Kabaret do przypraw, B. Buch ,

Drukuj

Posrebrzany kabaret w stylu secesyjnym, składający się z 5 części, pochodzacy z warszawskiej wytwórni Braci Buch ( sygnatura na spodzie), z okresu międzywojennego.

Bardzo dobry stan zachowania, brak ubytków.

cena: 1 000 zł

21-04-2023
data dodania
Wymiary: wysokość: 23,5 cm szerokość: 4,5 cm długość: 21,5 cm
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Silesia Art Antyki
ul. Mikołowska 45
40-065 Katowice
508 355 125
antyki@silesia-art.pl
silesia-art.pl
poniedziałek - piątek: 10.00-18.00
sobota: 10.00-14.00
Inne obiekty na sprzedaż:
Józef Kidoń "Portret kobiety"
KIDOŃ Józef

4 000 zł

data dodania: 27-10-2021
"Portret młodej Arabki"
JAŹWIECKI Franciszek Adam
data dodania: 27-10-2021
"Charty rosyjskie borzoj", Katzhutte Hertwig

1 800 zł

data dodania: 12-11-2021
Figurka "Dama" Goldscheider

4 000 zł

data dodania: 17-11-2021
Patera porcelanowa Miśnia

1 600 zł

data dodania: 19-11-2021
"Odpoczywająca dziewczyna"

3 800 zł

data dodania: 22-03-2022