nr 3638 Wiktor Korecki/ Jesień/ własność Salonu/ data 5 XI 34

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ ZIMOWY Z BRZOZĄ

Olej, płótno;
60 x 90 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ ZIMOWY Z CHATAMI NA SKRAJU LASU

Olej, płyta;
55 x 85 cm
Sygnowany p.d.: W. KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ ZIMOWY Z ZAGRODĄ NA SKRAJU LASU O ZMIERZChU

Olej, płótno;
60 x 90 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ LETNI Z CHATĄ

Olej, tektura;
31,5 x 47,3 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ ZIMOWY Z DROGĄ

Olej, płótno;
66 x 105 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ ZIMOWY Z POTOKIEM

olej/płótno,
60,5 x 81 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ŻNIWIARZ

olej/płótno,
35 x 25 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ WIOSENNY Z RZEKĄ, przed 1939

Technika własna (olej, ołówek), karton;
17 x 24,4 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

olej, płótno naklejone na sklejkę,
61 x 90 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż o zachodzie słońca

olej, płótno,
61 x 92 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ JESIENNY Z RZEKĄ

Olej, płótno;
50 x 35 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zima

sygn. p.d.
olej, płótno
49.5x69.5

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

sygn. p.d.
olej, sklejka
56x75.5

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ LETNI ZE STOGAMI I BRZOZAMI

Olej, płyta;
40,5 x 67 cm
Na odwrocie pieczęć: PIOTR BOROWY | GALERIA | DZIEŁ | SZTUKI | WSPÓŁ- | CZESNEJ | Hotel VICTORIA | Warszawa, Królewska 11

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ ZIMOWY Z RZEKĄ

Olej, tektura;
41 x 56,7 cm
Na odwrocie dedykacja z 1947 roku.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ŁÓDŹ NA BRZEGU MORZA, 1933

Olej, płótno;
60 x 90 cm
Sygnowany l.d.: WIKTOR KORECKI |1933

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Paysage

Olej na płycie pilśniowej
Syg. l.d.
42 x 68 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

POLE MAKÓW

olej/tektura,
12 x 15 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

O ZMIERZCHU

olej/tektura,
36 x 52,5 cm
sygnowany d. śr.: `WIKTOR KORECKI`

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ ZIMOWY Z CHATAMI POD LASEM

Olej, płótno;
61 x 91 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ WIOSENNY Z BOCIANEM, 1929 R.

olej/płótno,
46 x 75 cm
sygnowany i datowany p. d.: `W. Korecki | 1929`

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Olej, płótno; 63 x 92,5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Chaty w śniegu

olej, płótno, 42,5 x 71 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Chaty zimą

olej, płótno; 50 x 70 cm
sygn. p.d. WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

NIOSĄCA WODĘ, 1959

Olej, płótno; 73,5 x 103 cm
Sygnowany l.d.: WIKTOR KORECKI |1959

KORECKI Wiktor (1890-1980)

MŁYN WODNY

Olej, płyta; 40,5 x 60 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

RZEKA W JESIENNYM LESIE

Olej, płótno; 36 x 60 cm
Na krosnach pieczęć: SZTUKA | ARTYSTYCZNE WYROBY LUDOWE | I MALARSTWO | GDYNIA | ul. Starowiejska 32 |(?)

KORECKI Wiktor (1890-1980)

RZEKA W ZIMOWYM LESIE, okres międzywojenny

Olej, płótno; 49,5 x 80 cm
Na krosnach pieczęć: SPRZEDAŻ OBRAZÓW ARTYSTYCZNYCH | WSPÓŁCZESNYCH MALARZY POLSKICH | ANTONIEGO PARKOTA | W Warszawie Nowy Świat 17 | 313-28

KORECKI Wiktor (1890-1980)

KSIĘŻYC NAD WODĄ, okres międzywojenny

Olej, płótno; 50,5 x 39 cm
Na odwrocie pieczęć: ANTONI PARKOT | Sprzedaż i Oprawa Obrazów | Warszawa Nowy Świat 17 | 313-28

KORECKI Wiktor (1890-1980)

W LETNI WIECZÓR

olej, płótno,
61.5 x 93
sygnowany l.d. WIKTOR | KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

