1 zł
2 600 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Trzech Artystów, 1985

olej, płótno; 120 x 170 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: TOMASZ TATARCZYK / "TRZECH ARTYSTÓW" - "THREE ARTISTS" / VERNANAS 1985.

cena wywoławcza: Wykup abonament

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 2009 r.

olej/płótno, 180 x 260 cm
sygnowany l.d.: 'TOMASZ TATARCZYK'
pierwsza część dyptyku sygnowana na odwrociu: 'TATARCZYK'
druga część dyptyku sygnowany i datowana: 'TOMASZ | 2009' oraz wskazówka montażowa

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu (Wzgórza), 1997

gwasz, węgiel, papier, 70 x 100 cm
sygn. p.d.: TOMASZ TATARCZYK 1997; na odwrocie pieczęć LWKZ LUBLIN z informacją o możliwości wywozu pracy

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bukowina, 1997 r.

węgiel, kredka, papier, 72 x 101 cm,
sygn. p.d.: Tomasz/Tatarczyk/1997

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

"Oddział", 1985 r.

akryl/płótno, 120 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK 1985 / "ODDZIAŁ"'
na odwrociu wskazówka montażowa

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

"Czarne wzgórze", 1991 r.

olej/papier, 105 x 74 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK / "CZARNE WZGÓRZE" / "BLACK HILL" / 1991' oraz wskazówka montażowa

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarna droga, 1992

olej, płyta pilśniowa; 86 x 120 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: TOMASZ TATARCZYK / "CZARNA DROGA" / 1992.

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

BEZ TYTUŁU, 1990 r.

tempera, smoła/papier naklejony na płótno, 73 x 108 cm
sygnowany i datowany oł. p.d.: Tomasz Tatarczyk 1990

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Ślady, 1997 r.

tempera, węgiel/papier, 72,5 x 101,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK | 1997 | węgiel, tempera

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Stos, 1986 r.

tempera/papier, 198 x 280 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu śr.g.: 'TOMASZ TATARCZYK | 1986 | "STOS"'
na odwrociu nalepka z Galerii Foksal z opisem pracy: 'TOMASZ TATARCZYK | "STOS" TEMPERA NA PAPIERZE | "THE PILE" DISTEMPER ON PAPER | 1986 | WYSTAWA INDYWIDUALNA LUTY-MARZEC '87 | ONE-MAN SHOW FEBRUARY-MARCH '87'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Dyptyk czarno-biały, 1982/83 r.

olej, technika mieszana/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ | TATARCZYK' oraz | "DYPTYK | CZARNO-BIAŁY" | 82/83'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Kazimierz

akwarela, gwasz, tusz/papier, 17,5 x 9,5 cm
sygnowany p.d.: 'Tatarczyk'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Kazimierz

akwarela, gwasz, tusz/papier, 15,5 x 10 cm
sygnowany p.d.: 'Tatarczyk'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne rozwiązanie, 1983 r.

akryl/płótno, 120 x 99,5 cm
sygnowany na prawej krajce: 'TATARCZYK'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMEK | TATARCZYK 83 | "CZARNE ROZWIĄZANIE"'
na blejtramie nalepka Fibak & Program

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Dyptyk Biały, seria Księgi, 1982-83

olej, płótno, sznurek; 120 x 120 cm
sygnowany na odwrociu "Tomasz Tatarczyk | DYPTYK BIAŁY | 1982/83"
- Tomasz Tatarczyk. Księgi, Galeria wizTUjąca, 2016.

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Stos, 1986 r.

tempera/papier, 140 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK | 1986 | STOS'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

bez tytułu, nd.

olej, papier naklejony na płytę; 14x17 cm (w opr. 27,5x33 cm)
sygnowany p.d.: "T.T."

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

bez tytułu, nd.

akryl, papier; 30x40 cm
sygnowany na odwrocie p.d.: "Tomasz Tatarczyk"

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Podwórko w Kazimierzu (1968)

sygn. p.d.dat. na odwrociu
olej, pilśnia
41x55 cm

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne anioły, 1983

olej, sznurek, płótno; 120 x 120 cm (każda z dwóch części po 120 x 60 cm)
sygnowany na odwrocie: "TOMASZ TATARCZYK | 1983 | »CZARNE ANIOŁY«"

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 2009

olej, akryl, tempera, węgiel, karton; 70 x 100 cm
sygnowany p. d.: "TOMASZ TATARCZYK 2009"

