Kolekcjonerska figura fajansowa przedstawiająca dwa biegnące charty na owalnej podstawie. Na spodzie sygnatura Katzhutte Hertwig z lat 1914 - 1945 oraz numer "13" wyciskany w masie.
Bardzo dobry stan zachowania.