W NOC KSIĘŻYCOWź NAD MORZEM

olej, płótno,
60 x 49.5
l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

KUROPATWY NA ŚNIEGU

olej, tektura,
47.5 x 56
sygnowany p.d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Kaczeńce

olej, tektura, 35,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zimowe zajęcie

olej, płótno, 60,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z drogą i snopkami

olej, płótno,
50 x 80 cm
sygn. l.d.: Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

W POLU

olej, tektura,
23 x 36.5 cm
sygnowany p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

MŁYN W ZIMOWYM SŁOŃCU

olej, tektura,
24.8 x 34.4 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, płótno;
50,5 x 61,5 cm
sygn. l.d. WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy, 1930

olej, płótno;
50,5 x 73,5 cm
sygn. l.d. WIKTOR KORECKI/ 1930

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Myśliwy z fajką

olej, płótno
25 x 35 cm;
sygn. p. d.: W. KORECKI. / 1930
na odwrocie stempel: Salon Malarstwa Polskiego ... Warszawa Aleje Jerozolimskie

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Chaty w śniegu

olej, płótno
42,5 x 71 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZIMOWY KRAJOBRAZ ZE STRUMIENIEM

olej, płótno
61.5 x 92.5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

WRZOSY NA SKRAJU LASU

olej, tektura
48.2 x 67.2 cm (w świetle ramy)

KORECKI Wiktor (1890-1980)

MAKI PRZED CHATź

olej, tektura
33 x 48 cm
Sygnowany l.d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

DROGA W ŚNIEGU

olej, tektura
33.5 x 48.5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ ZIMOWY

Olej, płótno
50 x 60 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZIMOWY ZMIERZCH

olej, płótno,
50.5 x 61 cm
Na odwrocie płótno zatarty, nieczytelny stempel w prostokątnej ramce; na ramie nalepka firmy ramiarskiej oraz napis farbą: No 37; na krośnie tuszem napis: 119.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

SOSNY ZIMź

olej, płótno,
35 x 50.5 cm
Na odwrocie l.g. napis na płótnie: 80 | 447880 | NW; po prawej stempel: 136080

KORECKI Wiktor (1890-1980)

RZEKA WŚRÓD ŚNIEGÓW

olej, płótno,
61 x 91.5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Las zimą

olej/płótno,
71 x 100 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zima

sygn. l.d.
olej, tektura
25x34.5

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Jesień

sygn. p.d.
olej, lektura
35x50

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z rzeką

Olej, płótno;
49 x 79 cm
sygn.l.d.: Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Młyn

Olej, tektura,
34, 5 x 49, 5 cm
sygn. l. d.: Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

STRUMIEŃ W LESIE ZIMź

olej na tekturze,
35 x 51 cm,
na odwrocie kartka (maszynopis z pieczęciami) Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Kielcach z 23 VII 1962 r.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

W ZIMOWYM SŁOŃCU

olej, płótno,
61 x 91.5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z rzeką

olej, płótno, 61 x 92 cm;
sygn. u dołu: WITKOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

WIOSNA. KACZEŃCE, ok. 1950

olej, płótno,
47 x 77 cm
sygnowany p.d. WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

JEŹDZIEC WRACAJźCY DO WSI, 1939

Olej, tektura; 17 x 23 cm
Sygnowany p.d.: WIKTOR KORECKI | 1939
Stan zachowania: obraz po konserwacji.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Młyn

olej, płótno, 49 x 79 cm,
sygn. p.d.: Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż jesienny

olej, płótno,
61,5 x 92 cm;
sygn. l. d.: Wiktor / KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Rybak z fajką

olej,tektura,
34 x 24,5 cm;
sygn. l. d.: W. KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZMIERZCH NAD WODź

Olej, tektura;
25,2 x 35,4 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Chaty w śniegu

olej, płótno,
42,5 x 71 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

olej, płótno,
66 x 105 cm;
sygn. p. d.: W KORECKI / 1929.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż leśny

olej, płótno;
61 x 92 cm
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, płótno;
61 x 92 cm
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

SOSNY I WRZOSY, przed 1939

olej, płótno
66 x 105 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

DROGA PRZEZ LAS

Olej, płyta;
25 x 35 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

CHATY POD LASEM W PEJZAŻU ZIMOWYM

Olej, płyta
45 x 69 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ LETNI ZE SNOPKAMI

olej na płótnie,
50 x 61,5 cm,

KORECKI Wiktor (1890-1980)

MŁYN

olej na płótnie,
35 x 49 cm,

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ JESIENNY, lata 70-te XX w.

