Złoto- platynowa BROSZA ... Brylanty, rozety diamentowe i perła. ,

Drukuj

Złoto- platynowa BROSZA ...
5 szt brylantów o masie 0,53 ct ,26 szt rozet diamentowych i jedna perła - stanowią jej niezwykłą elegancję tego wyrobu!
Wymiary: dł. 4,2cm. od śr broszy do końca perły 3,3 cm.
Wycena 6500 zł.

cena: 5 800 zł

07-01-2023
data dodania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Salon Sztuki Antyki Wrocław
ul. Wita Stwosza 12a
50-148 Wrocław
602 715 900
salonsztuki@gmail.com
antiqfun.com
pon. - pt.: 11.00-18.00
sob.: 11.00-14.00
Inne obiekty na sprzedaż:
Konig - Pejzaż Zimowy olej na płótnie

2 200 zł

data dodania: 30-01-2016
Jan Hawryłkiewicz Pastel Pejzaż Śródziemnomorski
HAWRYŁKIEWICZ Jan

1 500 zł

data dodania: 30-01-2016
KUBIERSCHKY ERICH - malarstwo aukcyjne

2 500 zł

data dodania: 30-01-2016
Mieczysław Kościelniak - Pałac Walichnowy

3 200 zł

data dodania: 30-01-2016
Anna Marie Louise Sandholt - Pejzaż z krykietem

2 800 zł

data dodania: 30-01-2016
Świeczniki klasycyzm Niemcy 2 poł .XVIII w.

4 500 zł

data dodania: 05-04-2017