"Odpoczywająca dziewczyna" ,

Drukuj

Rzeźba z brązu autorstwa francuskiego artysty Corneilla Henriego Theunissena (1863 - 1918). Sygnowana z tyłu przy podstawie "Corneille Theunissen", z boku pieczęć odlewni brązów braci Susse.
Z przodu pamiątkowa tabliczka z konkursu rolniczego.

cena: 3 800 zł

22-03-2022
data dodania
Wymiary: wysokość - 25,5 cm
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Silesia Art Antyki
ul. Mikołowska 45
40-065 Katowice
508 355 125
antyki@silesia-art.pl
silesia-art.pl
poniedziałek - piątek: 10.00-18.00
sobota: 10.00-14.00
Inne obiekty na sprzedaż:
Józef Kidoń "Portret kobiety"
KIDOŃ Józef

4 000 zł

data dodania: 27-10-2021
"Charty rosyjskie borzoj", Katzhutte Hertwig

1 800 zł

data dodania: 12-11-2021
Figurka "Dama" Goldscheider

4 000 zł

data dodania: 17-11-2021
Patera porcelanowa Miśnia

1 600 zł

data dodania: 19-11-2021
Żyrandol z brązu złoconego

10 000 zł

data dodania: 01-04-2022
Secesyjna cukiernica skrzynkowa Bracia Henneberg

1 400 zł

data dodania: 01-04-2022