Olej, płyta; 50,5 x 70 cm
Sygnowany l.d.: W. KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Mała ogrodniczka

olej/płótno, 60 x 50 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zachód słońca

olej/płyta, 53,5 x 85 cm
sygnowany l. d.: `W. KORECKI`

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż ze stogami

olej/płyta, 45 x 86 cm
sygnowany l. d.: `W. KORECKI`

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ LETNI ZE SNOPKAMI

olej na płótnie, 70 x 50 cm, sygnowany p.d. "Wiktor Korecki"

KORECKI Wiktor (1890-1980)

KACZEŃCE

olej, płótno
51 x 61 cm
Na odwr. napis czerwonym flamastrem: 39 xy 14 - 35

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZIMA

olej, płótno,
34 x 50 cm
Na odwrocie naklejka z tekstem (maszynopis): Eigentümer | Fam. Bernhard | München 25 | Altramstr. 23/2 1[.]

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Jesień nad stawem

olej/płyta, 50 x 67 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Chaty w zimowym pejzażu

olej/płótno, 82 x 117 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z drogą w lesie

olej/płótno, 60 x 80 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Strumień w zimowym lesie

olej/tektura, 34 x 25 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

RZEKA W LESIE, 1944

Olej, płótno naklejone na tekturę; 27 x 47,5 cm
Sygnowany l. d.: WIKTOR KORECKI 1944

KORECKI Wiktor (1890-1980)

DROGA W LESIE

Olej, płótno; 50 x 80 cm
Sygnowany p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZACHÓD SŁOŃCA NAD WODĄ

Olej, płótno; 60 x 40 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z krzyżem

olej, tektura, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

KACZEŃCE NAD RZEKĄ

Olej, tektura; 34,5 x 49 cm
Sygnowany p. d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZACHÓD SŁOŃCA NAD MORZEM

Olej, tektura; 27,5 x 22 cm
Sygnowany l. d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

POTOK WŚRÓD ŚNIEGÓW

olej, tektura
49 x 69 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZIMOWA DROGA, po 1945

olej, płótno
40.5 x 80.3 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wrzosowisko

olej, sklejka, 35 x 50,5 cm;
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z krzyżem

sygnowany p.d.
olej, tektura, 49.8x69.5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż o zachodzie

olej, płyta, 32,5 x 62 cm;
sygn. p. d.: W. KORECKI (ołówkiem);

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Droga przez las

olej, płyta pilśniowa, 51 x 85 cm;
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI;
obraz zakupiony po śmierci artysy od wnuczki atrysty Danuty Nawrockiej

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z sosną nad rzeczką

olej, tektura, 35 x 49,5 cm;
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Młyn w zachodzącym słońcu

olej, tektura,
47 x 68 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Rybak z siecią

olej, tektura,
50 x 70 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Kapliczka wśród pól

olej, tektura,
34 x 29.5 cm
sygnowany l.d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

CYPRYSY

Olej, płótno; 50,5 x 34,5 cm
Sygnowany l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

BRZOZY JESIENIĄ

Olej, tektura; 42,5 x 67 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

DROGA W LESIE

Olej, tektura; 32,5 x 27,5 cm
Na odwrocie nalepka: PRACOWNIA LISTEW I RAM |
O. KROBSKA | SKA | Warszawa, ul. Chłodna 29

KORECKI Wiktor (1890-1980)

CHATA Z MALWAMI

Olej, tektura; 29 x 38,3 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

LAS ZIMź, 1937(?)

olej, tektura
33.8 x 49 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

CHATY NAD JEZIOREM

Olej, tektura; 54,5 x 67 cm
Sygnowany śr. d.: W. KORECKI
Na plecach przyklejone dawne zezwolenie na wywóz dzieła za granicę.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ Z KACZEŃCAMI

Olej, tektura; 33,3 x 48,5 cm
Sygnowany p. d.: Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