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Ślady, 2006 r.

olej, węgiel/papier, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'TOMASZ | TATARCZYK 2006'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Krok za krokiem IV (Step by Step IV), 1996 r.

olej/płótno, 90 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK" | 1966 | "KROK ZA KROKIEM" IV | "STEP BY STEP"'
powyżej wskazówka montażowa

- Galerie Ucher, Kolonia
- kolekcja instytucjonalna, Niemcy, od 2000
- kolekcja prywatna, Niemcy, od 2016
- Tomasz Tatarczyk, Andrzej Szewczyk, Galerie Ucher, Kolonia, 1999

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

ŚLADY, 1996

olej, papier, 57 x 84 cm
sygn. u dołu: T.TATARCZYK 96

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Widok z Kazimierza nad Wisłą (1971)

sygn. p.d.dat. na odwrociu
olej, tektura
35x49.5 cm

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Dziesięć..., wersja II, 1984 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ | TATARCZYK | 1984 | "DZIESIĘĆ ..." | WERSJA II" oraz dedykacja: 'dla Tadeusza | 19.11.86'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne Wzgórze , 1988 r.

olej/płótno, 170 x 260 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK | "CZARNE WZGÓRZE" | 1988'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Vellano 2 , 2008 r.

olej/płótno, 90 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK | 2008 | VELLANO 2'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarna droga, 2000

olej, pastel, papier; 70 x 95 cm
sygnowany p.d.: "Tomasz | Tatarczyk | 2000"

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Stos , 1986 r.

tempera/papier, 199 x 196 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK | "STOS" | 1986'
na odwrociu nalepka wystawowa Galerii Foksal z 1987 roku oraz stempel wywozowy

- Wystawa indywidualna, Galeria Foksal, luty-marzec 1987
- Wystawa indywidualna, Frank Bustamente Gallery, Nowy Jork, 1988

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

BEZ TYTUŁU, 2002

olej, papier, 70 x 100 cm
sygn. p.d.: TOMASZ TATARCZYK / 2002

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne Wzgórze (tryptyk), 1988 r.

olej/płótno, 180 x 390 cm
sygnowany i opisany na odwrociu części środkowej: 'TOMASZ TATARCZYK | CZARNE WZGÓRZE'

- kolekcja Dario i Stefanii Piga
- Desa Unicum, 2014
- Tomasz Tatarczyk, "Dipinti", Galeria Spicchi dell'Est, Roma 3.06-30.09.1991
- Tomasz Tatarczyk, katalog wystawy "Dipinti" [teksty: Mario de Candia, Jaromir Jedliński], Galeria Spicchi dell'Est, Roma 3.VI - 30.IX.1991, Rzym 1991, s. 22 (il.)

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

bez tytułu, 1984/85

technika własna/akryl, płótno, papier, drewno; 121 x 88,5 cm
sygnowany na odwrocie: "TOMASZ | TATARCZYK | 84/85", na blejtramie napis: "MIĘĆMIERZ 84"

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne wzgórze, 1997 r.

olej, węgiel, akryl/papier, 92 x 121 cm
sygnowany l.d.: 'TATARCZYK'
na odwrociu papierowa nalepka z opisem pracy z Galerii Stefana Szydłowskiego w Warszawie

- Galeria Stefana Szydłowskiego, Warszawa
- kolekcja instytucjonalna, Polska

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne wzgórze, czerwone światło , 1989 r.

olej/płótno, 130 x 180 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK | 1989', powyżej wskazówka montażowa
na odwrociu nalepka z opisem pracy z Galerii Stefana Szydłowskiego w Warszawie

- galeria Stefana Szydłowskiego, Warszawa

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Widok z okna, 1975 r.

olej/płótno, 38,5 x 46,5 cm
sygnowany p.d.: 'Tatarczyk.'
opisany na odwrociu: 'Tomasz Tatarczyk | Widok z okna 1975'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne wzgórze, 1997 r.

olej, technika mieszana , węgiel/papier, 92 x 121 cm
sygnowany p.d.: 'TATARCZYK'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne wzgórze, 1996 r.

olej, technika mieszana , węgiel/papier, 92 x 125 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'TOMASZ TATARCZYK 96'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne wzgórze, 1997 r.

sygnowany i datowany p.d.: .TOMASZ TATARCZYK 1997'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

BEZ TYTUŁU, 1997 r.

