1 zł
2 600 000 zł

KUWAYAMA Tadasuke (TADASKY) (ur. 1935 r., Nagoja, Japonia)

B-189 (Two Blues), 1964 r.

akryl/płótno, 144,8 x 144,8 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '#B - 189 | 1964 Tadasky | 57" x 57"'

cena wywoławcza: Wykup abonament

B 176A (Green and Orange), 1964 r.

akryl/płótno, 101,6 x 101,6 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '#B - 176A' | 1964 Tadasky'

B-108, 1964 r.

na odwrociu nalepka z Kootz Gallery w Nowym Jorku oraz z D. Wigmore Fine Art, Inc.

- Kootz Gallery, Nowy Jork
- D. Wigmore Fine Art, Inc., Nowy Jork
- Tadasky, wystawa indywidualna, Kootz Gallery, Nowy Jork, styczeń 1965

C-149 (Blue with Two Yellows), 1965 r.

akryl/płótno, 119,4 x 119,4 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'C # 149 | 1965 Tadasky'
na odwrociu nalepki galerii D. Wigmore Fine Art, Nowy York oraz galerii Kootz, Nowy Jork

- Kootz Gallery, Nowy Jork

- "Gene Davis/Tadasky. Paintings from the 1960s and 1970s", D. Wigmore Fine Arts Inc., Nowy Jork, luty - kwiecień 2013

- Gene Davis/Tadasky. Paintings from the 1960s and 1970s, katalog wystawy w D. Wigmore Fine Arts Inc., Nowy Jork 2013, s. 19 (il.)

D-156 (Vertical Red, Orange, Yellow), 1967 r.

akryl/płótno, 177 x 139 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '# D-156 | 1967 | Tadasky (Tadasuke Kuwayama)'
na odwrociu papierowa nalepka z opisem pracy

- kolekcja prywatna, USA
- dom aukcyjny Shannon's, USA 2013

B-168, 1964 r.

akryl/płótno, 40,64 x 40,64 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: '#B
- 168 | 1964 Tadasky'
na odwrociu nalepki papierowe z D. Wigmore Fine Art Inc. i Fischerbach Gallery

- Galeria Fischerbach, Nowy Jork
- kolekcja prywatna, Nowy Jork
- Galeria D. Wigmore Fine Art Inc., Nowy Jork
- kolekcja prywatna, Warszawa

D-143, 1966 r.

akryl/płótno, 150 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '1966 | Tadasky / Tadasuke Kuwayama | Part No 2 | "# D-143"'
na odwrociu nalepka z D. Wigmore Fine Arts. Inc. oraz nalepka z Fischbach Gallery

- zakup bezpośrednio od artysty
- kolekcja prywatna, USA
- Fishbach Gallery, Nowy Jork
- D. Wigmore Fine Art, Inc. Gallery, Nowy Jork
- Tadasky, Fischbach Gallery, Nowy Jork, 1967
- Structured Color, D. Wigmore Fine Art Inc. Gallery, Nowy Jork, 8.02.-22.04.2011
- Structured Color, katalog wystawy, D. Wigmore Fine Art Inc. Gallery, s. 21 (il.)

C-105, 1964 r.

akryl/płótno, 81,5 x 81,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '# C-105 | 1964 | Tadasky'
na odwrociu napis wtórny ołówkiem (dane adresowe właściciela)
na blejtramie papierowa nalepka transportowa praz metka z napisem: 'TADASKY | TARGET'

- Kootz Gallery, Nowy Jork
- kolekcja Johna S. i Mary P. Bolles, USA
- Sotheby’s Nowy Jork, 2012
- Kootz Gallery, Nowy Jork, styczeń 1965

D-142, 1966 r.

akryl/płótno, 149,86 x 149,86 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '1966 | Tadasky | Tadasuke Kuwayama | Part No 1 | #D-142'

- kolekcja instytucjonalna, Nowy Jork
- D. Wigmore Fine Art, Inc. Gallery, USA
- Structured Color, katalog wystawy, D. Wigmore Fine Art Inc. Gallery, s. 20 (il. barwna)

C-112 , 1965 r.

akryl/płótno, 55,9 x 55,9 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '#C-112 | 1965 | Tadasky'
na odwrociu naklejki wystawowe z D. Wigmore Fine Art, Inc. Gallery oraz Kootz Gallery w Nowym Jorku

- Gene Dawis/Tadasky. Time, Dimensions, and Color Explored, D. Wigmore Fine Art, Inc. Gallery, 20.02.-20.04.2013, New York
- 1960s HARD EDGE PAINTING: LA / DC / NY, D. Wigmore FIne Art, Inc. Gallery, 2015
- Gene Dawis/Tadasky. Time, Dimensions, and Color Explored, katalog wystawy, D. Wigmore Fine Art, Inc. Gallery, New York, s. 13 (il. barwna)

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '# 149 | 1965 Tadasky'

C-174, 1965 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '1965 | C-174 | Tadasky | Tadasuke Kuwayama'

- bezpośredni zakup od artysty
- D. Wigmore Fine Art Inc., Nowy Jork, 2012
- kolekcja instytucjonalna, Polska

sygnowany i datowany na odwrociu: '#B - 176A' | 1964 Tadasky'

- D. Wigmore Fine Art Inc., Nowy Jork
- kolekcja prywatna, Warszawa

B-189 (Two Blues), 1964 r.

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:`# B - 189 | 1964 Tadasky | 57`` x 57"`

- kolekcja prywatna, Warszawa

E-143 (Textured Red), 1970 r.

akryl/płótno, 116,84 x 116,84 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `E-143 | 46" x 46" | 1970 | Tadasky (Tadasuke Kuwayama)`

- kolekcja prywatna, Warszawa

E-137 (Textured Black), 1970 r.

sygnowany i opisany na odwrociu: `Tadasuke Kuwayama | 1970 | E-137 | Tadasky` oraz nalepka galeryjna `D. Wigmore Fine Art Inc.`

- kolekcja prywatna, Warszawa

B-159, 1964 r.

akryl/płótno, 40,6 x 40,6 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `# B-159 | 1964 | Tadasky` oraz nalepki galeryjne `D. Wigmore Fine Art Inc.` i `Fischerbach Gallery`

- kolekcja prywatna, Warszawa

B-168, 1964 r.

sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: `#B - 168 | 1964 Tadasky`
oraz nalepki galeryjne `D. Wigmore Fine Art Inc.` i `Fischerbach Gallery`

- kolekcja prywatna, Warszawa

B-166, 1964 r.

sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: `#B - 166 | 1964 Tadasky` oraz nalepka galeryjna `D. Wigmore Fine Art Inc.`
- kolekcja prywatna, Warszawa

C-190, 1965 r.

akryl/płótno, 142 x 142 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `1965 | #C-190 | Tadasky`

liczba obiektów: 23