WIEŚ ZIMĄ

Olej, tektura; 103,5 x 62 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Leśne wrzosy

olej, płótno, 63 x 95 cm,
sygn. l.d.: Wiktor Korecki,
obraz po konserwacji, płótno dublowane.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

DROGA W LESIE, po 1950

olej, płótno
61.8 x 92.8 cm
sygnowany l.d.: WIKTOR | KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PRZEDWIOŚNIE

Olej, tektura; 45,5 x 60,7 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

BRZOZY NAD BRZEGIEM RZEKI

Akwarela, gwasz, tektura; 45,5 x 60,8 cm w świetle ramy
Na odwrocie nalepka kolekcjonerska z cyfrą: 49. Na niej pieczęć: OBRAZY | J. M. KASPROWICZ i Ska | Al. Jerozolimska 27 | tel. 980 57. Obok druga taka sama pieczęć.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

MŁYN

Olej, tektura; 48 x 67,5 cm w świetle ramy

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Polna droga wśród zbóż

olej, tektura, 21 x 35 cm;
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Leśna droga

olej, płótno, 40 x 60 cm;
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZIMA W LESIE, przed 1939

olej, płótno,
65 x 96 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wrzosowisko

olej/płótno, 50 x 79 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

O zachodzie słońca

olej, tektura, 50 x 40 cm;
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI.
Na odwrocie data?: 1938

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ ZE STOGAMI

Olej, płótno; 50 x 70 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

KACZEŃCE

Olej, tektura; 27 x 43 cm
Sygnowany p. d.: W. Korecki.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

POTOK WŚRÓD ŚNIEGÓW

olej, płótno,
51.5 x 61.2 cm
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI
na odwr. na płótnie napis: RCS-

KORECKI Wiktor (1890-1980)

JESIENNY LAS

olej, tektura,
49 x 66 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z Orłowa

olej, płótno, 50,5 x 70 cm;
sygn. p.d. Wiktor Korecki /Orłowo 1937

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZIMA - DROGA

olej, płyta,
60.5 x 67.5 cm
sygnowany p.d. zieloną farbą: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ ZIMOWY Z RZEKź I CHATAMI

olej, płótno,
61 x 92 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ ZIMOWY Z CHATAMI PRZY LEŚNEJ DRODZE

olej, płótno,
61 x 91.2 cm
Na odwrocie płótna stemple: 123578 oraz 248476. Na górnej listwie krosien wyciśnięta cyfra 36 oraz paleta malarska i napis: GLENDAIERY.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Łoś w kniei

olej, tektura, 21,5 x 42 cm;
sygn. l.d.: W. KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

RZEKA WŚRÓD ŚNIEGÓW

olej, tektura,
24.5 x 34.5 cm
Na odwr. stempel: ANTYKWARIAT | (St.) Tycman | Łód¼ ul. Piotrkowska 1 (7 ?)

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZIMOWY PORANEK, po 1950

olej, płótno,
61 x 91.2 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z chatami

olej/tektura, 40 x 58,5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

DROGA MIĘDZY POLAMI

Olej, tektura; 23,5 x 33,5 cm
Sygnowany p. d.: W. Korecki
Na odwrocie: pieczęć owalna z napisem w otoku:
ISKRA & KARMAŃSKI KRAKÓW oraz numerem 16/4

KORECKI Wiktor (1890-1980)

DROGA PRZEZ LAS

olej na płótnie, 70 x 100 cm, sygnowany u dołu "WIKTOR KORECKI"

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Sanna

olej, tektura; 47 x 56,5 cm;

KORECKI Wiktor (1890-1980)

O zachodzie słońca

olej, płótno; 54 x 61,5 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: WIKTOR KORECKI;
na odwrocie wypisane farbą: W-1531, 41-68/24

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Leśna droga zimą

olej, tektura; 34 x 46 cm;

KORECKI Wiktor (1890-1980)

CHATY W ŚNIEGU

olej, płótno,
49.3 x 69.5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZACHÓD SŁOŃCA NAD WODź, po 1960

olej, płótno,
40.5 x 80 cm
sygnowany l.d.: Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wrzosowisko

olej, tektura, 35 x 50 cm;
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

WIOSNA, przed 1939

olej, płótno,
50.7 x 80 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

JESIEŃ, po 1960

olej, tektura,
33.3 x 48 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZACHÓD SŁOŃCA