węgiel/papier 70 x 100 cm
sygnowany oł. p.d.: Tomasz Tatarczyk 1997

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

BEZ TYTUŁU, 1986 r.

olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany na odwrocie: Tomasz Tatarczyk 86

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Łódka, 1993 r.

olej/płótno, 100 x 180 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK | 1993'
powyżej wskazówka montażowa
na blejtramie nalepka z Galerii Art Consulting Stefana Szydłowskiego w Warszawie

- Galeria Stefana Szydłowskiego w Warszawie
- kolekcja instytucjonalna, Warszawa

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarna droga, 1992 r.

olej/płótno, 180 x 260 cm

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Kroki, 1997 r.

węgiel, tempera/tektura, 92 x 121 cm
sygnowany i datowany śr.d.: 'TOMASZ TATARCZYK 97'
na odwrociu sygnowany, datowany i opisany: 'TOMASZ TATARCZYK | "KROKI" | 1997 | węgiel, tempera'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu (Wąwóz), 1993 r.

grafit/papier, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'TOMASZ TATARCZYK 93.'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Krok za krokiem VII, 1997 r.

olej/płótno, 100 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' TOMASZ TATARCZYK | KROK ZA KROKIEM VII | STEP BY STEP VII | 1997'
powyżej wskazówka montażowa, na odwrociu naklejka z galerii Art Consulting Stefana Szydłowskiego

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne wzgórze, 1988-90 r.

olej/płótno, 100 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK | "CZARNE WZGÓRZE" | 1988/90'

- kolekcja prywatna, Niemcy

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Ślady na śniegu, 1997 r.

olej, akryl, węgiel/papier, 71 x 98 cm (w świetle ramy)
sygnowany i datowany p.d.: 'Tomasz Tatarczyk 1997'
na odwrociu papierowa naklejka z Galerii Stefana Szydłowskiego z opisem obrazu

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne Wzgórze - Dyptyk, 1988 r.

olej/płótno, 170 x 260 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "TOMASZ TATARCZYK | "CZARNE WZGÓRZE" 1988', powyżej wskazówka montażowa

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Siedem grzechów głównych, 1986 r.

olej/płótno, 170 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK| "SIEDEM "SEVEN | GRZECHÓW DEADLY | GŁÓWNYCH" SINS" version | wersja 1986'
na odwrociu trzy wskazówki montażowe

- zakup bezpośrednio od artysty

-Tomasz Rudomino, góry, lasy, drzewa - o malarstwie Tomasza Tatarczyka, "Projekt", nr 188, maj 1989, il. 9.

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne wzgórze, 1988 r.

olej/płótno, 130 x 340 cm, 130 x 170 (x2), dyptyk
na odwrociu naklejka z Galerii Foksal z opisem obrazu, wskazówka montażowa oraz słabo czytelne stemple wywozowe
- Galeria Foksal, Warszawa, 08.- 09. 1988

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne wzgórze, 2001 r.

technika mieszana/papier, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '"CZARNE WZGÓRZE" TATARCZYK 2001'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

BEZ TYTUŁU, 2009 r.

olej, akryl, tempera, węgiel/karton, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany pismem odręcznym na odwrocie:
olej, akryl, tempera, węgiel na papierze 2009 | Tomasz Tatarczyk

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

PRZEDMIOTY BEZUŻYTECZNE VIII, 1980/1981 r.

olej/płótno, 120 x 85 cm
TATARCZYK 80/81 | Przedmioty bezużyteczne VIII

- GALERIA WIZYTUJĄCA, styczeń 2016 r.

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

BEZ TYTUŁU, 1981 r.

olej/płótno, 120 x 85 cm
Autentyczność obrazu potwierdzona przez żonę artysty P. Aleksandrę Tatarczyk

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarna droga (Black Road), 2000 r.

olej/płótno, 170 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: TOMASZ TATARCZYK | "CZARNA DROGA" | "BLACK ROAD" | 2000'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 2002 r.

technika mieszana/papier, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'TOMASZ TATARCZYK | 2002'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

NA KAZIMIERSKIM RYNKU, ok. 1975

Olej, płótno; 56 x 46 cm
Sygnowany l.d.: Tatarczyk

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 1988 r.

akryl/papier, 108 x 148 cm

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Vellano 4, 2008 r.

olej/płótno, 120 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ | TATARCZYK | 2008 | VELLANO 4'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 2006 r.

olej/płótno, 100 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ TA |TARCZYK | 2006 | BEZ TYTUŁU | UNTITLED’ i wskazówka montażowa

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu (Droga), 1991 r.

akryl/papier, 182 x 301 cm

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

bez tytułu (Linia lasu), 1997

tech. mieszana, tektura, 70 x 100 cm
sygn. p.d.: Tomasz Tatarczyk 97

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

BEZ TYTUŁU, 1998

akryl, karton
70 x 100 cm
sygn. oł. p.d.: TOMASZ TATARCZYK 1998

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bukowina, 2004 r.

technika mieszana/karton, 69 x 99 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: `TOMASZ TATARCZYK | BUKOWINA | 2004`
na odwrociu nalepka Muzeum Narodowego w Warszawie

- Fundacja GESSEL dla Muzeum Narodowego w Warszawie
- kolekcja pywatna, Warszawa

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu (Droga), 1992 r.

technika mieszana/papier, 67 x 97 cm
sygnowany i datowany p.d.: `T. Tatarczyk 92`

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 2004/2007 r.

olej/płótno, 100 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `TOMASZ TATARCZYK | 2004/2007 | BEZ TYTUŁU UNTITLED`

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu (Wąwóz - dzień), 2002 r.

sygnowany p.d.: `TOMASZ | TATARCZYK 02`

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu (Linia lasu), 1997/1999 r.

technika mieszana/karton, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Tomasz Tatarczyk 97/99'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Martwa natura, 1967 r.

olej/płótno, 34 x 41,5 cm
datowany l.d.: `67`
opisany i datowany na odwrociu: `T.TATARCZYK | 67`

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

ŚLADY, 1999

gwasz, akryl, karton
70 x 100 cm
sygn. oł. p.d.: TOMASZ TATARCZYK, 1999

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

DROGA W ŚNIEGU, 1997

gwasz, tusz, pędzel, 70 x 100 cm
sygn. p.d.: TATARCZYK 1997

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

W świetle księżyca, 1992/98 r.

olej/płótno, 120 x 200 cm
na odwrociu sygnowany, datowany i opisany: `TOMASZ TATARCZYK | 1992/98 | "W ŚWIETLE KSIĘŻYCA" | "IN THE MOONLIGHT" `

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Droga, 2001

akryl, węgiel, papier; 70 x 100 cm
sygn. p.d.: TOMASZ/ TATARCZYK/ 2001

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne pudło (tryptyk), 1984

tech. własna, płótno; 60 x 120; 50 x 120; 59 x 60 cm
praca złożona z trzech ponumerowanych części
opisany na odwrocie części pierwszej: TOMASZ TATARCZYK/1984/"CZARNE PUDŁO"

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne wzgórze (tryptyk), 1988 r.

olej/płótno, 180 x 390 cm
na odwrociu sygnowany, datowany oraz tytuł autorski na części środkowej: `TOMASZ TATARCZYK | "CZARNE WZGÓRZE" 1988`

Tomasz Tatarczyk, katalog wystawy "Dipinti" [teksty: Mario de Candia, Jaromir Jedliński], Galeria Spicchi dell`Est, Roma 3.VI - 30.IX.1991, Rzym 1991, s. 22 (il.)

Tomasz Tatarczyk, "Dipinti", Galeria Spicchi dell`Est, Roma 3.VI - 30.IX.1991

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Z cyklu Droga, 1993 r.

tempera, węgiel, kredka/papier, 72 x 101 cm
sygnowany i datowany p.śr.: `TATARCZYK 93.`

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 1986 r.

tempera, smoła, kredka/papier, 100,1 x 75,4 cm
sygnowany i datowany p.d.: `TOMASZ TATARCZYK 1986`

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 2007 r.

gwasz, węgiel/papier, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: `TOMASZ | TATARCZYK | 2007`

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

W świetle księżyca, 2004 r.

olej/płótno, 120 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `TOMASZ | TATARCZYK 2004 | "W ŚWIETLE KSIĘŻYCA" | "IN THE MOONLIGHT"`

Estymacja: 60 000 - 80 000

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Amen, 1980/1984 r.

olej, tempera/płótno, 240 x 100 cm
poliptyk (cztery części), wymiar jednej kwatery: 60 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `Tomasz Tatarczyk 80/84 | "Amen"`

- 1984, Galeria Foksal, Warszawa

Estymacja: 38 000 - 60 000

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 1990 r.