Olej, płótno; 40,5 x 80,6 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

WRZOSOWISKO, 1953

Olej, płótno; 63 x 105,8 cm
Sygnowany czarnym olejem p. d.: WIKTOR KORECKI | 1953

KORECKI Wiktor (1890-1980)

POLOWANIE

Olej, płótno; 69 x 107 cm Sygnowany p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

DOMEK WŚRÓD KWIATÓW

Olej, tektura; 29,9 x 46,2 cm
Sygnowany brązowym olejem p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż śnieżny o zachodzie, przed 1939

olej, płótno,
70 x 100 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

SOSNY W SŁOŃCU

Olej, tektura; 49,5 x 80 cm
Sygnowany zielonym olejem l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ JESIENNY, 1948

Olej, tektura; 64,3 x 60,7 cm
Na odwrocie napis ołówkiem p. g.: 1 II 1948

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż wiejski

olej, tektura, 50 x 73 cm;
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wrzosy

olej, płótno,
50 x 70 cm;
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Przydrożna kapliczka

sygnowany p.d.
olej, tektura
25.5x35.5

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

sygnowany l.d.
olej, płótno
50x70

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy ze strumieniem

olej/płótno, 44,5 x 55 cm
sygnowany l. d.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zimowy las

olej/płótno, 61,5 x 91 cm
sygnowany l. d.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Gluszec

olej, tektura,
49.5 x 34.5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Potok wśród śniegu, przed 1939

olej, płótno,
50 x 70 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

POTOK W LESIE ZIMĄ, przed 1938

olej na sklejce,
35 x 50 cm,
sygnowany l.d. "WIKTOR KORECKI.", na odwrocie ołówkiem słabo czytelny napis: "dn. 28. III. 1937 /{...}/ Kochanym rodzicom na pamiątkę / Tadzikowie[?]"

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż o zachodzie

olej, płótno,
35 x 55 cm;
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI / 1939.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, płyta;
50 x 74,5 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: W.KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zimowa noc

olej, tektura;
34,5 x 49 cm;

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż - zimowy dzień

olej, płótno;
50 x 60 cm;

KORECKI Wiktor (1890-1980)

RYBAK

Olej, płótno;
50 x 80 cm
Na odwrociu nalepka: OPRAWA | SPRZEDAŻ OBRAZÓW | WALERIAN FISCHER | OSTRÓW WLKP., Kaliska 19 | TELEFON 906

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wśród wrzosów i brzóz, przed 1939

olej, płótno,
78 x 120 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

MOTYW Z POLSKIEJ WSI

Olej, tektura; 52 x 119,5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

DOMEK NA WSI

Olej, płótno; 49,5 x 69,5 cm
Na odwrociu uszkodzona nalepka 849

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż wieczorny

olej, karton,
24,5 x 35 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zima

olej, tektura,
35 x 49,5 cm;
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

WIOSNA

Olej, tektura;
24.8 x 22.8 cm
Sygnowany p. d. zielonym olejem: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Dworek jesienią

sygnowany l.d.
olej, tektura
34x45.5

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Drzewa nad wodą

olej na płycie, 48,5 x 38 cm
sygn. l. d. "Wiktor Korecki"

KORECKI Wiktor (1890-1980)

CHATY W ŚNIEGU, lata 20-te XX wieku

olej na tekturze,
24,1 x 33,8 cm,
sygnowany p.d. "W. KORECKI", na odwrocie (na tekturze) pieczątki: "Skład Papieru, farb i / przyborów malarskich / JULIAN BUROF / Nowy Świat 47 tel. 36-44 / WARSZAWA" oraz "[ISKRA-K]ARMAŃSKI, [KRA]K"W"

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zachód słońca w dzień zimowy

olej, płótno,
50 x 79.5 cm
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Las zimą

olej, tektura,
35 x 49.5 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

Olej, płyta pilśniowa,
wym. 44,5 x 84 cm;
Sygn. l.d.- W KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż letni

Olej, płyta pilśniowa,
wym. 43 x 71 cm;
Sygn. l.d.- W KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

O zachodzie słońca

olej, płótno;
54 x 61,5 cm;