tempera, smoła/papier naklejony na płótno, 73 x 109 cm
sygnowany i datowany p.d.: `TOMASZ TATARCZYYK 1990`

Estymacja: 14 000 - 19 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 2009 r.

olej/płótno, dyptyk: 180 x 260 cm (całość), 180 x 130 cm (x2)
sygnowany l.d.: `TOMASZ TATARCZYK`
datowany i opisany na odwrociu: `TOMASZ TATARCZYK | 2009`

Estymacja: 65 000 - 85 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Szkice - schody, 1995/98 r.

trzy prace współoprawne, gwasz, węgiel, długopis, ołówek/papier, 14 x 21 cm (każdy), 47,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany u dołu: `TOMASZ TATARCZYK SZKICE 1995/98`

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu (Wzgórza), 1997 r.

sygnowany i datowany p.d.: `TOMASZ TATARCZYK 1997`

Estymacja: 16 000 - 25 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Tablica, 1979 r.

olej/płótno, 55,5 x 46 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `TOMASZ TATARCZYK 79 | "TABLICA"`

Estymacja: 7 000 - 14 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Kroki, 2002 r.

ołówek, tempera, węgiel/tektura, 24 x 30 cm
sygnowany i datowany p.d.: `TOMASZ TATARCZYK 2002`
na odwrociu opisany: `TOMASZ TATARCZYK | "KROKI" | 2002 | ołówek, węgiel, tempera`

Estymacja: 4 000 - 5 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 1998 r.

tempera, smoła/papier naklejony na płótno, 78 x 127 cm
sygnowany i datowany l.d.: `TOMASZ TATARCZYK 1998`

Estymacja: 16 000 - 25 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Droga, 1992 r.

olej/płótno, 120 x 200 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `TOMASZ TATARCZYK | "DROGA" "ROAD" | 1992`

- bezpośrednio z pracowni artysty
- kolekcja prywatna

Estymacja: 50 000 - 60 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu (Krok za krokiem), 2003 r.

gwasz, węgiel, smoła/papier, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: `TOMASZ TATARCZYK | 2003`

Estymacja: 10 000 - 19 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 2002 r.

gwasz, smoła/papier, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: `TOMASZ | TATARCZYK | 2002`

Estymacja: 8 000 - 14 000

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Droga, 1995

technika mieszana, papier;
68,5 x 98,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: TOMASZ TATARCZYK 95.

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 2003 r.

technika mieszana/papier, 70 x 100 cm (arkusz)
sygnowany i datowany l. d.: `TOMASZ TATARCZYK | 2003`

Estymacja:8500-12000

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 2006 r.

olej/płótno,
100 x 170 cm
sygnowany i datowany na odwrociu

Estymacja: 38 000 - 48 000

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Studium schodów II, 1995

pastela olejna, papier;
86 x 169,5 cm
sygn. p.d. TOMASZ TATARCZYK 95/ STUDIUM SCHODÓW II

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarny krzyż, 1985/1986 r.

olej/płótno,
170 x 240 cm (dyptyk)
sygn. p. d.: ` t `
na odwrociu opisany: `TOMASZ TATARCZYK | 1985/86 | "CZARNY | KRZYŻ"`
Tomasz Tatarczyk, Dipinti, katalog wystawy, Galeria Spicchi dell`Est, Roma 3.VIII - 30.IX.1991, Rzym 1991, s. 29 (reprodukcja).

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu - dyptyk, 1993/94

olej, płótno,
170 x 240 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: TOMASZ TATARCZYK / 1993/94

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne wrota II, 1985 r.

olej/płótno,
170 x 240 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `TOMASZ TATARCZYK | "CZARNE WROTA" II | 1985`

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Stos, 1987/88 r.

olej/płótno, 170 x 260 cm (dyptyk)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `STOS / 1987/88 / TATARCZYK`
LITERATURA
Tomasz Tatarczyk, Dipinti, katalog wystawy, Galeria Spicchi dell`Est, Roma 3.VIII - 30.IX.1991, Rzym 1991, s. 21 (reprodukcja).

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne rozwiązanie, 1983

olej, płótno
120 x 100 cm
sygn. na odwrocie: TOMEK/ TATARCZYK 83/ CZARNE ROZWIźZANIE

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

PEJZAŻ, 1989 R.

olej/płótno
130 x 180 cm
sygn. i opisany na odwrocie
BIBLIOGRAFIA: Tomasz Tatarczyk, Dipinti, katalog wystawy, Galeria Spicchi dell`Est, Roma 3.VIII - 30.IX.1991, Rzym 1991, s. 18 (reprodukcja).

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

BEZ TYTUŁU, 2004

olej, płótno,
100 x 170 cm
Na odwrocie na płótnie napis autorski: TOMASZ TATARCZYK | BEZ TUTUŁU | UNTITLED 2004

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

KROK ZA KROKIEM VI , 1996

olej, płótno,
120 x 179.5 cm
Na odwrocie na płótnie napis: TOMASZ TATARCZYK | 1996 | "KROK ZA KROKIEM VI" | "STEP BY STEP"; podłużna pieczątka zezwalająca na wywóz zagranicę.

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

STOS, 1987

olej, płótno
91.5 x 121 cm
Na odwrocie na płótnie napis: (pionowa strzałka) | TOMASZ TATARCZYK | "STOS" 1987

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

bez tytułu, 2007

technika mieszana na papierze, 70 x 100 cm

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Krok za krokiem VI, 1996 r.

olej/płótno, 120 x 180 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `TOMASZ TATARCZYK / 1996 / "KROK ZA KROKIEM" VI / "STEP BY STEP" `

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Z cyklu Drogi, 1992 r.

tempera, ołówek, węgiel/papier, 66,5 x 99 cm w św. ramy
sygn. i dat. p. d.: `T. TATARCZYK 92.`

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

DROGA, 1996

akryl, papier,
69 x 99 cm
sygnowany ol. p.d.: TOMASZ TATARCZYK 1996

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Wzgórze, 1996

akryl, węgiel, tektura,
67 x 96,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: TATARCZYK 96

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

DROGA

olej, bristol,
70 x 100 cm
na odwr. dwie podłużne pieczątki:
1. NIE PODLEGA ZAKAZOWI | WYWOZU ZA GRANICĘ | ZAŚWIADCZENIE NR | IR / 4220 / 389 / 01 | LWKZ LUBLIN
2. Muzeum Narodowe w Warszawie | Przedmiot nie podlega | zakazowi wywozu za granicę | ... Podpis

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

AUTOSTRADA, 2001

olej, karton na desce,
69 x 98,5 cm (w św. oprawy);
sygn. p.d.: TOMASZ TATARCZYK 2001

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

KOMPOZYCJA, 1997

olej, technika mieszana, karton na płycie pilś.,
71 x 100 cm
sygnowany p.d. ołówkiem: TOMASZ TATARCZYK 1997

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez Tytułu, 2000

olej, płótno,
100.5 x 170.5 cm
na odwrocie na płótnie napis czarną farbą:
TOMASZ TATARCZYK | BEZ TYTUŁU UNTITLED | 2000; poniżej strzałka

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Szkic do obrazu, 1994 r.

ołówek, węgiel, tempera/papier,
24 x 30 cm,
sygn.

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Droga, 1995

olej, tektura,
sygn. i dat. p.d.: Tomasz Tatarczyk 95

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

bez tytułu, 2000

olej, płótno,
100 x 170 cm
opis tył: TOMASZ TATARCZYK /BEZ TYTUŁU / UNTITLED , 2000
Obraz wystawiany:
Galeria Awangarda, BWA Wrocław, 2001
Miejska Galeria Sztuki w Łodzi, 2001
Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, 2002

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Droga 1995

olej, tektura
67 x 96,5 cm (w świetle passepartout);

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Płonące wzgórze, 2003

olej, karton, 70 x 100
sygn. p. d. ołówkiem: TOMASZ TATARCZYK / 2003

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Droga 2001

akryl, węgiel, papier, 66,7 x 99 cm,
sygn. p.d.: Tomasz Tatarczyk 2001

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Kroki, 2002

olej, węgiel, tempera, papier
24x30

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Kroki, 2002

olej, węgiel, tempera
24x30

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 2001

gwasz, smoła, papier,
70 x 100 cm
sygnowany p.d.: TOMASZ TATARCZYK 2001
Na odwr. u góry: TOMASZ TATARCZYK 2001 | bez tytułu | untitled | wg obrazu z 1997 roku

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Droga, 2002

akryl, węgiel, papier
70 x 100 cm

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Droga, 2002

akryl, węgiel, papier
70 x 100 cm

liczba obiektów: 124