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż wiosenny z kaczeńcami

olej, płótno;
69 x 99,5 cm;

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Potok wśród śniegów, 1938

olej, płótno,
49.5 x 80 cm
sygnowany p.d.: WIKTOR KORECKI. 1938

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Góry w śniegu

olej, płótno,
45 x 54.4 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, tektura
34,7 x 49 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zima

olej na płycie, 34 x 54 cm
sygn. p.d.: "Wiktor Korecki"

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zima

olej, płótno,
60 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wrzosy

olej, płótno,
100 x 167 cm
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wśród malw

olej, płótno,
59 x 89,5 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI / 1952.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zima

olej, tektura, wym.: 24 x 33,5 cm
sygn. l.d.: Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

Olej, tektura, 35,5 x 50 cm;
Sygn. p.d.- Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż ze stawem

Olej, tektura, 40 x 59,5 cm;
Sygn. l.d.- Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

WRZOSOWISKO, 1953 r.

Olej, płótno; 63 x 105,8 cm
Sygnowany czarnym olejem p. d.: WIKTOR KORECKI. | 1953

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZIMOWY SŁONECZNY DZIEŃ

Olej, tektura; 34,7 x 50 cm
Sygnowany granatowym olejem p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ JESIENNY, 1959 r.

Olej, płyta pilśniowa; 61 x 60,5 cm
Sygnowany czarnym olejem p. d.: WIKTOR KORECKI | 1959

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wiejska zagroda w śniegu

olej, płótno; 61 x 92 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: WIKTOR KORECKI na odwrocie napis czarną farbą: L. 141 | A 4

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Most na Narwi w Wierzbicy

Olej, tektura, 40 x 59,5 cm;
Sygn. l.d.- Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z rzeką

olej, płótno
49 x 79 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

W zimowej szacie, po 1945

olej, tektura,

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z potokiem

olej, tektura,
37 x 45 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

WRZOSOWISKO

olej na tekturze, 34 x 48,5 cm,

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ Z WIATRAKIEM O ZACHODZIE SŁOŃCA,

przed 1939 r.
Olej, tektura; 25 x 34,5 cm
Sygnowany czarnym olejem p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Nokturn zimowy z chatą

olej, tektura, 24,5 x 35 cm; sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Droga leśna zimą, po 1945

olej, tektura,
51.5 x 69.5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

NA SKRAJU LASU

olej na płótnie,
50,5 x 100,5 cm,
sygnowany u dołu po lewej"Wiktor Korecki"

KORECKI Wiktor (1890-1980)

JESIENNY PARK

olej na tekturze,
35,6 x 50,7 cm,
sygnowany u dołu po prawej "WIKTOR KORECKI".

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Kaczeńce

olej, płyta, 22 x 40,5 cm; sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż jesienny

olej, płyta, 61 x 61 cm; sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI/ 1959

KORECKI Wiktor (1890-1980)

WIEŚ POD LASEM W ZIMOWEJ SCENERII

Olej, płótno; 52,3 x 62,5 cm
Sygnowany niebieskim olejem l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

JESIEŃ

Olej, tektura; 35 x 49,8 cm
Sygnowany brązowym olejem p.d.: WIKTOR KORECKI.
Na odwrocie pieczęć: "JULIAN BUROF | WARSZAWA | Nowy Świat 47."

KORECKI Wiktor (1890-1980)

JEZIORO W LESIE

Olej, tektura; 35 x 50 cm
Sygnowany brunatnym olejem p.d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZACHÓD SŁOŃCA NAD RZEKĄ

Olej, tektura; 35,3 x 49,5 cm
Sygnowany brunatnym olejem p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

MOSTEK W ŚWIETLE KSIĘŻYCA

Olej, płótno; 54,5 x 73 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: WIKTOR KORECKI
Na krośnie fragment nalepki: "WINCENTY SM (...) | ARTYSTYCZNE FARBY (...) | KRAKÓW, UL. KROWODERSK (...) |
Krosno pejz (...) |
Rozm. 73 x 54 (...)"

KORECKI Wiktor (1890-1980)

MŁYN O ZACHODZIE SŁOŃCA

Olej, płótno; 81 x 116,1 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

MŁYN WODNY LATEM

Olej, płyta; 43 x 69,4 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

SOSNY W SŁOŃCU, po1945

olej, płótno,
49.5 x 79.8 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZIMA W LESIE, po 1945

olej, płótno,
39.5 x 60 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

LEŚNA DROGA W ZIMOWYM LESIE

olej na płótnie, 48 x 76,5 cm,
sygnowany u dołu po prawej "Wiktor Korecki"

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Chata w śniegu

olej, tektura, 31 x 47 cm
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

SIANOKOSY, lata 60-te

Olej, płótno; 73,9 x 124,2 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zima

olej, tektura, 28,5 x 40 cm;
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI
Na odwrocie dedykacja okolicznościowa z 1947 r.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zachód słońca nad wodą, ok. 1960

olej, karton,
35.4 x 51 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

W jesiennym lesie, ok. 1950

olej, tektura,
25.2 x 23.3 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zima na Wschodzie

olej, tektura,
25.5 x 35 cm
Na odwrocie napis atramentem : "Winter in Osten"; powyżej tekst-dedykacja: Zum | Andenken | au Gdańsk (Danzig) | Polen | von Dr. ŁW | dn.18 september 1955.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Noc zimowa, ok. 1950

olej, płótno,
61 x 91.8 cm
sygnowany l.d.: WIKTOR KORECK

KORECKI Wiktor (1890-1980)

W świetle księżyca

olej, płótno, 60 x 90 cm;
sygn. l.d.: Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

DROGA W LESIE ZIMĄ

Olej na tekturze; 50,4 x 72,5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ MORSKI Z ŁODZIĄ NA BRZEGU, 1933 r.

Olej na płótnie; 60 x 90 cm
Sygnowany brunatnym olejem l.d.: WIKTOR KORECKI | 1933

KORECKI Wiktor (1890-1980)

WILKI POD WSIĄ

Olej, płótno; 86,3 x 132,5
Sygnowany granatowym olejem p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

DWOREK

Olej, płótno; 56 x 66,5 cm
Sygnowany czarnym olejem l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z młynem, około 1970

olej, tektura; 35,5 x 60 cm;
sygnowany po lewej stronie na dole: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy

olej, płótno, 70 x 101 cm; sygn. l.d.: Wiktor Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Kaczeńce nad wodą, po1950

olej, tektura,
38 x 58 cm
sygnowany p.d.: W. KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

W jesiennym lesie, po 1950

olej, tektura,
33.5 x 49.5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wrzosy i brzozy

olej, tektura,
69 x 100 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z rzeką

olej, płótno,
61 x 91.5 cm
Na odwrocie napisy i stemple w języku angielskim

KORECKI Wiktor (1890-1980)

DROGA WE WSI

Olej, tektura; 45,8 x 72,6 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

KACZKI NAD STAWAMI

Olej, płótno; 44,5 x 59,4 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZACHÓD SŁOŃCA NAD MORZEM

Olej, płótno; 55,2 x 68,6 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: WIKTOR KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

DROGA W LESIE ZIMĄ

Olej, tektura; 63 x 48 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

MŁYN O ZACHODZIE SŁOŃCA

Olej, płótno; 35,5 x 56 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

LAS ZIMĄ O ZACHODZIE SŁOŃCA

Olej, płyta pilśniowa; 35 x 50,4 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ Z KAPLICZKĄ W POLU

Olej, płótno; 49,2 x 67 cm
Sygnowany czarnym olejem p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Kaczeńce i brzozy

olej, płótno, 50 x 79,5 cm; sygn. p.d.: Wiktor Korecki.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Upalny dzień

olej, dykta,
34.5 x 49 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż nadwodny, 1948

olej, tektura,
46.5 x 61 cm
sygnowany l.d.: WIKTOR KORECKI [sygnatura wydrapana] Na odwrocie napis ołówkiem: 1 II 1948

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Po zachodzie - Chata na wrzosowisku

olej, płótno,
61 x 91 cm
sygnowany u dołu pośrodku.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z chałupą i malwami, około 1930

olej, tektura; 28 x 37 cm;
sygnowany po prawej stronie na dole: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

RYBAK

Olej, płótno; 49,4 x 34,8 cm
Sygnowany granatowym olejem l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZIMĄ W LESIE

olej, płótno, 50,2 x 69,5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

OKIŚĆ NA ŚWIERKACH, ok. 1950

olej, płótno, 50 x 79 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZIMA - ALTANA W PARKU

olej, tektura, 17,5 x 23,5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zima

olej, płótno, 68 x 115 cm; sygn. l.d.: W. Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

NA MOKRADŁACH

Olej, tektura, 31,8 x 49,6 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZIMA NA WSI

Olej, płótno, 51,8 x 61,8 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ

wymiary: 47 X 77 olej

KORECKI Wiktor (1890-1980)

WIOSKA ZIMĄ

Olej, tektura, 45 x 59,5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Głuszec

olej, tektura,
49.5 x 34 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Mostek w jesiennym lesie

olej, tektura,
23.8 x 17.8 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Młyn jak z bajki

olej, tektura,
69.5 x 50 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Głuszec

olej, tektura, 49 x 35 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż jesienny

olej, płótno, 49,5 x 70cm
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Struga polna, po 1950

olej, płótno,
40 x 50 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Malwy przed chatą, po 1950

akryl, tektura,
33 x 48 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ Z ROZLANĄ RZEKĄ

olej na płótnie, 48 x 97 cm
sygnowany p. d. "W. Korecki"

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZACHÓD SŁOŃCA NAD MORZEM

Olej, sklejka, 18,2 x 13 cm w świetle ramy
Sygnowany seledynowym olejem p.d.: W KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ZACHÓD SŁOŃCA NAD MORZEM

olej na tekturze, 34,5 x 49,5 cm
sygnowany p.d.: "Wiktor Korecki"

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z chatą

olej na płycie, 61,4 x 77,6 cm
sygnowany l.d.: "W. Korecki"

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z rozlewiskiem

olej na tekturze, 37,5 x 64 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Dworek, około 1935

olej, tektura; 23 x 25 cm;

KORECKI Wiktor (1890-1980)

ROZLEWISKA

Olej, tektura, 24,8 x 34 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

DWOREK W ŻELAZOWEJ WOLI

Olej, tektura, 34,4 x 49,8 cm
Sygnowany czarnym olejem dół, środek: WIKTOR KORECKI oraz p.d.: ŻELAZOWA WOLA

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zachód słońca nad stawem

olej, tektura,
50.5 x 60.3 cm
Sygnowany p.d.: W. KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Droga wśród sosen i wrzosów, po 1950

olej, tektura,
50.3 x 39 cm
sygnowany pośrodku u dołu: W KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Struga leśna

olej, tektura, 50.3 x 39.5 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wśród kwiatów

olej, tektura,
24.2 x 33 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Dziewczyna przy płocie

olej na płycie, 55 x 60 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Droga zimą

olej, płótno,
51 x 61 cm
owany l.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zagroda wiejska zimą

olej na tekturze, 24,7 x 34,9
sygnowany l.d.: "Wiktor Korecki"

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zachód słońca nad morzem

olej na tekturze, 46 x 62 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy ze stawem

olej, płótno,
35,5 x 50,5 cm;
sygn. p.d. - WKORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

W zimowym słońcu

olej, płótno,
44.5 x 70 cm
Sygnowany p.d.: W. KORECKI.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

STOGI SIANA W POLU

Olej, tektura, 42,9 x 69 cm
Sygnowany czarnym olejem p.d.r.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

SŁONECZNIKI

Olej, tektura, 34,8 x 50 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Rzeka zimą, 1947

olej na tekturze,
23 x 35 cm
sygnowany p.d.: "Wiktor Korecki/1947"

KORECKI Wiktor (1890-1980)

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Rzeka zimą, 1947

olej na tekturze,
23 x 35 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż ze starym młynem, około 1930

olej, płótno naklejone na tekturę; 66 x 88,5 cm;

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy, około 1935

olej, tektura; 35 x 48 cm;

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż jesienny

olej na tekturze, 49 x 60 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zima - droga przez las

olej, płótno,
45 x 60 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Młyn o zachodzie słońca

olej, karton,
34.3 x 49.2 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wschodzące słońce

olej, tektura,
25 x 39 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Chata w śniegu

olej, tektura,
30 x 46.5 cm

liczba obiektów: 617